Web Siteniz İçin En Hızlı 7 WordPress Teması

0 837

En hızlı WordPress temalarını mı arıyorsunuz? Web sitesi hızı işinizi yapabilir veya işinizi bozabilir. Şüphesiz, WordPress temanız bunun içinde önemli bir rol oynar.

Hızlı bir WordPress teması ile sayfa yükleme sürenizi önemli ölçüde azaltarak sayfa hızınızı artırabilirsiniz. Bu makalede, web sitenizi hızlandırmak için size en hızlı WordPress temalarından bazılarını göstereceğiz.

Neden En Hızlı WordPress Temalarını Seçmelisiniz?

Sayfa hızı, dikkat etmeniz gereken en önemli metriklerden biridir.
Çalışmalar, sayfa yanıtında yalnızca 1 saniyelik bir gecikmenin bile dönüşüm oranında% 7 oranında azalmaya neden olabileceğini gösteriyor. Ayrıca Google, algoritmalarında sayfa hızını vurgulamaya devam ediyor.

Özetlemek gerekirse, arama sıralamanızı yükseltmek, daha fazla organik trafik almak ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlamak istiyorsanız, sayfa hızınızı artırmak için hızlı bir WordPress teması seçmek gibi her önlemi almanız gerekir.

Piyasada bulunan binlerce WordPress temasıyla, hızlı ve duyarlı bir tema bulmak zor.  WordPress Sitenizin hızı hakkındaki tam istatistikleri öğrenmek için her zaman ücretsiz web sitesi hız testi aracımızı kullanabilirsiniz .

Web sitenizi hızlandırmak için piyasadaki en hızlı WordPress temalarından bazılarına göz atalım.

1. Avada

Web Siteniz İçin En Hızlı 7 WordPress TemasıAvada, en çok satılan tema ve hızlı bir WordPress temasıdır. Event Calendar eklentisi sayesinde müşterileriniz arasında aktiviteler yapabilirsiniz, WooCommerce eklentisi ile WordPress sitelerinizi e-ticaret sitelerine dönüştürebilirsiniz.

Avada ayrıca WPML dil eklentisini desteklemekte, sınırsız dil eklenebilmektedir ve Türkçe dil ile uyumludur.

Herhangi bir CSS ve HTML code bilgisi olmadan Fusion Builder sayesinde sürükle bırak arayüzüyle benzersiz sayfa tasarımlarını hızlı ve kolayca oluşturabilirsiniz.

Fiyat: $ 60

2. Essence Pro

Web Siteniz İçin En Hızlı 7 WordPress TemasıEssence Pro , güzel ve hızlı bir WordPress temasıdır. StudioPress Genesis Framework’ün üzerine inşa edilmiştir, bu da onu güçlü ve sağlam kılar. Tema yaşam tarzı, sağlık, sağlıklı yaşam ve tıbbi web siteleri için mükemmeldir. Bu temayı bir e-Ticaret mağazası oluşturmak için de kullanabilirsiniz .

Diğer önemli özellikler arasında 6 widget alanı, özel başlık arka planı, 2 gezinme menüsü, arama çubuğu ve daha fazlası bulunur.

3. Divi

Web Siteniz İçin En Hızlı 7 WordPress Teması

Divi en hızlı WordPress teması ve nihai sayfa oluşturucusudur. Tıbbi, spor salonu, emlak, spa, salon, seyahat ve daha fazlası dahil olmak üzere herhangi bir iş alanı için yüzlerce önceden oluşturulmuş düzen sunar. Tema, sitenizi özelleştirmek için global öğeler ve stiller içerir.

Özel tasarımlarınızı Divi temasına özgürce ekleyebilirsiniz. Düzenleme geçmişini kullanarak değişiklikleri geri almanıza, yeniden yapmanıza ve düzeltmenize olanak tanır.

4. Astra Tema

Web Siteniz İçin En Hızlı 7 WordPress TemasıAstra Tema en popüler ve en hızlı WordPress temasıdır. WordPress panonuza aktarabileceğiniz düzinelerce hazır web sitesi ile birlikte gelir. Başlangıç ​​sitelerinin amacı, zamandan tasarruf sağlamaktır, böylece bir siteyi sıfırdan oluşturmak zorunda kalmadan hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz .

WordPress için sürükle ve bırak sayfa oluşturucularının çoğuyla sorunsuz bir şekilde çalışır . Astra Theme ile web sitenizi herhangi bir kod yazmadan kolayca özelleştirebilirsiniz.

5. Neve

Web Siteniz İçin En Hızlı 7 WordPress TemasıNeve , WordPress için çoğu sayfa oluşturucu ile uyumlu süper hızlı bir WordPress temasıdır. Herhangi bir iş nişine uygun çok amaçlı bir tema. Düzeni, stil ayarlamanıza izin veren kolay tema seçenekleri sayesinde oldukça esnektir.

Web sitenize benzersiz bir görünüm vermek için özelleştirilebilir bir üstbilgi ve altbilgi ile birlikte gelir.

6. Ultra

Web Siteniz İçin En Hızlı 7 WordPress TemasıUltra güçlü ve hızlı bir WordPress temasıdır. Web sitenizi hızlı bir şekilde oluşturmak için Themify sürükle ve bırak oluşturucusunu destekler . Ayrıca, herhangi bir kod yazmadan başlamanıza yardımcı olan yerleşik şablonlar ve demo siteleri olan Ultra Skins içerir.

Tema, web siteniz için oluşturucu eklentileri, düzen seçenekleri ve tonlarca özelleştirme ayarı sunar.

7. Hestia Pro

Web Siteniz İçin En Hızlı 7 WordPress TemasıHestia Pro , yüksek performanslı web siteleri oluşturmak için oluşturulmuş çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Kaygan malzeme tasarımına sahip güzel ve şık bir sayfa düzeni vardır. Tema, çok sayfalı bir web sitesi oluşturmak için de kullanılabilir.

WooCommerce’i tamamen destekler ve hız ve performans için optimize edilmiştir.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.