All In One SEO Pack İnceleme ve Kurulumu (2021)

0 1.319
WordPress sitenizi aramalarda üst sıralara çıkarmak için bir SEO eklentisi mi arıyorsunuz?
All in One SEO, 2 milyondan fazla web sitesi tarafından kullanılan en popüler SEO eklentilerinden biridir. Sitenizdeki SEO ve sıralamaları iyileştirmek için ihtiyacınız olan her şeyi ele alır.

Bu All in One SEO Pack incelemesinde, özelliklerine, eklentilerine ve All in One SEO’yu en iyi yapan şeylere bir göz atacağız.

All In One SEO Pack İnceleme ve Kurulumu (2021)All in One SEO Pack Hakkında

2007’de başlayan All in One SEO , Michael Torbert tarafından geliştirilen orijinal WordPress SEO eklentisidir. Şu anda, 2 milyondan fazla web sitesi sahibi ve geliştiricisi tarafından kullanıldı ve sevildi.

2020’de, Syed Balkhi eklentiyi satın aldı ve ardından tamamen yeniledi.

Eklentinin kullanımı kolay olsa da, rakiplerinizi geride bırakmanız ve yeni büyüme fırsatlarını ortaya çıkarmanız için size kapsamlı bir SEO araç seti sunar.

En son SEO standartlarını ve en iyi uygulamaları takip eder, böylece web sitenizin doğru şekilde optimize edildiğinden emin olabilirsiniz.

Neden Bir SEO Eklentisine İhtiyacınız Var?

İnternette her gün yaklaşık 500.000 yeni web sitesinin göründüğünü biliyor muydunuz? Web sitenizin başkalarının denizinde fark edilmesini nasıl sağlarsınız?

Ücretli promosyonlar için tonlarca harcama yapabilirsiniz, ancak arama motorları sitenize ücretsiz organik trafik getirmenin daha iyi bir yoludur.

Google veya Bing’de bir şey aradığınızda, arama motorunun bir sonuç listesi görüntüleyeceğini zaten biliyor olabilirsiniz. Şimdi, çoğu kullanıcı listedeki yalnızca ilk iki web sitesini tıklıyor ve bazı kullanıcılar asla ikinci sayfaya gelmiyor.

Sitenizin arama sonuçlarında sıralanması için sitenizi SEO dostu yapmanız gerekir, bu da arama motoru dostu anlamına gelir. Bir SEO eklentisi kullanarak bunu kolayca yapabilirsiniz. All in One SEO Pack gibi SEO eklentiler, sitenizi daha fazla trafik elde etmek için optimize etmenize ve sonuç olarak satışlarınızı ve dönüşümlerinizi artırmanıza yardımcı olur.

All in One SEO Pack İncelemesi: Sitenizin SEO’sunu Dakikalar İçinde Optimize Edin

Çok uzun zaman önce, sitenizi optimize etmek için SEO uzmanları tutmanız gerekiyordu. Her şeyin ayarlanması günler alır ve sonuçları yalnızca birkaç ay içinde görürsünüz. Artı, doğru yapılmadıysa siteniz hiç sıralanmaz.

Bu ideal değildi ve özellikle küçük işletme web siteleri veya yeni başlayanlar için mümkün değildi .

All in One SEO Pack ile sitenizi dakikalar içinde optimize edebilir ve SEO’nuzu kolayca yönetmeye devam edebilirsiniz. Kodlama bilgisi gerekmez ve SEO uzmanlığı gerekmez.

1. Kurulum için Hızlı Başlatma Sihirbazı

Yalan söylemeyeceğiz, SEO’da yeniyseniz, kendi yolunuzda çalışmak zor olabilir. Sadece SEO ile ilgili jargonu öğrenmek zaman alabilir.

All in One SEO Pack, 10 dakikadan kısa sürede kurulumu çok basit hale getirir. All in One SEO eklentisini sitenize yüklediğinizde, kurulum sihirbazını başlatmanıza izin verir.

All In One SEO Pack İnceleme ve Kurulumu (2021)Bu sihirbaz, sitenizin aşağıdaki gibi ayrıntılarını isteyecektir:

 • Sitenizi en iyi tanımlayan kategori
 • Sitenizin ana sayfa başlığı ve meta açıklaması
 • İşletmenizin adı, kişisi, logosu ve sosyal profiller

Bundan sonra, sitenizde hangi SEO özelliklerini etkinleştirmek istediğinizi seçebilirsiniz.

All In One SEO Pack İnceleme ve Kurulumu (2021)Ek olarak, siteniz için veri analizi ve SEO’nuzu geliştirmek için akıllı öneriler almayı da seçebilirsiniz.

2. WordPress Kontrol Panelinden Kolay SEO Yönetimi

Sitenizi All in One SEO Pack’e bağladıktan sonra, WordPress panonuzdan kolayca yönetebilirsiniz.

All In One SEO Pack İnceleme ve Kurulumu (2021)Sitenizin SEO puanını kontrol edebilir ve bulunan herhangi bir kritik hata hakkında uyarı alabilirsiniz. All in One SEO Pack, sitenizdeki sorunları yalnızca bir düğmeye tıklayarak düzeltmenize de olanak tanır.

Site haritaları, optimize edilmiş arama görünümü, SEO anahtar kelimeleri, sosyal medya entegrasyonu, SEO arama konsolu, yerel SEO, şema işaretleme ve daha fazlası gibi daha gelişmiş WordPress SEO özelliklerini kurmak da kolaydır.

2. Yayınlamadan Önce Her Yeni Sayfayı veya Gönderiyi Optimize Edin

All in One SEO Pack ile, her sayfayı optimize edebilir ve yayınladığınız gönderileri de yapabilirsiniz.

Düzenleyicide yeni bir sayfa veya gönderi oluşturduğunuzda, sağ üst köşede All in One SEO Pack puanının göründüğünü göreceksiniz. Bu, içeriğinizin ne kadar SEO dostu olduğunu gösterir.

Üzerine tıkladığınızda, eklentinin sıralamanız için hangi alanları iyileştirmeniz gerektiğini söyleyeceği SEO ayarlarını açacaktır.

All In One SEO Pack İnceleme ve Kurulumu (2021)Bir meta açıklama, odak anahtar kelime ve anahtar kelime öbekleri ekleyebilir ve başlığınızı da analiz edebilirsiniz. Ayrıca, içeriğinizin ziyaretçileriniz için okunmasının kolay olduğundan emin olabilirsiniz.

4. Teknik Yardımı Kolayca Alın

All in One SEO ile ilgili en güzel şeylerden biri, takılıp kalırsanız destek ekibinden yardım almanın çok kolay olmasıdır. Destek ekibi, bir destek bileti sistemi aracılığıyla kullanılabilir ve herhangi bir sorunun hızlı bir şekilde çözülmesinde gerçekten yardımcı olur.

All In One SEO Pack İnceleme ve Kurulumu (2021)Artı, anlamadığınız şeyler varsa, eklentinin size rehberlik edecek kapsamlı belgeleri vardır. Tüm belgelere WordPress panonuzdan veya All in One SEO web sitesinden erişebilirsiniz.

Güçlü SEO Özelliklerinden Yararlanın

Adından da anlaşılacağı gibi, All in One SEO Pack, her şey dahil bir SEO paketi olmaya çalışmaktadır. Bu, sitenizin SEO’sunu iyileştirmek için güçlü özelliklerle ve birçok seçenekle dolu olduğu anlamına gelir.

1. Temel Bilgilerle Başlayın

SEO’da yeniyseniz, bu eklenti yeni başlayanlar için uygundur ve başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi size sunar.

 • Arama Görünümü – Web sitenizin içeriğinin Google, Bing, Baidu ve diğer arama motorlarındaki arama sonuçlarında göründüğünde nasıl görüneceğini yapılandırın.
 • SEO Denetimi – TruSEO puanı, SEO sıralama faktörleri listesini dikkate alarak sitenizin arama motorlarında nasıl performans gösterdiğini gösterir.
 • Rakip Analizi – Sitenizin SEO’sunu iyileştirmek ve rakipleri geride bırakmak için Rakip Site SEO Analizini kullanın.
 • Kullanıcı Erişim Kontrolü – SEO ayarlarınızı kimin yönetebileceğini belirleyen izinleri ve rolleri ayarlayın.
2. Sayfa İçi SEO Özellikleri

Sayfalarınızı daha yüksek SEO sıralaması için optimize etmenize yardımcı olacak sayfa içi SEO özelliklerine kolay erişim sağlayın.

 • Akıllı Meta Başlık ve Açıklama – Dinamik akıllı etiketlerle SEO dostu bir başlık ve meta açıklama oluşturun.
 • Sınırsız SEO Anahtar Kelimeleri – Sayfalarınızı sınırsız anahtar kelimelerle optimize etmek için SEO içerik analizcisini kullanın.
 • Bilgi Paneli SEO – Twitter, Instagram, Facebook, Wikpedia, LinkedIn, YouTube, Yelp ve daha fazlası için sosyal medya profili bağlantıları ekleyerek SEO’nuzu geliştirin.
 • Şema İşaretlemeleri – Daha iyi tıklama oranı (TO) elde etmek ve SEO sıralamasını yükseltmek için içeriğinizi kategorilere ayırmak için zengin snippet şemaları ayarlayın.
3. Gelişmiş Teknik SEO

Sadece birkaç tıklamayla SEO’nun teknik yönlerine dikkat edin.

 • Site Haritalarını Etkinleştir – Site Haritaları, arama motorlarının web sitenizin içeriğini kolayca bulmasına yardımcı olur. All in One SEO ile birkaç dakika içinde site haritaları oluşturun.
  1. XML Site Haritası
  2. Video SEO Site Haritası
  3. Haberler SEO Site Haritası
  4. RSS SEO Site Haritası
 • Otomatik Görsel SEO – Resimlerinizin arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlayın.
 • Yerel İşletme SEO – İşletmenizi yürüttüğünüz yerel alanlarda daha fazla görünürlük kazanın.
 • Google AMP SEO – Mobil SEO sıralamanızı iyileştirin.
 • Gelişmiş SEO Kanonik URL’leri – Otomatik kanonik URL’lerle SEO’da yinelenen içeriği önleyin ve SEO sıralamanızı artırın.
 • Gelişmiş Robots Meta SEO Ayarları – İndeks yok, takip yok, arşiv yok, pasaj yok, maksimum snippet, maksimum video ve daha fazlası üzerinde daha fazla kontrol sahibi olun.
 • SEO için RSS İçeriği – İçeriğimizi çalan kişilerin SEO sıralamalarınıza zarar vermesine izin vermeyin.
 • Site Bağlantıları Arama Kutusu – Google SEO sıralamasında bir arama kutusu edinin.
 • Google Site Bağlantıları – Markanız için site bağlantıları edinin.
 • Robots.txt Düzenleyicisi – Arama sonuçlarında görünmesini istemediğiniz sayfaları gizleyerek SEO robotlarının sitenizde neler görebileceğini kontrol edin.
5. Veri ve Analiz

WordPress sitenizi Google Arama Konsolu ve diğer popüler web yöneticisi araçlarına kolayca bağlayın. Ayrıca, gelişmiş ancak basit SEO içgörüleri elde etmek için onu MonsterInsights ile entegre edebilirsiniz .

6. All in One SEO Pack’i Daha Fazla Araçla Entegre Edin

Çevrimiçi mağazanızın, sosyal medyanızın, açılış sayfalarınızın, yayınlanan içeriğinizin ve daha fazlasının sıralamasını iyileştirmek için All in One SEO Pack’i diğer araçlarla bağlayın. All in One SEO Pack şunları destekler:

 • WooCommerce
 • Memberpress
 • Elementor
 • LearnDash
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
 • ve daha fazlası…
7. İçe Aktarma, Dışa Aktarma ve Yedekleme

Ayarları Yoast veya RankMath’ten içe aktarın, SEO ayarlarınızı başka bir siteye aktarın ve SEO ayarlarınızın yedeğini kolayca oluşturun.

All in One SEO o kadar zengin özelliklere sahip ki, gerçekten sadece bir eklentiye ihtiyacınız var.

All in One SEO, Diğer SEO Eklentilerine Göre Nasıl Yapar?

WordPress deposunda çok sayıda SEO eklentisi vardır, ancak çok azı All in One SEO Pack’in sunduğu şeylerle eşleşebilir.

En popüler SEO eklentilerini karşılaştırdıktan sonra, All in One SEO Pack hakkında sevdiğimiz şey işte burada.

1. Başlangıç ​​dostu

All in One SEO Pack, kullanımının ne kadar kolay olduğu konusunda rekabetten gerçekten ayrı duruyor. Bilmeniz gereken her şey, her adımda ne yaptığınızı bilmeniz için, açıklamalarla birlikte farklı sekmelerde özenle sınıflandırılmıştır.

All In One SEO Pack İnceleme ve Kurulumu (2021)Sitenizi optimize etmek için sadece işaret etmek ve tıklamak kolaydır.

2. Hızlı Kurulum ve Kolay Yönetim

All in One SEO Pack ile sitenizi 10 dakikadan kısa sürede optimize edebilirsiniz. Ancak SEO bir kur ve unut adımı değildir. Sürekli izlemeniz ve sitenizin sıralamasını yükseltmek için çalışmanız gerekir.

All in One SEO Pack, SEO’nuzu yönetmeyi gerçekten kolaylaştırır. Sitenizdeki herhangi bir hata hakkında sizi uyarır ve bunları hızlı bir şekilde nasıl düzelteceğinizi gösterir.

All In One SEO Pack İnceleme ve Kurulumu (2021)Ayrıca, her gönderi ve sayfa için SEO’nuzu nasıl geliştireceğiniz konusunda size ipuçları verir.

3. İhtiyacınız Olan Tüm SEO Özellikleri Tek Üründe

SEO geniş bir konudur ve bir günde öğrenmek kolay değildir. Yıllardır sahada bulunan SEO uzmanları var ve size hala öğrenmeye başladıklarını söyleyecekler.

All in One SEO Pack’in yaptığı şey, SEO için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi almak ve kullanımı kolay bir eklentiye yerleştirmektir.

All In One SEO Pack İnceleme ve Kurulumu (2021)Eklenti ayrıca en son SEO en iyi uygulamalarına göre düzenli olarak korunur ve güncellenir, böylece sitenizin SEO’sunu sizin için güncel tutar.

Hangi özellikleri etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak istediğinizi seçebilirsiniz. Herhangi bir dosyayı değiştirmeye veya herhangi bir kod girmeye gerek kalmadan her şey bir düğmeye tıklanarak yapılabilir.

4. Her Boyut ve Bütçedeki Web Sitelerine Uygun

All in One SEO Pack, bireysel bir blog yazarı veya büyük bir şirket olsanız da çalışır. Eklenti, en temel SEO özelliklerini gelişmiş gereksinimlere göre ele alır.

Eklentinin ücretsiz ve WordPress deposunda bulunan bir lite sürümü var. Bu, yeni başlayanlar ve eklentiye yatırım yapmadan önce onu test etmek isteyenler için harika.

Ayrıca , farklı boyut ve ihtiyaçlara sahip web sitelerine uyacak şekilde dört paket halinde sunulan premium bir sürümü vardır.

5. Beklentileri Aşıyor

All in One SEO Pack’İn özellikleri yalnızca Google için değil, Bing, Baidu ve Yandex gibi diğer arama motorları için de son derece optimize edilmiştir.

En güncel SEO standartlarını ve en iyi SEO uygulamalarını takip eder, böylece SEO’nuzun doğru şekilde yapıldığına güvenebilirsiniz.

All in One SEO Pack ile yeni büyüme fırsatlarını ortaya çıkarabilir , daha yüksek SEO sıralamalarının kilidini açabilir ve trafiği en üst düzeye çıkarabilirsiniz .

Dahası, rakiplerinizi geride bırakmak ve alanınızda iyi performans göstermek için benzersiz sektör ihtiyaçlarınıza göre optimizasyon yapabilmenizdir.

Son olarak, eklenti hız ve performans göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur, bu nedenle web sitenizi asla yavaşlatmaz. İşlerin sorunsuz ve hızlı çalışmasını sağlar.

Fiyatlandırma Planları

All in One SEO Pack, her boyuttaki işletmeye uygun dört paket halinde gelir.

Ücretsiz bir SEO eklentisi arıyorsanız veya premium sürüme yatırım yapmadan önce özellikleri test etmek istiyorsanız, All in One SEO’nun WordPress deposunda bulunan bir lite sürümü vardır.

All In One SEO Pack İnceleme ve Kurulumu (2021)Bu eklentinin tüm harika özelliklerinden yararlanmak istiyorsanız, premium sürümler 49.50 $ ‘dan başlıyor. Sınırsız anahtar kelimeler, WooCommerce desteği, site haritaları, şemalar, sosyal medya entegrasyonu ve daha fazlası gibi sitenizin SEO’sunu iyileştirmek için ihtiyacınız olan her şeyi içeren tek bir site lisansı alırsınız.

Plus planı 99.50 $ ‘dır ve 3 sitede kullanılabilir. Temel plandaki her şeye ek olarak yerel ve görsel SEO’ya sahiptir.

En çok önerilen paket olan Pro planı 199.50 $ ‘dır ve size 10 site için gelişmiş SEO özelliklerine erişim sağlar.

Ajanslar ve akıllı işletme sahipleri için, All in One SEO ayrıca 299.50 $ ‘a mal olan 100 site için bir Elit plan sunar.

Destek ve Belgeler

All in One SEO, sorularınızı hızlı bir şekilde yanıtlayan en iyi destek ekiplerinden birine sahiptir. Eklentinin sitenizdeki panosu veya All in One SEO web sitesi üzerinden erişilebilen destek bilet sistemi üzerinden ekiple iletişime geçebilirsiniz.

Pro ve Elite gibi daha yüksek premium Planlara sahipseniz, öncelikli desteğe de erişebilirsiniz.

Desteğe ek olarak, her All in One SEO kullanıcısı, SEO hakkında daha fazla bilgi edinmenize ve eklentiyi nasıl kullanacağınıza yardımcı olacak bir dizi SEO öğreticisine ve belgesine de erişebilir.

All in One SEO Pack Ücretsiz ve Premium

All in One SEO lite ücretsiz sürümüdür ve SEO ile başlamak için harikadır. Arama görünümü, site haritaları, sosyal ağlar ve daha fazlası gibi arama motorlarının temel SEO gereksinimlerini karşılamak için ihtiyacınız olan her şeyi kurabilirsiniz.

Ayrıca sitenizin SEO puanına ve analizine erişebilir ve eklentinin güçlü araçlarıyla SEO’nuza ince ayar yapabilirsiniz.

Eklentinin premium sürümü, siteniz büyüdükçe veya zaten büyük bir işletme iseniz ihtiyacınız olacak özelliklerle doludur.

WooCommerce desteği, site haritaları, yerel SEO, sosyal medya entegrasyonu ve daha fazlası gibi gelişmiş modüllere erişim elde edersiniz.

Premium sürümlerde, Pro ve Elite planı ayrıca size öncelikli desteğe erişim sağlar.

Temel konularla ilgilenmek istiyorsanız, lite sürümü başlangıç ​​paketi olarak yeterlidir. Bununla birlikte, sıralamanızı iyileştirme ve sitenize tonlarca trafik çekme konusunda ciddiyseniz, size ihtiyacınız olan tüm özellikleri sağlayan premium sürümleri seçmenizi öneririz.

Sonuç: En İyi WordPress SEO Eklentisi All in One SEO Pack

All in One SEO, SEO dünyasında ihtiyacınız olan her şeyi hallettiği için gerçekten çok yönlü bir eklentidir.

SEO konusunda yeni olanlar ve ileri düzey kullanıcılar göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Dolayısıyla, temel açıklamalara ve kurulum sihirbazına sahip olurken, SEO uzmanları için gelişmiş özelleştirmeler de yaparsınız.

Özelliklerle dolup taşsa da, eklenti hafiftir ve inanılmaz derecede düzenlidir, bu da gezinmeyi ve ihtiyacınız olanı bulmayı kolaylaştırır.

WordPress kontrol panelinden ve sayfa düzenleyiciden kolayca erişilebilir, böylece tüm sitenizin SEO’sunu ve tek tek sayfaları ve gönderileri değiştirebilirsiniz.

Mağazanızın fiziksel ve dijital ürünlerini sıralamanıza yardımcı olmak için WooCommerce ve MemberPress gibi diğer araçlarla entegre olmanızı sağlar.

All in One SEO Pack’in piyasadaki en başlangıç ​​dostu ve zengin özellikli SEO eklentisi olarak en üst sırada yer aldığını güvenle söyleyebiliriz . 5/5 yıldız veriyoruz.

100%
Mükemmel SEO Eklentisi!

All In One SEO Pack

 • Genel Değerlendirme
 • Özellikler
 • Verimlilik
 • Kullanım Kolaylığı
 • Destek
 • Fiyatlandırma
Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.