13 En iyi Otel ve Travel WordPress Temalar

0 2.108

Oteller ve tatil köyleri için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz?

Bir otel veya tatil köyü teması, özelliklerinizi sergilemenize yardımcı olacak tüm özelliklere sahip olmalı ve aynı zamanda gezginlerin kolayca bir oda rezervasyonu yapmasına olanak sağlamalıdır. Çevrimiçi rezervasyon, oda seçimi vb. Gibi tüm önemli özellikleri kapsayan bir tema aramanız gerekir.

Bu yazıda oteller ve tatil köyleri için en iyi WordPress temalarından bazılarını paylaşacağız.

Siteniz İçin WordPress Otel Teması Seçme

Her WordPress otel teması eşit yaratılmamıştır.

Dalış yapmadan ve bir tema seçmeden önce, temanın belirli özelliklere sahip olduğundan emin olmanız gerekir:

  • Mülkünüzü ve olanaklarınızı potansiyel kiracılara gösterin
  • Rezervasyon formu yerleştirmek için en uygun yer
  • Kullanmak istediğiniz eklentilerle, özellikle de rezervasyon formu eklentisiyle uyumludur .

Oteller ve tatil köyleri için en iyi WordPress temalarından bazılarına göz atalım.

1. Astra Theme

13 En iyi Otel ve Travel Wordpress Temalar

Astra hafif ve modern bir WordPress temasıdır. Oteller, tatil köyleri, pansiyonlar ve hosteller için demo web sitesi de dahil olmak üzere birden fazla başlangıç ​​sitesi bulunur. Bu tema, açılış sayfalarınızı tasarlamanıza yardımcı olan tüm popüler sürükle ve bırak sayfası oluşturucularıyla uyumludur .

Otel odalarının fotoğraflarını görüntülemek için bir resim galerisi ile birlikte geliyor. Astra’nın düzenli WordPress temalarından daha hızlı çalışması için ayarlaması ve optimize edilmesi kolaydır.

2. OceanWP

13 En iyi Otel ve Travel Wordpress Temalar

OceanWP, her türlü web sitesini oluşturmak için tasarlanmış ücretsiz ve çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Bir tıklamayla sitenize hızlı bir şekilde aktarabileceğiniz oteller ve tatil köyleri için bir demo sitesi ile birlikte gelir. Ocean WP, ana sayfada hoş geldiniz, bizler, hizmetler ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok bölüm içermektedir. Başlık bölümünde özel bir logo, basit gezinme menüsü ve CTA ile tam genişlikte bir görüntü eklemenizi sağlar.

Bu tema% 100 duyarlı ve tamamen e-ticareti destekliyor . OceanWP, çeviri için hazırdır ve RTL (Sağdan Sola) web siteleri oluşturmak için kullanılabilir. Ek özellikler için premium uzantılarını ve eklerini kullanabilirsiniz.

3. Sun Resort

13 En iyi Otel ve Travel Wordpress Temalar

Sun Resort, oteller ve tatil köyleri web siteleri için şık bir WordPress temasıdır. Kullanıcıların otelinizde veya tatil köyünde konaklama rezervasyonu yapmasına yardımcı olan yerleşik bir rezervasyon istek formu vardır. İçeriğinizi anında eklemek için bir sürükle ve bırak ana sayfa oluşturucu ile birlikte gelir.

Diğer önemli özellikler arasında özel widget’ler, renk şemaları, tek tıklamayla demo içe aktarma ve SEO optimizasyonu bulunur . Sun Resort teması süper esnek ve kurulumu kolaydır.

4. Esans

13 En iyi Otel ve Travel Wordpress Temalar

Essence, bir otel veya tatil köyü web sitesi oluşturmak için kullanılabilecek güçlü bir WordPress temasıdır. Özel logo, navigasyon menüsü, arama çubuğu, hoş geldiniz mesajı ve abonelik formunu tutan tam genişlikte bir arka plan görüntüsüne sahiptir. Özellikli içeriğinizi güzel bir şekilde sergilemek için basit bir tasarımla birlikte gelir.

Bu tema Gutenberg için optimize edilmiştir, yani en son WordPress editörü Gutenberg’den sorunsuzca içerik yayınlayabilirsiniz. Piyasadaki en popüler premium WordPress tema çerçevelerinden biri olan Genesis çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir . Kolay tema kurulumu için kullanımı kolay bir tema seçenekleri paneli ile birlikte gelir. Essence, ana sayfaya ve diğer sayfalara hızlıca özellik eklemenize yardımcı olan 6 widget alanı sunar.

5. Bordeaux

13 En iyi Otel ve Travel Wordpress Temalar

Bordeaux, butik oteller ve pansiyonlar için cesur bir WordPress temasıdır. Web sitenize çevrimiçi rezervasyon özelliği eklemenizi sağlar, böylece gezginler otel odalarına kolayca rezervasyon yapabilir. Otel resimlerini, oda resimlerini ve daha fazla fotoğrafı görüntülemek için bir ana sayfa slayt gösterisi ile birlikte gelir.

Bordeaux renkler, marka ve tipografi için tamamen özelleştirilebilir. Bu tema yeni başlayanlar için uygundur ve canlı WordPress özelleştiricisi kullanılarak özelleştirilebilir.

6. Santorini Resort

13 En iyi Otel ve Travel Wordpress Temalar

Santorini Resort, bir otel veya tatil köyü web sitesi oluşturmak için özel olarak oluşturulmuş güzel bir WordPress temasıdır. Tam genişlikte özel arka plan görüntüsü ile benzersiz bir tasarıma sahiptir. Bu bir ile gelir çevrimiçi rezervasyon formu kullanıcıları oda rezervasyonu için.

Bu temada 7 içerik türü, esnek ana sayfa bölümü, özel widget ve daha fazlası bulunur. SEO ve performans için optimize edilmiştir.

7. Arcadia

 

13 En iyi Otel ve Travel Wordpress Temalar

Arcadia profesyonel bir WordPress oteli ve tatil temasıdır. Arka plan resmi, başlıklar, tam ekran görüntü kaydırıcısı ve daha fazlası gibi şaşırtıcı özel özelliklere sahiptir. Bir rezervasyon formu şablonu, sosyal medya simgeleri ve birden fazla sayfa şablonu içerir.

Canlı önizlemeli WordPress özelleştirici kullanılarak özelleştirilebilir. İstediğiniz otelin web sitesini çalıştırmak ve çalıştırmak için neredeyse temadaki her şeyi değiştirebilirsiniz.

8. SixtyOne

13 En iyi Otel ve Travel Wordpress Temalar

SixtyOne, oteller ve konaklama işletmeleri için tasarlanmış modern bir WordPress temasıdır. Diğer popüler WordPress otel temaları gibi, gezginler de otelinizde oda ayırtmak için çevrimiçi bir rezervasyon formu içerir. Resim galerileri ve otel yönetim sistemi ile geliyor .

Özel widget’lar, sayfa şablonları, konum haritaları ve açılış sayfalarını içerir. Bu tema kurmak kolaydır ve tüm ekran boyutlarında iyi performans gösterir.

9. Hotelia

13 En iyi Otel ve Travel Wordpress Temalar

Adından da anlaşılacağı gibi, Hotelia bir otel web sitesi oluşturmak için özel olarak oluşturulur. Çevrimiçi rezervasyon, resim kaydırıcı , sayfa oluşturucu, paralaks efektleri ve daha fazlası gibi gelişmiş özelliklere sahip zarif ve sağlam bir tasarıma sahiptir . Bir video arka planı, yapışkan gezinme, özel logo ve premium eklentilerle birlikte gelir.

Ayrıca, özel yazı tiplerini, yazı tiplerini, widget’ları, renkleri ve daha fazlasını içerir. Hotelia yeni başlayanlar için uygundur ve size bir site kurmanın her yönü için rehberlik eden kapsamlı belgeler sunar.

10. Palermo

13 En iyi Otel ve Travel Wordpress Temalar

Palermo güzel bir WordPress oteli ve tatil köyü teması. Özel bir logo ve koyu bir arka plan ile bir kenar çubuğu gezinti menüsü vardır. Ekranın sağ tarafında tam ekran görüntü arka planı görüntüler. Ana sayfaya bir hoşgeldin mesajı ve bir harekete geçirme ifadesi düğmesi ekleyebilirsiniz.

Bu tema 30’un üzerinde görünüm seçeneğine ve kombinasyonuna sahiptir. Ayrıca, 1 tıklamalı bir demo içe aktarma aracına sahiptir ve site hızı için oldukça optimize edilmiştir.

11. OtelEngine Classy

13 En iyi Otel ve Travel Wordpress Temalar

HotelEngine Classy, ​​hosteller, tatil köyleri, butik oteller ve konaklama işletmeleri için hazırlanan bir WordPress temasıdır. Ana sayfanızda logonuzu, navigasyon menüsünü ve çevrimiçi rezervasyon formunu taşıyan bir tam ekran kaydırıcı ile birlikte gelir .

Ana sayfada, otel odalarını aktivite, müşteri referansları, konum ve resim galerisi ile görüntüleyebilirsiniz. Özel yapılmış bir tema seçenekleri paneline sahip olsa da, canlı WordPress özelleştiricisiyle de özelleştirebilirsiniz.

12. Kea

13 En iyi Otel ve Travel Wordpress Temalar

Kea, otel ve tesis web siteleri oluşturmak için kullanılabilecek minimalist bir WordPress tatil temasıdır. Bir WordPress rezervasyon eklentisi kullanarak kendi rezervasyon sisteminizi entegre etmenizi sağlar . Ana sayfadaki video ve görüntü kaydırıcı ile güzel bir ilk izlenim verir.

Bu temanın esnek düzenleri, çoklu renk seçenekleri ve çok dilli bir web sitesi oluşturmak için WPML desteği var . Ayrıca, kendi sayfalarınızı tasarlamak için özel Elementor widget’larını kullanır.

13. HotelEngine Comfy

13 En iyi Otel ve Travel Wordpress Temalar

HotelEngine Comfy, oteller ve tatil köyleri için güzel bir şekilde tasarlanmış WordPress temasıdır. Otel odalarınızı, lobilerinizi ve yollarınızı sergilemek için resim galerileri ve sürgülerle birlikte gelir. Tema, profesyonel bir otel yönetim sistemine ve çevrimiçi rezervasyon formuna sahiptir.

Güçlü bir arama motoru, renkler, yazı tipleri ve daha fazla özel seçenek ile birlikte gelir. Bu temanın oluşturulması kolaydır ve anında bir otel web sitesine başlamanızı sağlar.

Bu makalenin Otel ve Travel için en iyi WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olacağını umarız.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.