NewsPaper WordPress Haber ve Magazin Teması

0 885

NewsPaper Tema İncelemesi: Çarpıcı Modern Haber veya Magazin Sitesi Oluşturun

Günümüzün modern dünyasında çevrimiçi haber okuması artık bir trend halini alıyor ve pek çok portal bu hizmeti sunuyor. Ancak, mükemmel bir şekilde görüntüleyen bir temayı seçmek ve okuyucuyu bir web sitesinde uzun süre tutmak biraz bulmak zor. Beklentileri karşılayacak kadar çok az tema var ve NewsPaper WordPress teması bunlardan biridir.

Tema kullanımı kolaylığı sayesinde haber, dergi, blog, teknoloji veya moda web sitesini kolaylıkla yapılmasına olanak tanımaktadır. Özellikler ve araçlar yalnızca görünümü değil içeriği ve reklamlar kılavuza göre uygun bir şekilde yerleştirmek için çok esnektir.

NewsPaper WordPress Haber ve Magazin TemasıNewsPaper WordPress Tema İnceleme

NewsPaper WordPress Teması , Auto, Tech, Sport, Health & Fitness, Video, Moda, Seyahat, Video ve daha fazlası için varsayılan olarak 12 demo sunuyor. Bir şablon kurabilir ve öğelerini ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir. Bununla birlikte, belirli bir demoyu kaldırmak, göreli içeriği de silecek.

İşlevsellik hakkında konuşurken, tema web sitenize yalnızca istediğiniz görünümü verebilecek özelliklerle doludur. Yeni başlayanlar için, yapışkan menülerle, duyarlı tasarım, yerleşik bir derecelendirme sistemi, Woo Ticaret uyumluluğu, Google reklamları ve Özel HTML reklamları desteği, çok dilli ve çok daha fazlası olan 3 menü bölümü var.

Ayrıntıya Dikkatli Sayfalar

Bir okuyucuyu web sitesinde saklamanın en önemli şey, kendisine kazandırdığı bilgileri vermektir. NewsPaper WordPress Temasının ayrıntılı felsefeye gösterdiği ilgiden dolayı, okuyucular bir defada istenilen içeriğe geçme hakkına sahiptir. 12 başlık stili, sosyal simgeler için 4 üst menü çubuğu, oturum açma / kayıt, altbilgiye yer işaretleri yerleştirme, optimize edilmiş reklam yerleşimi konumu ve daha fazlası var.

Geliştirilmiş Kategorizasyon

Çok niş bir web sitesinde yayın yapıyorsanız veya genellikle haber ve magazin web sitelerinde olduğu gibi farklı türleriniz varsa, kategori oluşturulması için tema panelinde mevcut seçenekler bulunur. Her bir türe veya alt kategoriyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir ve okuyucularınızı daha iyi bir deneyim için farklı sayfalarda bulabilirsin.

Bu farklı alt kategoriler, sayfa şablonları, arka plan teması ve rengi, kenar çubuğu ve ızgara düzenleri, tipografi ve çok daha fazlası için kullanabileceğiniz özelleştirme seçenekleri. Tüm bu değişiklikler yalnızca belirli sayfalar için web sitenizdeki temel temayı değiştirmeden görülebilir.

Yazıların Gösterimi

İçeriği okuyucularınız için en iyi şekilde optimize edilmiş bir şekilde göstermeye her zaman ihtiyaç vardır, böylece sahip olduğunuz bilgi havuzunda kendisini kaybetmiymiş gibi hissetmez. NewsPaper WordPress teması, mesajınızı göstermek için 12 farklı yol gösterdiğini anlıyor.

İster bir spor başlığı veya teknoloji yenilik haberi olsun, dünyada kırılan bir şey ya da halka yönelik haberler, içeriğinize maksimum görüş sağlamak için yeterli stil bulunuyor. Ayrıca, yayınlarınızın her biri için tam okuyucu sayısını elde etmek için Ajax görüntüleme sayısını da ayarlayabilirsiniz.

Kullanılabilecek Araçlar

NewsPaper WordPress Teması, kullanıcı tabanınıza en iyi deneyimi sunmak için gelişen taşları bir yana bıraktığınızdan emin olmanız için birçok farklı araç içeriyor. Bazıları şöyledir:

Sosyal Sayaç – Bugünün modern dünyası sizinkinin sosyal varlığına çok fazla bağlıdır ve TagDiv’in bu Sosyal Sayaç aracı, takipçilerinizi kontrol altında tutarken markanızın profilini açıklama konusunda size yardımcı olur.

API Sistemi – Bu NewsPaperteması, temalarınızı değiştirip kendi kodlarını eklemenizden yalnızca birkaçı değilse de, geeky susuzluğunu gidermek için WP API sistemi sağlamıştır.

Slider – Çoğu zaman, ana sayfada görüntülenmesini istediğiniz birden fazla haber olabilir ve bu devrim kaydırıcı seçeneği isteğinizi yerine getirmek için mükemmeldir.

Görsel Düzenleme – Tonlarca özelleştirme sonrasında bile, görsel besteci veya Sayfa Oluşturucu, sayfanızı ihtiyaçlarınıza göre yapılandırmanıza izin verir. Doğada SEO dostu ve tamamen duyarlı olan 60 kadar önceden tanımlı düzen kullanılabilir.

Eklentiler ile Uyumlu

Bu NewsPaper WordPress teması, modern taban eklentileri ve kullanıcı tabanı arasında markanızı popüler hale getirmeye yardımcı olan araçlar ile birçok uyumlu özelliklere sahiptir. Kullanılabilecek başlıca eklentiler bbPress, BuddyPress, WooCommerce, Video sonrası destek, çok dilli çeviri, mobil yer imi ve çok daha fazlasıdır.

Tüm bu araçlar, moda web siteniz, video tabanlı blogunuz veya başka herhangi bir siteniz varsa ürünleriniz için çok yardımcı olabilir.

Ve bir kaç daha!

Liste henüz bitmedi! Yukarıda adı geçen tüm bu özelliklerin yanı sıra, bu NewsPaper WordPress Temasında mevcut olan birkaç tanesi var. İşte liste aşağıda:

News Ticker – Resmi olarak yayınlanmaya başlamış bazı haberlere ulaşıyorsanız, bu geri sayımı haber alanını kırmak ya da geri sayım yapmak için kullanın!

İçerik Blokları – İçeriğinize göre sütunları ayarlayacak kadar akıllı 21 stil içerik bloğu ve 6 modül sağlanmıştır. Bu özellik bugünün talep eden okuyucusunu memnun etmek için çok esnektir.

Font Başar Menüsü – Ana ve üst çubuğu özelleştirmek için kullanılabilen 4 yazı tipi müthiş menü seçenekleri vardır. Ayrıca, simge kitaplığındaki simgeler bu eklentiye eklenebilir.

Resimleri Sürükle ve Bırak Resim Galerisi

Yayınlara resim yüklüyor ve yayınlıyoruz, ancak artık gerekli değil! Evet, Sürükle ve Bırak resim ve galeri ile NewsPaper WordPress temasında her şey parmak anına çok yakın hale geldi. Yüksek çözünürlüklü görüntüleri aksaklık olmaksızın görüntülemek için ışık kutusu özelliğiyle de entegre edilmiştir.

Piyasada mevcut özelliklerden Newspaper WordPress Tema kadar geniş temalar mevcut değil. Bu tema tarafından sağlanan tüm sonra herhangi bir kullanıcı tarafından sorulan neredeyse hiçbir şey kalmadı.

Bununla birlikte, görüş ve kullanılabilirlik kişiden kişiye ve ihtiyaçlara göre farklılık gösterebilir ancak bu temayı kullanırken genel deneyim büyüklük taşır. Ayrıca, destek personeli ve sorgu çözümü de kullanıcılara 24 × 7 yardımcı olmak için bir numaradır.

Yani, haber, dergi, video, tech, gadget veya başka konular gibi konular için bir tema arıyorsanız, NewsPaper WordPress Teması bir şansı hak ediyor. Ayrıca, başka sorgularla ayrılmış iseniz veya deneyiminizi paylaşmak isterseniz, yorum kutusu sizi bekliyor.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.