Apple, watchOS 7’nin Halka Açık İlk Betasını Yayınladı

Apple, watchOS 7'nin Halka Açık İlk Betasını Yayınladı
0 854

Apple, watchOS 7'nin Halka Açık İlk Betasını Yayınladı
Güncelleme, Apple’ın Public Beta web sitesinden uygun profil yüklendikten sonra indirilebilir . ‌WatchOS 7‌ hala erken bir beta olduğundan ve hatalar olabileceğinden birincil cihaza yüklenmemelidir.

‌WatchOS 7‌, uyurken ‌Apple Watch‌’u takarken ne kadar uyuduğunuzu ölçmek için tasarlanmış Apple Watch için yeni bir Uyku İzleme özelliği sunan büyük bir güncellemedir .

Geceleri uykuya dalmayı kolaylaştırmak için bir uyku zamanı rutini oluşturmanıza yardımcı olan bir Düşük Işık özelliğinin yanı sıra Rahatsız Etmeyin özelliğini açan ve “Apple Watch” ekranını karartan bir Uyku Modu ile birlikte gelir.

‌Apple Watch‌ sizi haptik titreşimlerle uyandırabilir, sabah hava durumu raporu ve pil ömrü hakkında bilgi sağlayarak güne başlamanızı sağlar.

Bu uyku izleme özelliklerinin yanı sıra, Apple Watch‌ akan su ve el yıkama hareketlerinin sesini dinleyen ve ardından 20 saniyelik bir zamanlayıcı başlatan otomatik el yıkama algılama özelliğine sahiptir, böylece ellerinizi uygun bir süre boyunca yıkadığınızdan emin olabilirsiniz. .

Başkalarıyla saat yüzlerini paylaşmanıza ve App Store , Mesajlar, Mail, web siteleri ve daha fazlasından yeni saat yüzleri yüklemenize olanak tanıyan yeni bir saat Yüz Paylaşımı özelliği var .

Daha önce Aktivite uygulaması olan ve yeniden adlandırılan Fitness uygulamasında takimetreye sahip yeni bir Chronograph Pro kadranı, komplikasyonlarla ilgili güncellemeler ve yeni egzersiz seçenekleri var.

Haritalar uygulaması artık bisikletliler için yol tariflerini destekliyor, Siri sözlü çeviriler sağlıyor ve ‌Apple Watch’da bir Kısayollar uygulaması var. WatcOS 7’deki yenilikler hakkında daha fazla bilgi için watchOS 7 özetimize göz atmayı unutmayın .

‌WatchOS 7‌ ‌Apple Watch‌ Series 3, Series 4 ve Series 5 modelleriyle sınırlıdır ve ‌Apple Watch‌ Series 1 ve Series 2 ile uyumlu değildir.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.