2020’nin En İyi 9 WordPress Geri Sayım Sayacı Eklentisi

2020'nin En İyi 9 WordPress Geri Sayım Sayacı Eklentisi
0 1.691

WordPress web siteniz için bir geri sayım eklentisi mi arıyorsunuz?

Geri sayım eklentileri, sitenizde bir ürün lansmanı veya satışı ile ilgili heyecan veya aciliyet yaratmak istiyorsanız harika çalışır. Ayrıca, ziyaretçilerinize web sitenizin bakımda olup olmadığını ve ne zaman tekrar yayınlanacağını bildirmek gibi diğer pratik amaçlar için de kullanabilirsiniz.

Günün sonunda, geri sayım sayaçlarını kullanmak trafiğinizi, dönüşümlerinizi ve satışlarınızı artırmanın akıllıca bir yolu olabilir.

Bu yazıda size aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi geri sayım sayacı eklentilerini anlatacağız. Ancak bundan önce, geri sayım sayaçlarının trafiği artırmanıza, dönüşümleri artırmanıza ve hatta SEO’nuzu iyileştirmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenelim .

Geri Sayım Sayacı Kullanmanın Yararları

Bir geri sayım sayacı, işletmeniz için çeşitli şekillerde yardımcı olabilir. Geri sayım sayaçlarının temel avantajlarından bazıları şunlardır:

  • Tanıtım: Web sitenizde bir geri sayım sayacı kullanmak, web sitenizi tasarlarken ziyaretçilerinize işletmeniz hakkında bilgi vermek için harika bir fikirdir. Bu, sitenizin lansmanını hevesle beklerken, kullanıcılarınız arasında heyecan ve beklenti yaratacaktır.
  • Trafik Çekin: Geri sayım sayacı web sitenizin trafiğini artırmanıza yardımcı olabilir. Lansmanla ilgili heyecan yaratmak için gelecek web sitenizin yakında çıkacak sayfasına bir geri sayım sayacı ekleyebilirsiniz. Bunu yaparak, kullanıcılarınıza web sitenize tam olarak ne zaman döneceklerini bildirebilirsiniz. Bu, web siteniz yayınlanır yayınlanmaz hızlı bir şekilde çok fazla trafik çekebilir.
  • Satışları Artırın: Web sitenizde bir satış veya promosyon yürütüyorsanız geri sayım sayaçları harika çalışır.

Şimdi, web sitenize geri sayım sayacı eklemenize yardımcı olabilecek bazı eklentilere bakalım.

1. SeedProd

2020'nin En İyi 9 WordPress Geri Sayım Sayacı EklentisiSeedProd , yakında sayfanıza bir geri sayım sayacı eklemenizi sağlayan güçlü bir yakında eklentisidir. Bunu yaparak ziyaretçilerinize web sitesinin ne zaman açılacağını bildirebilirsiniz. Zamanlayıcınızı gün / saat / dakika / saniye biçiminde ekleyebilirsiniz. İsterseniz bir veya daha fazla ünite eklememeyi seçebilirsiniz.

Eklenti, tamamen esnek özelleştirme seçenekleri sunar. Böylece zamanlayıcınızı tam istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Zamanlayıcınızın rengini ve tipografisini markanızın görünümü ve tarzına uyacak şekilde değiştirmenize olanak tanır.

2. OptinMonster

2020'nin En İyi 9 WordPress Geri Sayım Sayacı EklentisiOptinMonster , web sitenize herhangi bir kodlama olmadan bir geri sayım sayacı eklemenizi sağlayan başka bir harika seçenektir. Eklenti, sitenizin tercih kampanyalarına geri sayım zamanlayıcıları eklemek için kullanabileceğiniz bir sürükle ve bırak arayüzü sunar.

Zamanlayıcınızı OptinMonster ile özelleştirmek kolaydır. OptinMonster düzenleyicinizdeki öğeye tıklamanız yeterlidir ve geri sayım sayacınızı değiştirmek için çeşitli seçenekler göreceksiniz. Zamanlayıcınız için bir başlangıç ​​ve bitiş tarihi ekleyebilir, zamanlayıcının biçimini değiştirebilir, dinamik (statik yerine) bir zamanlayıcı kullanabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Geri sayım tamamlandığında web sitenizde ne olacağını da seçebilirsiniz.

3. Intelly Evergreen Countdown Timer

2020'nin En İyi 9 WordPress Geri Sayım Sayacı EklentisiEvergreen Coutdown Timer , web sitenize bir geri sayım sayacı eklemenizi sağlayan güçlü bir geri sayım sayacı eklentisidir. Bu eklenti ile web sitenize bir zamanlayıcı eklemek çok kolaydır.

Aciliyet duygusu yaratmak için tüm ziyaretçilerinize tek seferlik bir zamanlayıcı eklemenizi sağlar. Bu, web sitenizi ziyaret eden herkesin sitenize ne zaman girdiklerinden bağımsız olarak aynı zamanlayıcıyı göreceği anlamına gelir.

Bu eklenti, bir satış, indirim veya benzer teklifler sunan pazarlamacılar için çok faydalıdır.

4. WooCommerce Coupons Countdown

2020'nin En İyi 9 WordPress Geri Sayım Sayacı EklentisiWooCommerce Coupons Countdown , e-Ticaret web sitenize gerçek zamanlı bir geri sayım sayacı eklemenize yardımcı olabilecek bir WooCommerce uzantısıdır. Ziyaretçilerinize kullanabilecekleri kuponları ve süresinin dolduğu zamanı göstermek için kullanabilirsiniz.

Markanızla mükemmel uyum sağlaması için kuponlarınızda farklı renkler de kullanabilirsiniz. Bir kuponun, bir kullanıcı kaydolduktan sonra x gün, hafta, ay veya yıla kadar geçerli olduğunu göstermek için gelişmiş ayar seçenekleri sunar. Eklenti yüksek çözünürlük sunar, bu nedenle cihazlarda ve farklı ekran boyutlarında iyi görünür.

5. Widget Countdown

2020'nin En İyi 9 WordPress Geri Sayım Sayacı EklentisiGeri Sayım Sayacı , web sitenize dakikalar içinde bir zamanlayıcı eklemenizi sağlayan ücretsiz bir geri sayım eklentisidir. Bu eklenti ile oluşturulan zamanlayıcı yazılarınızda, sayfalarınızda ve widget’larınızda da kullanılabilir.

Sınırsız zamanlayıcı oluşturmanıza, gün, saat, dakika ve saniye alanına kendi metninizi eklemenize ve teklifinizin süresi dolduktan sonra bir mesaj eklemenize olanak tanır. Zamanlayıcı sona erdikten sonra kullanıcıların bir eylem seçmesine de izin verebilirsiniz.

6. Ultimate Countdown

2020'nin En İyi 9 WordPress Geri Sayım Sayacı EklentisiCountdown Timer Ultimate , web sitenize geri sayım sayacı eklemenizi sağlayan başka bir ücretsiz eklentidir. Bu eklenti ile zamanlayıcı oluşturmak kolaydır ve istediğiniz kadar zamanlayıcı oluşturabilirsiniz.

Günleriniz, saatleriniz, dakikalarınız ve saniyeleriniz için farklı arka plan renkleri ayarlamak için özelleştirme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Ayrıca, zamanlayıcılarınızı arka plan rengiyle dönen dairelere değiştirmenize olanak tanır. Bu eklentinin ayrıca çok daha fazla özellik sunan bir pro sürümü vardır.

7. POWr Pack

2020'nin En İyi 9 WordPress Geri Sayım Sayacı EklentisiPOWr , kontrol edebileceğiniz bir sonraki seçenektir. Bu aslında bir zamanlayıcı eklentisinden daha fazlasıdır. Tek bir kurulumda 50’den fazla farklı uygulamaya (tümü ücretsiz) erişmek için kullanabilirsiniz. Bu eklentilerle bir geri sayım sayacı, sosyal beslemeler, banner kaydırıcı, Paypal düğmesi ve çok daha fazlasını oluşturabilirsiniz.

Geri sayım sayacı için, aciliyet yaratmak için bir zamanlayıcı görüntüleyebilir ve ziyaretçilerinize teklifin veya promosyonun bittiğini bildirebilirsiniz. Satın alma işleminin daha acil görünmesini sağlamak için, halihazırda yapılmış satın alma işlemlerinin sayısını da gösterebilirsiniz.

8. Sales Countdown Timer

2020'nin En İyi 9 WordPress Geri Sayım Sayacı EklentisiSales Countdown Timer , web siteniz için harika bir seçim olabilecek başka bir zamanlayıcı eklentisidir. Eklenti, bir satış sona erdiğinde ve kaç satın alma yapıldığını kullanıcılarınıza bildirmenizi sağlar.

Kullanıcılarınızı yaklaşan bir satış hakkında bilgilendirmek için de kullanabilirsiniz. Bu eklenti WooCommerce ile uyumludur ve zamanlayıcınıza bir ilerleme çubuğu eklemenize de izin verir.

9. Easy Timer

 

2020'nin En İyi 9 WordPress Geri Sayım Sayacı EklentisiEasy Timer , web sitenize geri sayım sayaçları eklemenin hızlı ve kolay bir yolunu sunar. Zamanlayıcınızı 5 farklı birimde görüntüleyebilir, yukarı veya aşağı saymasını sağlayabilirsiniz.

Her sayım zamanlayıcısı, zamanlayıcının başlamasından bu yana geçen süreyi veya ziyaretçinin web sitenizde geçirdiği süreyi gösterir. Ayrıca süre dolduğunda bitiş tarihinde bir mesaj da görüntüleyebilirsiniz.

Bunlar, sitenizde aciliyet yaratmak veya ziyaretçilerinizi yeni bir lansman hakkında bilgilendirmek için kullanabileceğiniz geri sayım zamanlayıcı eklentilerinden bazılarıdır. Nasıl kullanmak istediğiniz tamamen size bağlıdır.

Bu makaleyi faydalı bulduğunuzu umuyoruz.

 

prestashop desteği

WordPress Desteği

WordPress desteği ile çevrimiçi stenizi bir üst seviyeye taşıyın!

SAYFAYI ZİYARET EDİN

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.