PrestaShop İçin 5 En İyi Site İçi Arama Modülü

0 1.092

PrestaShop, e-ticaret online satış platformu için birçok faydası olan çok çeşitli modüller bulunmaktadır. Çevrimiçi mağazanızı geliştirmeye ve özelleştirmeye, dönüşüm oranlarını artırmaya ve satışları artırmaya yardımcı olurlar.

Bunlar ilk başında siste içi arasma gelmektedir. Site içi standart arama dışında daha gelişmiş arama modülleri bulunmaktadır.

Gelişmiş arama-4-filtreler-aramaAdvanced Search 4

. Çok sayıda ürün veya kategoriye sahip kataloglar için bile kısa yükleme süresi sağlamak istiyor musunuz? Ardından, PrestaShop Gelişmiş Arama 4 modülü tam olarak ihtiyacınız olan şeydir.
İstediğiniz kadar arama motoru eklemenizi ve istediğiniz yere yerleştirmenizi sağlar.

PrestaShop modülünün arama mekanizması, başarılı katmanlı gezinme sağlayan filtre tabanlıdır. Müşterilerinizin birkaç tıklama ile ürün bulmasını sağlar.
Uzantı birçok özellik: mevcut ve ekran filtreleri, optimizasyon ve indeksleme, ürün ekranı, filtre ergonomisi, aşamalar halinde arama, yönetim, kullanılabilir yerler.
Uyumluluk : v1.4.0.0 – v1.7.5.2
Fiyat : 199 €, 99
joli aramaJoliSearch . Müşterinizin gezinmesini ilerletmeniz ve alışveriş sepeti değerlerinizi iyileştirmeniz mi gerekiyor?
Daha iyi performans ve yeniliklerle JoliSearch: PrestaShop gelişmiş görsel modülünü deneyin. Varsayılan Prestashop arama çubuğunun yerini alarak daha hızlı ve kolay hale getirir. Sonuç olarak, müşterileriniz için gezinmeyi iyileştirecek ve alışveriş sepeti değerlerini artıracaksınız.

Bu PrestaShop modülünün temel özellikleri şunlardır: akıllı sonuç sunumu, güçlü bir arama motoru, Google analitik entegrasyonu.
Fiyat : 69,99 €
Uyumluluk : v1.5.0.0 – v1.7.6.0

amazzingAmazzing filter module:

Zaman aşımı hatası olmadan çok sayıda ürünü işleyebilen güçlü bir filtreleme motoru mu arıyorsunuz? İhtiyacınız olan tek şey PrestaShop Amazzing filtre modülü, 20.000’den fazla ürün içeren mağazalarda test edildi.

Herhangi bir zorluk çekmeden yükleyebilir ve mevcut tüm kategoriler için genel bir şablona erişebilirsiniz. Seçilen kategoriler için yeni bir şablon düzenlemek veya oluşturmak mümkündür.

Filtre bloğu aşağıdaki sayfalar için de mevcuttur: Yeni ürünler, Özel ürünler, En çok satanlar, Arama sonuçları, Üreticiye göre ürünler, Tedarikçiye göre ürünler ve Ana sayfa. Hepsinde modül kurulumunda otomatik olarak etkinleştirilen esnek şablonlar bulunur.

Fiyat: 129 €, 99
Uyumluluk: v1.6.0.4 – v1.7.6.0

advanced_search_prestaAdvanced Searh.

Varsayılan arama bloğunuzu geliştirmek ve daha bilgilendirici yapmak ister misiniz?
Prestashop 1.7 gelişmiş arama modülü harika bir çözümdür.
Öneriler menüsünde resimleri, ürün bilgilerini ve fiyatları görüntülemenizi sağlar. Müşteriler çok sayıda katalog sayfasına göz atmadan herhangi bir ürünü hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirler.

Sadece kelimenin veya ifadenin başlangıcını yazmaları gerekir ve bu şaşırtıcı PrestaShop gelişmiş modülü gerisini halleder. Temel özellikler şunlardır: varsayılan yerine gelişmiş arama, öneriler listesindeki resimler, bilgiler ve fiyatlar, yapılandırma gerekmez.
Uyumluluk : PrestaShop 1.5
Fiyatı : 39 $

cms_search_1CMS Search

. Müşterileriniz için CMS sayfalarının görünürlüğünü artırmanız ve gezinme deneyiminizi geliştirmeniz mi gerekiyor? Mağaza arama çalışmalarınızı ilerletmek için geliştirilen Prestashop CMS Arama modülünü deneyin.
Müşterilerinizin CMS sonuçlarını ve web sitenizde arama yapan ürün sayfalarını görmelerini sağlar. Prestashop CMS Arama modülü, makaleler veya SSS sayfaları gibi CMS sayfalarını sonuçlara dahil etmenizi sağlar. Temel özellikleri gelişmiş arama motoru, CMS sayfaları sonuçlara dahil, tek tıklamayla kurulum.
Uyumluluk : PrestaShop 1.5, 1.6
Fiyat : 39 $

 

prestashop desteği

PrestaShop Desteği

PrestaShop desteği ile çevrimiçi mağazanızı bir üst seviyeye taşıyın!

SAYFAYI ZİYARET EDİN

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.