En İyi 13 Hukuk Bürosu & Avukat WordPress Teması

0 1.508

Hukuk büronuz için WordPress Hukuk Bürosu veya Avukat teması mı arıyorsunuz?

Tüm avukatların bir web sitesine ihtiyacı vardır. İster onlarca yıllık köklü bir firma olun, ister yeni başlıyor olun, her ciddi profesyonel için iyi bir web sitesi şarttır. Ancak hukuk firmanızın sitesine ne eklemelisiniz?

Bu yazıda, bu soruyu cevaplamanıza yardımcı olacağız. İlk olarak, hukuk firması web sitenizde her zaman bulunması gereken yedi farklı şeyi ele alacağız. Ardından, dünyanın dört bir yanından en iyi 13 hukuk firması web sitesini sergileyeceğiz ve onları neyin benzersiz kıldığını görmek için inceleyeceğiz.

2021’de En İyi 13 Hukuk Bürosu Web Sitesi

Hukuk firmanızın web sitesine eklemeniz gerekenleri ele aldığımıza göre, şimdi web’deki en iyi örneklerden bazılarına bakalım. Boşanma ve aile hukuku, iş hukuku, kar amacı gütmeyen hukuk ve daha fazlası dahil olmak üzere hukukun birçok alanını ele alıyoruz.

Boşanma, Nafaka ve Aile Hukuku

Firmanız boşanma, nafaka veya aile hukuku konularında uzman mı? Bu iki site bizim favorilerimiz.

1. Stanchieri Family Law

En İyi 13 Hukuk Bürosu & Avukat WordPress TemasıBu Toronto, Kanada merkezli hukuk firmasının zarif, minimal bir web sitesi mevcut . Ayrıca, varsayılan gezinme menüsü “hamburger” stili olmak üzere tüm cihazlarda görüntülenecek şekilde tasarlanmıştır.

Aile hukuku konusunda uzman olan web siteleri, toplamda yalnızca altı sayfadan oluşan basit ve anlaşılır: Ana Sayfa, Ekip, Hakkında, Kariyer, İletişim ve Kitap Danışmanlığı. Her şeyi olabildiğince basit tutarak, potansiyel müşterilerin hizmetleri hakkında okumasını kolaylaştırırlar.

2. Vaught Law Firm

En İyi 13 Hukuk Bürosu & Avukat WordPress TemasıBu hukuk firmasının sitesi çok kişisel, bu da harika bir fark yaratabiliyor. Ana sayfada, bir fotoğrafın hemen üzerinde, iki büyük harekete geçirici mesaj var: İletişim sayfasına bağlanan ve bir dakikalık tanıtım videosu yükleyen Jimmy Vaught ile tanışın . Videoda firmanın kurucusu Jimmy Vaught kısaca kendisini ve hizmetlerini tanıtıyor.

Hukuk uygulamanız bireylerin kişisel sorunlarıyla (örneğin boşanma) ilgilenmeyi içeriyorsa, Vaught Hukuk firmasınınki gibi kişisel bir yaklaşım harika bir hamle olabilir.

İş, İstihdam ve İşyeri Hukuku

Bu hukuk firmaları iş hukuku, iş hukuku ve işyerine odaklanan diğer alanlarda uzmanlaşmıştır.

3. Taylor Jains LLP

En İyi 13 Hukuk Bürosu & Avukat WordPress Temasıİş ve iş hukuku alanında uzman olan Taylor Janis’in, belirgin yerlerde iletişim bilgilerinin yer aldığı temiz, anlaşılması kolay bir web sitesi vardır. Ana sayfada kıdem tazminatı nedir gibi sık sorulan soruların yanıtları var. ve Neler taciz olarak kabul edilir? Bunlar, potansiyel müşterilerin sorunlarına hızla yanıt almalarına yardımcı olur.

4. Small Law

En İyi 13 Hukuk Bürosu & Avukat WordPress TemasıSmall Law, adından da anlaşılacağı gibi çok minimal bir web sitesine ve markalaşmaya sahiptir. Sitede sadece birkaç sayfa var ve bunların hepsi firmanın neler yapabileceğini tam olarak açıklıyor. Şirket sadece tek bir kişi olmasına rağmen, müşteriler daha odaklı dikkat çekeceğinden, bu bir güç olarak sunulmaktadır.

Küçük bir firmaysanız, kaynak eksikliğinizi bir avantaja çevirmeyi de deneyebilirsiniz!

5. Slinde Nelson

En İyi 13 Hukuk Bürosu & Avukat WordPress TemasıBu firmanın ana sayfasının önerdiği gibi, zaman her şeydir. Potansiyel bir müşteri sitenizi ziyaret ettiğinde, muhtemelen çözmesi gereken gerçek bir sorunu vardır. Sonuçta bir avukat tutuyorlar.

Bu nedenle, onlara uzun giriş paragrafları okutmamalı veya iletişim bilgilerinizi farklı bir sayfanın derinliklerine saklamamalısınız. Web sitenize gelen ziyaretçilerin ne sunduğunuzu ve sizinle nasıl iletişim kuracaklarını hızlı bir şekilde anlamalarını kolaylaştırın.

6. Gecic Law

En İyi 13 Hukuk Bürosu & Avukat WordPress Teması

Gecić Law, Belgrad, Sırbistan merkezli bir firmadır. Amaçları, bankacılık ve finans, AB ticaret hukuku ve şirketler hukuku dahil olmak üzere Sırp müvekkillerine çeşitli yasal hizmetler sunmaktır.

Belirli bir ülkeye, şehre veya başka bir bölgesel alana odaklanıyorsanız, web sitenizde onu belirgin bir şekilde vurguladığınızdan emin olun.

7. Friedlander Misler

En İyi 13 Hukuk Bürosu & Avukat WordPress TemasıBu hukuk firmasının basit ve kullanımı kolay bir web sitesi vardır. Ana sayfa öğeleri , neden, Kim, Ne ve Nasıl basit soru sözcüklerini kullanarak yaygın soruları yanıtlar . Bu, yasal jargonu kırmanın ve doğrudan konuya girmenin etkili bir yoludur.

Özellikle, firma dclawfirm.com alan adını kullanıyor. Bu, hem Washington, DC bölgesinde müşteri kazanmak hem de daha kolay hatırlanabilir bir alan adına sahip olmak için yararlıdır. Örneğin,friedlandermisler.com oldukça uzun ve özellikle telefonda hecelenmesi zor.

Hukuk firmanız gelirinin çoğunu yerel müşterilerden elde ediyorsa, şehir veya eyalet adınızı içeren bir alan adı almaya çalışın. Bu, özellikle firmanızın adı uzunsa veya hatırlanması zorsa önemlidir.

Multidisipliner Hukuk Büroları

Birçok farklı hizmet türü sunan bir hukuk firması mısınız? Aşağıdaki sitelere göz atın. Hepsi, farklı hizmetlerini organize ve tutarlı bir şekilde sergilemeyi başarırlar.

8. Bienert Katzman Littrell Williams LLP

En İyi 13 Hukuk Bürosu & Avukat WordPress TemasıBKLW’nin web sitesi minimal, profesyonel ve bir dizi tam genişlikte görüntü kullanıyor. Bu, tüm siteye modern, ancak çekingen bir his verir, ki bu tam olarak bir hukuk firmasının genellikle amaçladığı şeydir.

Ayrıca, asıl firmanın adı oldukça uzun olsa da, alan adı (bklwlaw.com) kısadır ve hatırlanması kolaydır. Firmanızın uzun resmi bir adı varsa, kısaltılmış bir alan adı seçin. Genel olarak, ne kadar kısa olursa o kadar iyi!

9. Vogel Verjee

En İyi 13 Hukuk Bürosu & Avukat WordPress TemasıMerkezi Calgary, Kanada’da bulunan bu hukuk firması, görüntü ağırlıklı bir tasarım kullanıyor. Sayfalar mümkün olduğunca spesifik olacak şekilde tasarlanmıştır, bu da onları okuma sürecini çok daha kolaylaştırır. Bu farklı sayfalara erişmek için başlıktaki megamenu kullanırsınız.

Megamenü, potansiyel müşterilerin yardıma ihtiyaç duydukları belirli sorunu hızlı bir şekilde bulmalarını sağlar. Bunlar Petrol ve Gaz Mevzuatından Yaya Kazalarına kadar uzanmaktadır.

Çok çeşitli uzmanlık alanlarınız varsa, bir megamen kullanmayı düşünün. Potansiyel müşterilerin sizinle iletişime geçmeden önce son derece özel sorunlarını bulmalarına yardımcı olabilirler.

Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluş ve Sivil Haklar

Firmanız kar amacı gütmeyen hukuk, medeni haklar veya benzer bir alanda uzmanlaşıyor mu? Bu sitelere göz atın. Hepsi, öne çıkmak için görüntüleri etkili bir şekilde kullanır.

10. Becket Law

En İyi 13 Hukuk Bürosu & Avukat WordPress TemasıBecket Yasası, dini özgürlüğü altı alanda savunur: eğitim, ifade özgürlüğü, bireysel özgürlük, mülkiyet hakları, kamusal alan ve dini topluluklar.

Web siteleri çalışmalarını, özellikle başarılı vakaları vurgulamaktadır. Bir dizi fotoğraf ve yorum kullanılarak, bu vakaların anlaşılması ve ilişkilendirilmesi kolaylaştırılmıştır. Becket ayrıca kar amacı gütmeyen kuruluş statülerini ve genel misyonlarını sitelerinin neredeyse her sayfasında açıklayarak daha fazla destek ve bağış toplamalarına yardımcı oluyor.

11. Birken Law

En İyi 13 Hukuk Bürosu & Avukat WordPress TemasıBirken Hukuk, kar amacı gütmeyen kuruluşlara yardım etme konusunda uzmanlaşmış bir avukat olan Jesscia Birken tarafından yönetilen bir şirkettir. Firma, kar amacı gütmeyen kuruluşların krizleri başlatmasına, yönetmesine, riskleri ve diğer görevleri ele almasına yardımcı olur. Web siteleri, özellikle geniş müşteri listesi ve yararlı blog makaleleri aracılığıyla bu uzmanlığı aktarmaya yardımcı olur.

Kaza, Yaralanma, Hatalı Uygulama ve Dava

Bir kaza, yaralanma veya yanlış uygulama hukuk firması için bir site mi inşa ediyorsunuz? Bu sitelere göz atın. Web’deki türlerinin en iyilerinden bazıları.

12. Staver Accident Injury Lawyers

En İyi 13 Hukuk Bürosu & Avukat WordPress TemasıBir kişisel yaralanma avukatı olan Staver, ana sayfasında benzersiz bir “sekme” bölümüne sahiptir. Sağdaki öğelere tıklayarak sayfayı yeniden yüklemeye gerek kalmadan bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Bu, firmanın incelemelerini, ödüllerini, sonuçlarını ve diğer bilgileri hızlı bir şekilde gözden geçirmeyi kolaylaştırır.

13. Struble

En İyi 13 Hukuk Bürosu & Avukat WordPress TemasıBu hukuk firması sigorta ve mal hasarı iddialarında uzmanlaşmıştır. Web sitesinin renk şeması “acil durum” markasıyla eşleşiyor ve düzeni çok basit.

Irma Kasırgası veya Matthew Kasırgası gibi çok özel konular için de bölümler vardır. Bu kişiselleştirilmiş sayfalara sahip olmak, yalnızca belirli bir senaryoda yardım isteyen potansiyel müşterileri hedeflemenin harika bir yoludur.

Dünyanın dört bir yanından WordPRess ile oluşturulmuş en iyi gerçek dünya hukuk firması web sitelerinden bazılarını inceledik. Son olarak, hazır şablonlarımızı kullanarak kendi hukuk firması sitenizi oluşturmak için Astra’yı kullanmaktan biraz bahsettik.

WordPress ile site oluşturan bir hukuk firması mısınız? Hangi siteleri ilham verici buluyorsunuz? Ve kendi temanızı oluşturmak için hangi temayı kullanıyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin!

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.