Astra WordPress Tema İncelemesi

0 1.285

Astra, portföyler, bloglar, işletmeler, çevrimiçi mağazalar ve daha fazlası için kullanılabilecek güzel bir WordPress temasıdır.

Ücretsiz sürümü 1,653,898 ‘den fazla web sitelerinde kullanılıyor ve WordPress eklentileri oluşturucu sayfa için şaşırtıcı desteği vardır – Eğer WordPress teması customiser aracılığıyla tüm web özelleştirmek icar.

Size düzinelerce yüksek kaliteli web sitesi tasarımını içe aktarma olanağı veren Astra, web sitenizi tek bir tıklamayla dönüştürmenize olanak tanır.

Temanın profesyonel sürümüne geçerek işlevselliği genişletebilirsiniz , ancak bir dizi ücretsiz uzantı da mevcuttur.

Bu yazıda size Astra’nın neden bu kadar popüler olduğunu göstereceğim, eklentinin ücretsiz sürümünde size yol göstereceğim ve Astra Pro’ya yükseltmenin faydalarını açıklayacağım.

Astra’nın Arkasındaki Ekip

Astra, on yıldan uzun süredir faaliyet gösteren ve 60’tan fazla çalışanı olan bir WordPress geliştirme şirketi olan Brainstorm Force tarafından geliştirilmiştir .

Astra WordPress Tema İncelemesiBu beyin fırtınası Kuvvetleri başlattı sayfa yapanlar ile Astra bütünleştirir öylesine etkili, hiç de sürpriz değil Beaver Builder için Ultimate Addons ve Elementor için Ultimate Addons uzantıları eklentisi, bu yüzden ne kadar popüler WordPress sayfası inşaatçılar işin gelişmiş bir anlayışa sahip.

Ayrıca, e-posta katılımı ve olası satış oluşturma eklentisi Convert Pro , Schema biçimlendirme eklentisi Schema Pro ve portföy eklentisi WP Portfolio’nun arkasındalar .

Astra WordPress Tema İncelemesi

Brain Storm Force, WordPress topluluğu içinde inanılmaz derecede aktiftir. Sık sık dünyanın dört bir yanından WordCamp’lere katılırlar ve ücretsiz WordPress eklentileri düzenli olarak güncellenir.

Astra Neler Sunuyor?

Astra, birçok şaşırtıcı özelliğe sahip, son derece özelleştirilebilir bir WordPress temasıdır.

Süper hafif ve geliştiriciler, varsayılan WordPress verileriyle Astra kullanan bir web sitesinin yarım saniyeden daha kısa sürede yüklenmesi gerektiğini söylüyor. Bunu başarmak için jQuery’yi devre dışı bırakmak ve kaynakları 50 kb’nin altında tutmak da dahil olmak üzere bir dizi adım attılar.

Astra‘yı diğer birçok tasarımdan ayıran bir şey, popüler WordPress sayfa oluşturucularına yerel desteğidir. WPBakery Page Builder (eskiden Visual Composer), Beaver Builder , Thrive Architect , Elementor , Divi Builder , Brizy ve Gutenberg gibi sayfa oluşturucularla güzel bir şekilde bütünleşir .

Daha sonra göreceğiniz gibi, başlangıç ​​site sistemi Elementor, Beaver Builder, Gutenberg veya Brizy kullanmanızı gerektirir. Ancak, bir web sitesi tasarımı içe aktarıyorsanız, bu dört sayfa oluşturucudan yalnızca birini kullanmanız gerekir.

Astra WordPress Tema İncelemesi

Modern sayfa oluşturucular düşünülerek tasarlanmayan birçok WordPress teması olduğundan, sayfa oluşturucu desteği Astra için önemli bir satış noktasıdır. Bu, bir sayfa oluşturucu tarafından oluşturulan şık bir sayfanın etkinleştirilmiş WordPress temasıyla tam olarak uyuşmadığı durumlara neden olabilir.

Astra‘yı etkinleştirdiğinizde gönderileri, sayfaları ve diğer özel gönderi türlerini düzenlediğinizde yeni bir ayarlar kutusu kullanılabilir hale gelir. Kenar çubuğunun görüntülendiği yer ve içeriğin kutulu mu yoksa tam genişlikte mi olduğu gibi birçok yaygın sayfa ayarını buradan değiştirebilirsiniz. Başlık, sayfa başlığı, öne çıkan görsel ve alt bilgi çubuğu gibi özellikler buradan tamamen devre dışı bırakılabilir.

Bu kurulumla ilgili harika olan şey, her şeyin nasıl göründüğünü sayfa sayfa özelleştirebilmenizdir.

Tasarım söz konusu olduğunda, Astra sizin yanınızda. Teknik deneyiminden bağımsız olarak herkes, WordPress tema özelleştirici aracılığıyla web sitesi tasarımını özelleştirebilir.

Ben de dahil olmak üzere birçok WordPress kullanıcısının bazen karşılaştığı bir sorun, bir temanın tasarımını beğeninize göre değiştirmenin zor olabileceğidir. Bu, Astra ile endişelenecek bir şey değil.

Astra Starter Sites eklentisini etkinleştirirseniz, önceden oluşturulmuş bir dizi web sitesi tasarımını içe aktarabilirsiniz.

70’den fazla tasarım mevcuttur ve bloglar, işletmeler, çevrimiçi mağazalar, portföyler ve daha fazlası için önceden oluşturulmuş seçenekler bulacaksınız.

Benim için bu, Astra’yı kullanmanın en iyi nedenlerinden biri, çünkü esasen onu bir arada 70 WordPress teması yapıyor (veya ücretsiz sürümü kullanıyorsanız 35’i bir arada).

Astra WordPress Tema İncelemesi

Astra, yeni başlayanların herhangi bir koda dokunmadan profesyonel web siteleri oluşturabilmeleri için tasarlandı. Bununla birlikte, tema geliştiriciler de düşünülerek oluşturulmuştur.

Özel gönderi türleri için hazırdır ve WooCommerce için büyük desteğe sahiptir . Tema, WCAG 2.0 standartlarını ve SEO en iyi uygulamalarını takip eder. Tasarım ayrıca çeviri ve RTL’ye hazır.

Kancalar ve filtreler, geliştiricilerin web sitelerine kolayca içerik eklemesine olanak tanırken, geliştirici olmayanlar , web sitenize benzersiz içerik ve kod eklemeyi çok kolay hale getiren ücretsiz Astra Hooks eklentisini kullanabilir .

Astra %100 açık kaynak olduğu için temanın kodunu incelemek isterseniz Github üzerinden yapabilirsiniz .

Astra’yı özelleştirme

Astra, WordPress.org’dan veya doğrudan WordPress yönetici alanınızın temalar alanından indirilebilir .

Tema, çalışması için sizi herhangi bir WordPress eklentisi yüklemeye zorlamaz, ancak bir tasarımı web sitenize aktarmak istiyorsanız Astra Starter Sites WordPress eklentisini yüklemeniz gerekir (bundan sonra bahsedeceğiz ).

WordPress görünüm menüsünün altında ‘Astra Seçenekleri’ sayfasını bulacaksınız.

Bu sayfa, bir ayarlar sayfasından çok bir merkezdir, çünkü temanın tüm seçenekleri WordPress tema özelleştiricisinde bulunur.

Astra WordPress Tema İncelemesi

Astra’yı genişleten ücretsiz ve premium eklentilerin yanı sıra önemli seçeneklere bağlantılar bulacaksınız, bu sayfa ayrıca Astra dokümantasyon alanına , Facebook grubuna ve iletişim sayfasına da bağlantı sağlar .

Tüm özelleştirme seçenekleri, WordPress tema özelleştiricisinde bulunabilir; bu, yaptığınız değişiklikleri gerçek zamanlı olarak önizleyebilirsiniz. Önizleme modunu masaüstünden tablete veya cep telefonuna da değiştirebilirsiniz.

Seçenekler sekiz üst düzey bölüme ve birçok alt bölüme yayılmıştır. Bu düzenli düzen, değiştirmek istediğiniz ayarları bulmanızı kolaylaştırır, ancak bir eklenti aracılığıyla tema özelleştiriciye bir arama kutusu ekleme seçeneğiniz vardır .

Astra WordPress Tema İncelemesiWordPress tema özelleştiricisinde birçok kullanışlı seçenek vardır.

Blog gönderileri için yapıyı değiştirebilir ve meta bilgileri etkinleştirebilir ve devre dışı bırakabilirsiniz. Altbilgide düzeni kolayca değiştirebilir ve özel metin ekleyebilirsiniz.

Renkler ve tipografi de kolayca değiştirilebilir ve WordPress menülerinize ve widget’larınıza hızlı bağlantılar vardır.

Astra WordPress Tema İncelemesi

Lütfen yukarıdaki ekran görüntülerinin Astra’nın temel sürümünde hangi seçeneklerin mevcut olduğunu gösterdiğini unutmayın . Eğer varsa yanlısı sürüme yükseltme veya birçok ücretsiz eklenti uzantılardan birini yükledikten WordPress teması customiser çok daha fazla seçenek göreceksiniz.

Astra Başlangıç ​​Siteleri

Astra Starter Siteler WordPress eklentisi sağ tarafındaki ana Astra Seçenekleri sayfasına başvurulmaktadır. Bu eklentiyi indirmek ücretsizdir.

Etkinleştirdiğinizde, görünüm menüsünde ‘Astra Sites’ adlı yeni bir sayfa göreceksiniz.

En sevdiğiniz sayfa oluşturucuyu seçmeniz istenecek: Elementor, Beaver Builder, Gutenberg veya Brizy.

Diyelim ki Gutenberg kullanan bir tasarım seçerseniz, düzgün çalışması için Gutenberg sayfa oluşturucuyu etkinleştirmeniz gerekir. Bunun nedeni, her tasarımın belirli bir sayfa oluşturucu eklentisinden sayfa oluşturucu öğeleri kullanılarak oluşturulmuş olmasıdır.

Astra WordPress Tema İncelemesiBir sayfa oluşturucu seçtiğinizde, başlangıç ​​web sitesi tasarımları, bunun için kaç tasarımın mevcut olduğuna dair bir notla görüntülenecektir.

Elementor ve Beaver Builder ile 70, Gutenberg ile 10 ve Brizy ile 20 tasarımın çalıştığını belirtiyor. Bu tasarımlar, tasarım türüne göre daha fazla filtrelenebilir: Tümü, Blog, İşletme, e-Ticaret, Ücretsiz ve Diğer.

Astra WordPress Tema İncelemesi

Premium tasarımlar, Astra Pro paket paketlerine atıfta bulunan bir ‘Ajans’ etiketi ile işaretlenmiştir .

Yazma sırasında 35 ücretsiz tasarım ve 35 premium tasarım vardı.

Ücretsiz ve premium tüm tasarımların standardı çok yüksektir.

Beyin Fırtınası Gücü , tüm sistemle muhteşem bir iş çıkardı .

Bir tasarım seçtiğinizde size tam bir önizleme gösterilir ve farklı sayfalara göz atarak tasarımın neler yapabileceğine dair bir fikir edinebilirsiniz.

Sayfanın sol tarafında tasarımın doğru çalışması için gerekli eklentilerin bir listesi bulunmaktadır.

İçin Yoga Eğitmeni tasarımı aşağıdaki ekran görüntüsünde de görebileceğiniz, ben yüklemek için gerekli olan İletişim Formu 7 , Elementor ve Gutenberg için Ultimate Eklentileri .

Sayfanın üstündeki ve altındaki ‘Eklentileri Yükle’ düğmeleri gerekli tüm eklentileri yükleyecektir.

Elementor test WordPress web siteme zaten kurulu olduğu için bu aşamada küçük bir sorunla karşılaştım. Bu nedenle, yükleyici eklentiyi yüklemeye çalıştığında, hedef klasörün zaten var olduğunu söyledi. Sorunu çözmek için, eklentiyi bu sayfadan tekrar yükleyebilmek için Elementor’u silmem gerekti. Bu açıkça gelecekteki bir güncellemede ele almaları gereken bir hatadır.

Tüm eklentiler yüklendikten sonra, ‘Eklentileri Yükle’ düğmeleri ‘Bu Siteyi İçe Aktar’ olarak değişecektir.

Astra WordPress Tema İncelemesiBir web sitesi tasarımını içe aktarmayı seçtiğinizde bir uyarı görünür. Bu, canlı bir web sitesinde içe aktarma yapmamanız gerektiğini ve telif hakkıyla korunan resimlerin içe aktarılmayacağını hatırlatır.Astra WordPress Tema İncelemesi

Web sitesi tasarımı içe aktarıldıktan sonra düğme ‘Bitti’ olarak değişir. Siteyi Görüntüle!’. Buna tıklamak web sitenizi yükleyecek ve tasarımın nasıl göründüğünü görmenizi sağlayacaktır.

Birkaç telif hakkıyla korunan simge ve resim dışında, web sitem önizleme alanında görüntülenenle aynı görünüyordu.

Mevcut tüm tasarımların bir listesini görmek için resmi Astra web sitesindeki Astra Başlangıç ​​Siteleri sayfasına göz atın .

Astra’yı Ücretsiz Eklentilerle Genişletme

Astra Seçenekleri sayfasında, Astra’yı ücretsiz eklentilerle genişletebileceğinizi söyleyen bir kutu göreceksiniz. Burada toplam 12 eklenti listelenmiştir.

Listede yer almayan Mesajlar ve Sayfalar eklentisi tarafından yaratıldı Nikhil Chavan , ancak listelenen tüm diğer ücretsiz eklentileri tarafından oluşturulan beyin fırtınası Kuvvetleri .Astra WordPress Tema İncelemesi

Ücretsiz eklentilerden beşi, Astra WordPress teması için özel olarak tasarlanmıştır .

Bu ek işlevselliğin ana temaya entegre edilmesi için iyi bir argüman var, ancak bu işlevselliği ayrı tutarak Astra’nın temel sürümünü hafif tutmalarını takdir ediyorum.

Astra Kancalar eklentisi içerik, kısa kod ve Javascript ekleme kolayca yardım size WordPress teması customiser yeni Kancalar bölümünü ekler.

Astra Theme Visual Hooks , Astra temasındaki tüm kanca konumlarını görüntüler. Bu kancaları resmi Astra web sitesinde de görebilirsiniz .

Astra WordPress Tema İncelemesiBu makalenin başlarında, sayfa başlığı ve kenar çubuğu konumu gibi meta ayarların web sitenizdeki her sayfa için nasıl yapılandırılabileceğini açıkladığımı hatırlayabilirsiniz. Astra Toplu Düzenleme eklentisi birden fazla sayfalarında bu ayarlar için ayarlamalar yapmak için gereken süreyi azaltmak için yardımcı olur. Dilerseniz değişiklikleri tek seferde yüzlerce sayfa için uygulayabilirsiniz.

Astra Özelleştirici Sıfırlama eklenti tüm ayarları sıfırlamak için tema customiser bir seçenek ekler. Yararlı bir eklenti, ancak bunun doğrudan tema özelleştiriciye eklenmemiş olması beni şaşırttı.

Yalnızca Astra’ya özel bir başka harika WordPress eklentisi, Astra Teması için Ana Sayfa Başlığıdır . Eklenti adından da anlaşılacağı gibi, bu, ana sayfanıza bir afiş eklemek için WordPress tema özelleştiricisine bir seçenek ekler.

Afişin, görüntünün, metnin, dolgunun ve daha fazlasının stilini değiştirmenize olanak tanır.Astra WordPress Tema İncelemesi

Diğer ücretsiz eklentiler Astra ile harika çalışır, ancak diğer WordPress temalarıyla da kullanılabilir.

Özel Yazı Tipleri ve Özel Typekit Yazı Tipleri , özel yazı tipi dosyalarını ve Typekit yazı tiplerini yüklemek için kullanılabilir.

Gutenberg kullanıyorsanız, Gutenberg için Ultimate Eklentileri denemek isteyebilirsiniz . Sayfa oluşturucunuza bilgi kutusu, gönderi düzenleri ve fiyat listesi gibi 16 ek blok ekler. Her bloğun demolarını görmek için resmi web sitelerine göz atın .

Kenar Çubuğu Yöneticisi de kullanışlı bir eklentidir. Yeni kenar çubukları oluşturma ve bunları yönetme sürecini basitleştiren hafif bir çözümdür.Astra WordPress Tema İncelemesi

Listede yer almayan Mesajlar ve Sayfalar eklentisi arama motorlarından web sitenizdeki gizlemek belirli sayfalara kullanılabilir. Özelleştirici Arama da kullanışlı bir eklentidir. Etkinleştirildiğinde, WordPress tema özelleştirici, seçenekleri daha hızlı bulmanıza yardımcı olacak bir arama çubuğu alır.

Önerilen son ücretsiz eklenti Templator’dur . Bu, sayfalarınızı ve şablonlarınızı buluta kaydetmenize izin veren ilginç bir yeni eklentidir. Daha sonra bunları herhangi bir web sitesine aktarabilirsiniz.

Şu anda yalnızca Elementor ile çalışıyor. Ancak, gelecekte Beaver Builder ve Divi Builder için destek ekleyecekler. Hizmet 2019’un sonuna kadar ücretsizdir.

Bu eklenti hakkında daha fazla bilgiyi resmi Templator web sitesinde bulabilirsiniz .

Astra Profesyonel

Astra’nın ücretsiz sürümünün neden 200.000’den fazla web sitesine yüklendiğini anlamak kolaydır . Kullanımı kolaydır ve çok sayıda web sitesi tasarımına sahiptir ve işlevselliği daha da genişleten ek eklentiler mevcuttur.

Astra WordPress temasının tüm potansiyelini ortaya çıkarmak istiyorsanız, premium sürüme yükseltmeniz gerekir.Astra WordPress Tema İncelemesi

Astra Pro , geliştiricilerden öncelikli destek almanın yanı sıra modüller aracılığıyla birçok yeni özellik sunuyor. Paket paketlerden birini satın alanlar ayrıca tam başlangıç ​​site tasarım kitaplığına da erişebilecekler .

Astra Pro’da toplam 18 pro modül bulunur.

Modüllerin çoğu, WordPress tema özelleştiricisinde bulunan işlevselliği genişletir ve geliştirir ve modülleri uygun gördüğünüz şekilde etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Renkler ve Arka Plan yaparken modül, tasarımınızın hemen herhangi bir bölümünün rengini değiştirmek için kullanılabilir Tipografi modülü özelleştirme için birçok seçenek daha ekliyor ve yazı şekil verilmesi. Boşluk modülü marjlar ve dolgu için daha fazla seçenek ekler.

Blogunuzu değiştirmek veya sayfaları daha fazla arşivlemek istiyorsanız Blog Pro’yu etkinleştirmelisiniz . Blog gönderilerinin altında bir yazar biyografisi görüntülemenize, mevcut olanın altına önceki bir blog gönderisini yüklemenize ve öne çıkan görselden dolguyu kaldırmanıza olanak tanır.Astra WordPress Tema İncelemesi

Astra Pro, birçok ek düzen seçeneği de ekler.

Mobil Başlık , tabletler ve akıllı telefonlar gibi duyarlı cihazlarda özel bir başlık görüntülemenize olanak tanır.

Başlık Bölümleri , başlığın üstüne ve altına başlıklar ve diğer içerik eklemek için kullanışlı olan yeni bir bölüm ekler. Sayfanın üst kısmında sabit bir başlık görüntülemek için Yapışkan Başlık modülünü de kullanabilirsiniz .

Sayfa Başlıkları modülü daha gelişmiş başlıklarını oluşturmanızı sağlar. Sayfa başlığını büyük bir arka plan resmine karşı görüntüleyebilir ve içerik haritası gezinme bağlantılarını gösterebilirsiniz.

Astra WordPress Tema İncelemesiEn havalı modüllerden biri , sıkıcı eski navigasyon menülerinizi karmaşık mega menülere dönüştürmenize izin veren Nav Menu’dür.

Menü öğelerini sütunlarda görüntüleyebilir, renkleri kullanabilir, arka plan resimlerini kullanabilir, etiketleri vurgulayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Bu ek özellikler, aynı menü içinde çok daha fazla bağlantı görüntüleyebildiğiniz için gezinmeyi büyük ölçüde iyileştirebilir.Astra WordPress Tema İncelemesi

Özel Yerleşimler modülü size özel sizin üstbilgi, altbilgi için düzenleri, 404 sayfa ve kanca konumları kaydetme özelliği verir. Düzenler kaydedilebilir ve web sitenizin diğer alanlarına kolayca eklenebilir.

Buna karşılık, Site Düzenleri modülü, tasarımın genişliği ve kapsayıcısı üzerinde size daha fazla kontrol sağlayarak WordPress tema özelleştiricisini geliştirir.

Yukarı Kaydır , sayfaların sol alt veya sağ alt kısmına bir yukarı kaydırma düğmesi eklemenize olanak tanır. Stili ve simge boyutlarının yanı sıra masaüstü bilgisayarlarda, mobil cihazlarda veya her ikisinde de görüntülenip görüntülenmeyeceğini tam olarak kontrol edebilirsiniz.

Altbilgi Widget’ları , altbilgi alanınız için yedi farklı düzen sunar.

Widget alanının dolgusu ve genişliği üzerinde kontrol size verilir. Renk ve tipografi ayarları da mevcuttur.

Astra WordPress Tema İncelemesiEasy Digital Downloads, WooCommerce , LearnDash ve LifterLMS için entegrasyon modülleri mevcuttur . Bu modülleri etkinleştirmek, bu eklentilerin web sitenizin düzeni ve stiliyle nasıl bütünleştiği konusunda size daha fazla kontrol sağlayacaktır.

Son modül, Astra’yı kendi ürününüz olarak yeniden markalamak için kullanabileceğiniz Beyaz Etiket’tir. Bu, müşterilerin web sitelerini oluşturmak için ajansın hangi WordPress temasını kullandığını bilmesini engellediği için tasarım ajanslarının faydalı bulacağı bir şeydir.

Astra kullanan çoğu web sitesi sahibinin, ek modüller yüzlerce yeni seçeneğin kilidini açacağı için bir noktada yükselteceğine inanıyorum – özellikle Astra Pro’nun yılda yalnızca 59 ABD dolarından satın alınabilmesi nedeniyle.

Astra Pro Fiyatlandırması

Astro Pro, uygun fiyatlı bir WordPress temasıdır. Yükseltmek isteyenler , son bölümde ele aldığım Astra Pro modüllerini içeren üç paketten birini seçebilirler .

Astra Pro paketi yıllık 59 ABD Doları, Temel Paket yıllık 169 ABD Doları ve Büyüme Paketi yıllık 249 ABD Doları tutarındadır. Bu paketler, sırasıyla 249 $, 499 $ ve 699 $ maliyetle yıllık ücret ödemeden ömür boyu satın alınabilir.

Tüm paketler 14 günlük sorunsuz %100 para iade garantisi ile gelir ve temayı kaç web sitesine yükleyebileceğiniz konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur.

Astra WordPress Tema İncelemesiAstra Pro paketi size tüm Astra Pro modüllerini ve tema geliştiricilerinin premium desteğine erişim sağlar.

Essential Bundle’a yükseltme, tüm başlangıç ​​sitesi web sitesi tasarımlarına ve Brainstorm Force’un WP Portföy eklentisine erişim sağlar.

Ayrıca Beaver Builder için Ultimate Eklentileri veya Elementor için Ultimate Eklentileri seçebilirsiniz . Bu eklentilerin her ikisi de Astra Pro ile sorunsuz çalışır, bu nedenle iyi bir eklentidir.

Yukarıda bahsedilen her şeye ek olarak, tam Büyüme Paketine yükseltme, size bu oluşturucu eklentilerinin ikisini de Convert Pro ve Schema Pro ile birlikte sunar .

Başka bir deyişle, tam Büyüme Paketine yükselttiğinizde, Astra Pro’ya ve diğer tüm Beyin Fırtınası Gücü ürünlerine erişim kazanırsınız.

Hangi Astra Pro Paketini Seçmelisiniz?

Hangi Astra Pro paketinin size uygun olduğu, gereksinimlerinize ve bütçenize bağlı olacaktır.

Ek başlangıç ​​sitesi tasarımlarına erişmeniz gerekmiyorsa ve Brainstorm Force’un sattığı ek eklentilerden herhangi birini kullanmak istemiyorsanız, giriş seviyesi paketi mükemmeldir.Astra WordPress Tema İncelemesi

Tek başına, WP Portföyü yılda 49 ABD Dolarından, Beaver Builder için Ultimate Eklentileri yılda 69 ABD Dolarından, Elementor için Ultimate Eklentileri yılda 49 ABD Dolarından, Dönüştürme Pro’yu yılda 99 ABD Dolarından ve Schema Pro yılda 79 ABD Dolarından satılmaktadır .

Bu eklentilerden bazılarını zaten satın almayı planlıyorsanız, daha yüksek seviyeli premium paketlerden birine yükseltme yapmak mantıklıdır. Değilse, paradan tasarruf etmenizi ve giriş seviyesi paketine bağlı kalmanızı tavsiye ederim.

Sonuç:

Astra , şüphesiz en iyi ücretsiz WordPress temalarından biridir.

Tema, düzinelerce profesyonel görünümlü web sitesi tasarımını kolayca içe aktarmanıza olanak tanır ve işlevselliği artıran çok sayıda ücretsiz eklenti vardır.

Çoğu kullanıcının, özelleştirmeyi daha basit hale getirdiğinden, tüm seçeneklerin WordPress tema özelleştiricisinde bulunduğunu takdir edeceğinden eminim.

Ücretsiz sürümün sağlam olmasına rağmen, canlı bir web sitesinde Astra kullanan çoğu WordPress kullanıcısının sonunda Astra Pro’ya geçeceğine inanıyorum .

Yılda yalnızca 59 dolardan başlayan fiyatlarla, size birinci sınıf destek ve yüzlerce yeni stil ve düzen seçeneği sunar. Daha yüksek seviyeli premium paket paketlerinden birini seçenler ayrıca ‘Ajans’ olarak işaretlenmiş başlangıç ​​siteleri web sitesi tasarımlarını kullanabilecek ve diğer premium Brainstorm Force eklentilerini indirebilecekler.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.