WordPress için En İyi 7 Menü Eklentileri

0 1.881

Sitenize güzel özel menüler eklemek ister misiniz?

Varsayılan olarak, WordPress sitenize gezinti menüleri eklemenizi sağlar. Bununla birlikte, temanız tarafından sağlanmayan güzel özel menüler oluşturmak istiyorsanız, duyarlı bir menü eklentisi yüklemek isteyebilirsiniz.

Bu yazıda, size WordPress için en iyi yanıt veren menü eklentileri göstereceğiz.

WordPress Sitenize Neden Bir Menü Eklentisi Eklediniz?

WordPress duyarlı menü eklentisi, site gezintisini kolaylaştırır. Ayrıca, temanız tarafından varsayılan olarak desteklenmeyen özelleştirilmiş menüleri görüntülemenizi sağlar.

Doğru yapıldığında, yanıt veren menüler kullanıcının katılımını artırabilir ve hemen çıkma oranını önemli ölçüde azaltabilir.

1. WP Mega Menü

WordPress için En İyi 7 Menü Eklentileri

WP Mega Menu , web sitenize güzel menüler eklemenize yardımcı olan en iyi WordPress eklentilerinden biridir . Menünüzü WP Mega Menu ile ekledikten sonra kolayca kategori, alt kategori ve gönderi ekleyebilirsiniz. Bu aynı zamanda, kullanıcılarınızın en iyi çalışmanızı kolayca keşfedebilecekleri anlamına gelir.

Eklenti tek tıklamayla kurulum sunar, böylece demo içeriğini ve ayarlarını hızlıca içe aktarabilirsiniz. Ve bir şüpheniz varsa, eklentiyi kullanmanızın her aşamasında sizi yönlendiren harika belgelerine ve video eğitimlerine her zaman başvurabilirsiniz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli düzenler ve yükleme efektleri vardır. Ayrıca sınırsız arka plan rengi seçenekleriniz vardır ve isterseniz arka planınız için de bir resim kullanabilirsiniz. Sitenizin daha çekici görünmesini sağlamak için, özellikli görüntünüzü küçük resimler olarak görüntüleme seçeneğiniz vardır. Tonlarca başka şaşırtıcı özellikleri ile, bu eklenti web sitenize benzersiz ve şık bir dokunuş verebilir.

2. Themeum’dan WP Mega Menü

WordPress için En İyi 7 Menü Eklentileri

Themeum’dan WP Mega Menu, etkileşimli gezinme çubukları oluşturmak için mükemmel bir çözüm olan popüler, şık ve süper duyarlı bir mega menü üreticisidir. Bu eklentinin sürükle ve bırak oluşturucusu, menülerinizi eğlenceli, kolay ve esnek bir şekilde oluşturmanızı sağlar.

Sütunlar ve satır tabanlı menüler ekleyebilirsiniz, tüm değişikliklerinizi otomatik olarak kaydeder. Özelleştirme seçenekleri çok büyük olduğundan sitenize hak ettiği en iyi görünümü verebilirsiniz. Önceden oluşturulmuş ve kullanıma hazır widget’lar fotoğrafları, başlıkları ve metinleri destekler. Ayrıca resim veya metin tabanlı bir logo da olabilir.

3. Accordion Menu

WordPress için En İyi 7 Menü Eklentileri

Akordeon Menüsü siteniz için güzel menüler oluşturmanıza izin veren başka bir harika eklentidir. WordPress’in yanı sıra Accordion Menu, Magento ve Joomla sitelerini de destekliyor. Bu eklenti, menülerinizin tasarımı ve ayarları üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Bu eklenti ayrıca menüleriniz için 5 görünüm ve birkaç harika animasyon stili sunar.

4. Superfly Responsive Menu

WordPress için En İyi 7 Menü Eklentileri

Superfly , bağımsız gezinmeler veya menüler oluşturan başka bir harika menü eklentisidir. Eklentinin sunduğu canlı düzenleyici, menülerinizi tasarlamayı çok daha kolaylaştırır. Ayrıca tam ekran bir menü eklemenizi sağlar, böylece ziyaretçinizin dikkatini hemen çekebilirsiniz.

Superfly ile istediğiniz menüyü ekleyebilirsiniz. Kayar, statik, kompakt simge gezinme çubuğu, eğri panel veya tam ekran modu gibi birçok farklı seçenek sunar. Aynı zamanda inanılmaz kişiselleştirme olanakları, yumuşak bir kaydırma, harika bir simge kütüphanesi, güzel animasyon ve çok daha fazlası var.

5. UberMenu

WordPress için En İyi 7 Menü Eklentileri

UberMenu , CodeCanyon pazarında bulunan bir diğer premium menü eklentisidir. Menülerinize çarpıcı bir görünüm kazandırabilecek en havalı kişiselleştirme seçeneklerinden bazılarını sunar. Ayrıca bu menülere görüntüler, haritalar, simgeler, formlar ve çok daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

UberMenu mobil cihazlar için optimize edilmiştir ve tarayıcılar arasında da uyumludur. Ayrıca, sekmelerin farklı konumlarda hizalanabileceği sekmeli alt menüler de ekleyebilirsiniz. Özelleştiricinin canlı önizlemesiyle, menülerinize hak ettiği en iyi görünümü vermek için rengi, yazı tiplerini vb. Değiştirebilirsiniz.

6. Responsive Menu

WordPress için En İyi 7 Menü Eklentileri

Responsive Menu , web sitenize güzel bir menü eklemenize yardımcı olan ücretsiz bir WordPress menü eklentisidir. Bu listede belirtilen diğer tüm eklentiler gibi, Responsive Menu de renkleri değiştirme, yazı tipleri, arka plan resimleri ekleme vb. Gibi harika kişiselleştirme seçenekleri sunar.

Ayrıca bir arama çubuğu ekleyebilir, alt okları ve logoları yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda farklı sitelerde aynı özelleştirilmiş menüyü kullanmak için tek tıklamayla içe / dışa aktarma seçeneği sunar.

7. Maximum Mega Menu

WordPress için En İyi 7 Menü Eklentileri

Max Menu, mevcut menülerinizi mega menülere dönüştürmenize izin veren başka bir WordPress menü eklentisidir. Bu işlem bittiğinde, eklenti menünüze herhangi bir WordPress widget’ı eklemenizi, tema düzenleyiciyi kullanarak menünüzü sınırlandırmanızı ve yerleşik ayarları kullanarak menü davranışını değiştirmenizi sağlar. Max Menu ile oluşturulan menüler duyarlı ve yerel dokunuş olaylarını destekliyor.

Özelleştirme seçenekleriyle filtreler, eylemler, simgeler ve alt menü geçişleri ekleyebilirsiniz. İsterseniz daha iyi bir kullanıcı deneyimi için alt menüleri mobil cihazlardan bile gizleyebilirsiniz.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.