Etkinlikler ve Konferanslar için 13 En İyi WordPress Temaları

0 2.251

En iyi WordPress etkinlik temalarını mı arıyorsunuz?

Etkinlik temaları, özellikle bir etkinliği tanıtmak için oluşturulmuştur. Tipik bir temanın aksine, bir etkinlik veya konferans teması, yaklaşan bir etkinliği sergilemenizi ve geçmiş etkinliklerin fotoğraflarını göstermenizi kolaylaştırır.

Bu yazıda, piyasadaki etkinlikler ve konferanslar için en iyi WordPress temalarından bazılarını paylaşacağız.

Etkinlikler ve Konferanslar için Tema Seçme

Dalış yapıp bir etkinlik teması seçmeden önce, bir etkinliği tanıtmak için gerekli tüm özelliklere sahip olup olmadığını anlamak sizin için çok önemlidir.

Aşağıda bir etkinlik temasının birkaç temel özelliği bulunmaktadır.

Etkinlik takvimi :

Bir etkinlik teması, yerleşik bir takvime ihtiyaç duyar veya bir takvim eklentisiyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Etkinlik takvimi ile ziyaretçilerinizi yaklaşan bir etkinlik hakkında güncel tutabilirsiniz. Ayrıca geçmiş etkinliklerinizi sergilemenize de izin verir, böylece ziyaretçileriniz sitenize geldiklerinde yaklaşan etkinliğinizden ne bekleyebilecekleri hakkında fikir sahibi olurlar.

Etkinlik galerisi :

Etkinliklerinizin fotoğraflarını ve videolarını göstermek için, etkinlik temanızın bir galeri özelliği olması gerekir.

Özel ana sayfa :

Blog temasının aksine, etkinlik temanızın, ziyaretçilerinizin yaklaşan etkinlikleriniz hakkında heyecanlı olmasını sağlamak için özel bir ana sayfaya ihtiyacı vardır.

1. Etkinlik

Etkinlikler ve Konferanslar için 13 En İyi WordPress Temaları

Etkinlik müzikal etkinlikler, gece kulüpleri, gruplar, müzisyenler ve salonlar için şık bir WordPress temasıdır. Yaklaşan etkinliklerinizi profesyonel bir tarzda sergilemek için kullanılabilir. Tema, kullanıcıların sitenizde sorunsuz bir şekilde aşağı kaydırmalarını sağlamak için paralaks kaydırmalı gelişmiş bir düzene sahip.

Themify Builder ile birlikte gelir ve sürükle bırak özelliği sayesinde bir etkinlik web sitesini başlatmayı çok kolaylaştırır. Ayrıca etkinlikler, galeri, videolar ve daha fazlası için birden fazla yayın türü de içerir.

2. AstraEtkinlikler ve Konferanslar için 13 En İyi WordPress Temaları

 

Astra çok amaçlı bir WordPress temasıdır . Tam teşekküllü bir etkinlik sitesi de dahil olmak üzere birçok marş ve demo sitesi ile birlikte geliyor. Bu tema kolayca özelleştirilebilir ve popüler WordPress sayfa geliştiricileriyle bütünleşir. Başlık, blog, arşiv ve sayfalar için basit düzen ayarlarına sahiptir.

Renkler ve tipografi üzerinde tam kontrol sağlar. Astra teması süper hızlı ve WooCommerce eklentisini destekliyor.

3. OceanWP

Etkinlikler ve Konferanslar için 13 En İyi WordPress Temaları

OceanWP, ücretsiz ve güçlü bir WordPress temasıdır. Her türlü web sitesi için onlarca yerleşik yerleşime sahiptir. Etkinliklerinizi tanıtmak için etkinlik şablonlarını kullanabilirsiniz. Tema, etkinlik yönetimi ve zamanlama seçenekleri vb. Dahil olmak üzere bir etkinlik web sitesi oluşturmak ve tanıtmak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir.

Bu tema e-Ticarete hazır ve etkinlik biletlerinizi çevrimiçi satmanıza olanak tanır. Tercüme hazırdır ve RTL dillerini tam olarak destekler, böylece OceanWP ile çok dilli bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

4. Conference Pro

Etkinlikler ve Konferanslar için 13 En İyi WordPress Temaları

Konferans Pro etkinlikler ve konferanslar için mükemmel bir WordPress teması. Editörünüz ile önizleme arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan sitenizi özelleştirmenize olanak sağlayan bir ön uç düzenleyici ile birlikte gelir. Bu tema, Facebook ve diğer sosyal kanallardan etkinlikleri tek bir tıklamayla içe aktarmanıza olanak tanır. Facebook katılımcılarına benzer etkinlik katılımcılarını gösterir.

Bu tema, anında etkinlik oluşturmak için tonlarca seçenek içeren bir etkinlik bestecisi ile doludur. Ayrıca WooCommerce , Eventbrite ve diğer uygulamaları kullanarak bilet satmanıza izin verir .

5. Ultra

Etkinlikler ve Konferanslar için 13 En İyi WordPress Temaları

Ultra, çok amaçlı bir tasarıma sahip, oldukça esnek ve gelişmiş bir WordPress temasıdır. Etkinlik veya konferans siteniz için bir düzen de dahil olmak üzere, onlarca hazır web sitesi ile birlikte gelir. Tema, özel widget’lar, gezinme menüleri, içerik modülleri ve daha fazlasını içerir.

Birden fazla eklenti, güzel animasyonlar, görüntü filtreleri, etkinlik arşivleri, bölüm tabanlı kaydırma ve daha pek çok özellik içeriyor. Ultra, WooCommerce ve WPML ile uyumludur .

6. OpenEvent

Etkinlikler ve Konferanslar için 13 En İyi WordPress Temaları

OpenEvent, etkinlik biletleri satmada uzmanlaşmış bir WordPress etkinlik temasıdır. OpenEvent’in ana avantajı başlık esnekliğidir.

WordPress başlık alanına doğru bir CTA yerleştirmenizi sağlar. Yaklaşan etkinliklerinizi tanıtmak için başlığa olay alıntıları da ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bir kıtlık efekti oluşturmak için bir zaman rölesi de ekleyebilirsiniz.

Bu tema aynı zamanda tek tıklamayla Facebook ve Eventbrite içe aktarmasıyla birlikte geliyor.

7. Studio Pro

Etkinlikler ve Konferanslar için 13 En İyi WordPress Temaları

Studio Pro, etkinlikler, konferanslar ve portföy web siteleri için zarif bir WordPress temasıdır. Parlak renkler ile tam genişlikte bir başlık arka planına sahiptir. Tema son derece özelleştirilebilir ve Genesis çerçevesinin üstüne inşa edilmiştir. İçeriğinizi ve diğer modülleri eklemek için ana sayfada widget alanlarına sahiptir.

Renk şemaları, net tipografi, arka plan resimleri ve daha fazlasıyla birlikte gelir. Temada değişiklik yapmak için canlı WordPress özelleştiricisini kullanabilirsiniz.

8. Hestia Pro

Etkinlikler ve Konferanslar için 13 En İyi WordPress Temaları

Hestia, her türlü web sitesi için popüler ve etkili bir WordPress temasıdır. Bir etkinlik web sitesini kolayca oluşturmak için kullanılabilecek bir malzeme tasarımına sahiptir. Tema, bir sayfalık ve çok sayfalı düzenlerde gelir. Paralaks kaydırma ve içerik eklemek için birden fazla ana sayfa bölümü sunar.

Bu tema renkler, yazı tipleri, arka plan, bağlantı renkleri ve daha fazlası için özelleştirilebilir. İstediğiniz her şeyi kişiselleştirmek için kullanımı kolay bir tema seçenekleri paneline sahiptir.

9. Speakersumo

Etkinlikler ve Konferanslar için 13 En İyi WordPress Temaları

Speakersumo, konuşmacı profillerinizi, etkinliklerinizi ve konferanslarınızı sergilemek için ilgi çekici bir WordPress temasıdır. CTA butonu, etkinlik detayları ve çok seviyeli açılır menü içeren geniş bir başlık bölümüne sahiptir. Tema, gerektiğinde fotoğraf ve video yayınlamanıza izin veren esnek bir tasarım sunar.

Etkinliklerinizi profesyonel olarak sunmak için güzel içerik bölümleri vardır. Speakersumo, etkinliklerinizi düzenli tutmak için temada ayrıntılı bir takvime sahiptir.

10. Minimum Pro

Etkinlikler ve Konferanslar için 13 En İyi WordPress Temaları

Minimum Pro, beyaz arka plan düzenine sahip, temiz ve minimal bir WordPress temasıdır. Tema, etkinliklerinizi güzel bir şekilde sergilemenize ve vurgulamanıza yardımcı olur. Ana sayfanızı özelleştirmek için ana ekran widget alanlarına sahiptir.

Bu temanın özelleştirilebilir bir başlığı, renk şemaları, tipografisi ve öne çıkan görüntüleri var. Canlı önizlemeli WordPress özelleştirici kullanılarak da düzenlenebilir.

11. Insight

Etkinlikler ve Konferanslar için 13 En İyi WordPress Temaları

Insight minimal çevrimiçi dergi düzeni ile çarpıcı bir WordPress teması. Bu tema, tüm detayları içeren fiziksel bir dergi gibi olayları sergilemek için kullanılabilir. Blogcuların ve fotoğrafçıların etkinliklerini ana sayfaya ekleyebilecek özellikleri var.

Bu temada 3 renk şeması, dinamik bir ana sayfa oluşturucu, görsel özelleştirici ve etkinlik web sitenizde hızlı bir şekilde değişiklik yapmak için gelişmiş bir tema seçenekleri paneli bulunur.

12. Event

Etkinlikler ve Konferanslar için 13 En İyi WordPress Temaları

Etkinlik, iş etkinlikleriniz, konferanslarınız ve etkinlik bloglarınız için ücretsiz bir WordPress temasıdır. Sosyal simgeler, gezinme menüsü, arama çubuğu ve özel bir logo eklemek için iki katmanlı şık bir başlık bölümüne sahiptir. Ana sayfaya etkinlikler ve etkinlikler ekleyebilirsiniz.

13. Oscillator

Etkinlikler ve Konferanslar için 13 En İyi WordPress Temaları

Oscillator, müzisyenlerin, DJ’lerin, grupların ve gece kulüplerinin etkinliklerini profesyonel bir şekilde sergilemek için kullandığı bir WordPress temasıdır. Çok sezgisel ve göz alıcı bir ilk izlenim bırakıyor. Tema, ana sayfada koyu ve parlak renkler kullanıyor.

Etkinlik biletlerinizi pastanın üstünden satma seçeneği sunar. Oscillator, kullanıcıların çevrimiçi şarkıları çalmalarını sağlamak için bir akışlı müzik çaları birleştirir. Özel aletler ve esnek bir düzen var.

 

Bu makalenin etkinlikler ve konferanslar için en iyi WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olduğunu umuyoruz.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.