2020’nin En İyi 8 WordPress Animasyon Eklentisi

2020'nin En İyi 8 WordPress Animasyon Eklentisi
0 1.961

WordPress web siteniz için bir animasyon eklentisi mi arıyorsunuz?

Web sitenize animasyon eklemek, hedef kitlenizin ilgisini çekmenin harika bir yoludur. Animasyonları izlemek eğlencelidir ve görsel bir bileşen ekleyerek herhangi bir konuyu ilginç hale getirebilirsiniz.

Ancak programlamaya meraklı değilseniz, web sitenize animasyon eklemek zor olabilir. Bu yüzden birçok kullanıcı animasyon eklentilerine güveniyor: İşleri hızlı ve basit hale getiriyorlar.

Bu yazıda, aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi WordPress animasyon eklentilerinden bazılarını anlatacağız. Ancak bunu yapmadan önce, web sitenizin animasyon eklemekten nasıl yararlanabileceğini görelim.

Web Sitenize Neden Animasyon Eklemelisiniz?

Sitenizin sayfalarını daha ilginç hale getirmenin yanı sıra, animasyon eklemenin işletmeniz için birçok faydası olabilir. İşte bunlardan sadece birkaçı:

  • Sitenizi Öne Çıkarın: Web sitenize animasyon ekleyerek rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Bu, nişinizdeki diğer web sitelerine göre size bir avantaj sağlar.
  • Hedef Kitlenizle Etkileşim Kurun: İçeriğinize animasyon eklemek işleri ilginç hale getirir, böylece web sitenizdeki izleyicilerle daha uzun süre kolayca etkileşim kurabilirsiniz. Ayrıca, onları görsel olarak daha ilginç içerik için sitenizi keşfetmeye teşvik eder.
  • SEO’nuzu Geliştirin: Hedef kitlenizi web sitenizde daha uzun süre meşgul ederek, hemen çıkma oranınızı azaltabilir ve sayfa görüntülemelerinizi artırabilirsiniz. Bu, SEO’nuzu geliştirmek için önemli bir faktör olabilir .
  • Dönüşümlerinizi Artırın: Hedef kitlenizi animasyonlarla meşgul ederek, web sitenizde harekete geçmeleri için onlara ilham verebilirsiniz. Bu, dönüşümlerinizi anında artırabilir.
  • İçeriğinizi Canlandırın : Web sitenize animasyon eklemek, içeriğinize hayat verir. Ayrıca, içeriğinizi kullanıcılarınıza daha heyecan verici bir şekilde açıklamanız da kolaylaşır.

Web sitenize animasyon eklemenin bu kadar çok avantajı varken, neden kimse onları eklemek istemesin? Bu nedenle, web sitenize animasyon eklemeyi daha sorunsuz bir işlem haline getirebilecek en iyi WordPress animasyon eklentilerinin bir listesini yaptık.

1. Soliloquy

2020'nin En İyi 8 WordPress Animasyon Eklentisi

Soliloquy , tek bir satırı kodlamadan web sitenize güzel kaydırıcılar eklemenizi sağlayan güçlü bir kaydırıcı eklentisidir. Sürükle ve bırak oluşturucusu, yalnızca birkaç tıklamayla çarpıcı video kaydırıcıları oluşturmanıza olanak tanır.

Öne çıkan blog gönderilerinden, Instagram resimlerinden, referanslarından ve daha fazlasından dinamik kaydırıcılar da ekleyebilirsiniz. PDF kaydırıcıları eklemenin, kaydırıcılarınızla gezinmek için küçük resim görüntülerini dahil etmenin, WordPress kaydırıcılarını duyarlı bir atlı karıncaya dönüştürmenin ve çok daha fazlasının kolay yollarını sunar.

2. Smart Slider 3

2020'nin En İyi 8 WordPress Animasyon Eklentisi

Smart Slider 3 , hikayelerinizi güzel kaydırıcılar aracılığıyla anlatmanıza izin veren başka bir güçlü WordPress eklentisidir. Daha çekici hale getirmek için bu eklenti, kaydırıcılarınıza katmanlar eklemenizi sağlar. Katmanlarınızı daha düzenli görünmelerini sağlamak için satırlar ve sütunlar halinde yapılandırabilirsiniz.

Ayrıca, kaydırıcılarınıza benzersiz bir görünüm kazandırmak için 9 farklı animasyonlu arka plan sunar. Akıllı Kaydırıcı, tasarımlarınıza daha hızlı başlamanıza yardımcı olmak için hemen kullanıma hazır başlangıç ​​kaydırıcıları sunar. Eklenti, resimleri ve videoları destekler ve SEO için tamamen optimize edilmiştir.

3. Revolution Slider

2020'nin En İyi 8 WordPress Animasyon Eklentisi

Slider Revolution , web siteleriniz için zengin ve dinamik içerik oluşturmanın kolay yollarını sunan başka bir benzersiz WordPress animasyon eklentisidir. Sitenize mükemmel bir görünüm kazandırmak için tasarlanmış 200’den fazla farklı şablon sunar.

Bu eklentiyi kaydırıcılar ve atlı karıncalar, kahraman başlıkları, içerik modülleri ve çok daha fazlasını oluşturmak için kullanabilirsiniz. Sitenizi öne çıkarmak için resimleri, videoları, simgeleri ve diğer görsel öğeleri de kullanabilirsiniz. Eklenti, derinlemesine animasyon ayarları ve animasyon ön ayarları sunar, böylece kullandığınız animasyonlar üzerinde tam kontrole sahip olabilirsiniz.

4. Master Slider

2020'nin En İyi 8 WordPress Animasyon Eklentisi

Master Slider , süper yumuşak geçiş efektlerine sahip birinci sınıf görüntüler ve içerik kaydırıcıları eklemenizi sağlayan güçlü bir animasyon eklentisidir. Eklenti, web sitenizde harika bir kullanıcı deneyimi sunan kaydırma hareketleriyle dokunmatik navigasyonu destekler. Ayrıca 80’den fazla kullanıma hazır örnek kaydırıcıya sahip olabilirsiniz.

İçeriğinizi daha ilgi çekici hale getirmek için paralaks kullanmanıza da izin verir. Kaydırıcılarınızı galeri şeklinde de görüntüleyebilirsiniz. Kaydırıcılar, animasyonlu katmanları destekler ve arama motoru optimize edilmiştir. Duyarlı yapısı nedeniyle, tüm cihazlarda harika görünecek ve tüm tarayıcılarla uyumludur.

5. Smart Product Viewer

2020'nin En İyi 8 WordPress Animasyon Eklentisi

Smart Product Viewer , özellikle WordPress için tasarlanmış harika bir animasyon eklentisidir. Bu, bir müşterinin ürününüzü 360 ° döndürme görünümüyle ayrıntılı olarak görmesini sağlar. Müşteriler ayrıca nasıl çalıştığını animasyonlu bir şekilde anlamak için ürünü görüntüleyebilir.

360 derecelik animasyon görünümlerini sayfa kaydırmanıza veya kenar çubuklarına widget olarak ekleyebilirsiniz. Bu eklenti yüklendiğinde, müşterilerinizin ürünü sadece farelerini kullanarak döndürmelerine izin verebilirsiniz. Ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz 64 gezinme stiliniz ve renk kombinasyonunuz var.

6. Animate It!

2020'nin En İyi 8 WordPress Animasyon Eklentisi

Animate It! içeriğinize harika animasyon efektleri eklemenizi sağlayan ücretsiz bir WordPress animasyon eklentisidir. Bu eklentiyle, izleyicilerinizi anında meşgul eden 50’den fazla dikkat çekici animasyon efektine sahip olabilirsiniz.

Ayrıca, bir kullanıcı web sitesinde belirli bir alanı tıkladığında veya üzerine geldiğinde animasyon uygulama seçenekleri sunar. Gecikmeli animasyon özelliği ile sitenize animasyon dizisi oluşturabilirsiniz. Eklenti, Almanca ve İspanyolca’yı da destekliyor. Bu, erişiminizi daha geniş bir kitleye genişletebileceğiniz anlamına gelir.

7. Responsive Menu

2020'nin En İyi 8 WordPress Animasyon Eklentisi

Responsive Menu , web sitesi menülerinize animasyon eklemenizi sağlayan başka bir ücretsiz eklentidir. Bir ziyaretçi web sitenize geldiğinde menünüzün en üste kaymasına veya içeriği itmesine izin veren animasyon seçenekleri sunar.

Menüleriniz ve düğmeleriniz için animasyon türünü ve hızını seçebilirsiniz. Menüleriniz için arka plan resimlerini bile destekler. Süper duyarlı ve tüm ekran boyutlarında güzel görünüyor.

8. WP Touch Slider

2020'nin En İyi 8 WordPress Animasyon Eklentisi

Master Slider , cihazlar arasında harika görünen duyarlı ve SEO dostu görüntü ve video kaydırıcı eklentisidir. Kullanabileceğiniz 8 farklı başlangıç ​​numunesi sunar. Ayrıca 6 farklı etkileşimli kaydırıcı geçişine sahip olabilir ve slayt gösterilerinin zamanlamasını da yönetebilirsiniz. Diğer birkaç seçenekle birlikte, bu eklenti, sitenize animasyonlu efektler eklemek için harika bir seçenektir.

Bunlar, aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi WordPress animasyon eklentilerinden bazıları. Bu makaleyi faydalı bulduğunuzu umuyoruz. Web sitenize animasyonlar eklemenin yanı sıra, hedef kitlenizin ilgisini çekmenin bir başka harika yolu da resim galerileri eklemektir.

Bir tane eklemekle ilgileniyorsanız , sitenizi görsel olarak daha çekici hale getirebilecek galeri eklentilerinin bir listesini burada bulabilirsiniz .

prestashop desteği

WordPress Desteği

WordPress desteği ile çevrimiçi stenizi bir üst seviyeye taşıyın!

SAYFAYI ZİYARET EDİN

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.