Apple Watch İçin Özel Deri Kordonlar

0 757

Apple Watch Deri Kordonu

Apple’ın Apple Watch için hazırladığı yeni kordonlarını tanıtmasının ardından aksesuar üreticisi VO® Deri’de yeni deri kordonlarını satışa çıkardı. Apple Watch için özel tasarlanan onlarca yeni deri kayış modellerini portföyüne eklediler.

38 mm, 40 mm, 42 mm ve 44 mm’lik Apple Watch için tasarlanan deri kayışlar, Apple’ın piyasaya bulunan deri kayışlar gibi kullandıkça ve yaşlandıkça daha göz alıcı hale geliyor.

Deri Dikmenin En İyi Yolu El İle!

VO® Deri’nin tüm ürünleri “Saraciye” dikiş yöntemi kullanılarak elle dikilmektedir.

Bu manuel teknik, dikiş makineleri tarafından oluşturulan geleneksel kilit dikişten daha güçlü bir yapı sunar. Bir ürün yapmak daha yavaş olsa da, deri ürünlerinin ömür boyu kullanılması ve sizinle beraber yaşlanmasını istiyorlar.

Apple Watch’unuzu zevkinize ve kişiliğinize mükemmel şekilde uyan bir bantla tamamlamak için Türk işçiliğinin tarzı çığır açan teknoloji ile birleştirildi.

 

VO® Deri, teknolojik makaleleri, çağdaş aksesuarları karakterize eden standardizasyonun üstesinden gelmek, bir akıllı saatin pratikliğini Türk deri üretim kalitesi ile birleştirmek için yaratılmıştır.

 

VO® Deri’yi kuran ve yöneten insanlar, moda ve lüks aksesuarlar alanında on yıllık uzmanlığa ve bilgiye sahiptir. Yaratıcılıklarından ve en son trendlere müdahale etme yeteneğinden, ayırt edici Türk tarzı ile benzersiz kordonlar ve deri ürünleri oluşturmak için en iyi hammadde tedarikçilerini seçiyorlar.
Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.