2021’nin En İyi 13 WordPress Video Teması

0 1.063

Video interneti ele geçirdi. YouTube, Vimeo, Dailymotion, TikTok ve diğerleri nişlerine hakim ve hepsinin ortak bir noktası var. Hepsi tek bir yerde yüz binlerce video içeriyor.

Bunun bir parçasını istiyorsanız, WordPress size yardımcı olacak güce, esnekliğe ve yeteneğe sahiptir. Bu harika görünen WordPress video temalarından herhangi birini kullanın ve web siteniz harika görünecek!

Şu anda en iyi WordPress video temalarının bir listesini derledik. Her biri, videoları sergileme ve markanıza uyacak şekilde özelleştirebilme özelliğine sahiptir.

WordPress ile Video Web Sitesi Oluşturma

WordPress ile bir video web sitesi oluşturmak çok basittir. WordPress her türlü içerikle çalışmak üzere tasarlandığından, zaten her türlü medyayı işleyebilir.

Harika görünen bir WordPress video teması, hızlı bir web barındırma ve biraz sıkı çalışmanın yanı sıra, birkaç saat içinde kendi video web sitenizi hazır ve çalışır hale getirebilirsiniz.

Bir Alan Adı ve Web Host

Bir alan adı www’dir. bir web sitesini ziyaret etmek için tarayıcınıza koyduğunuz ad. Bir web barındırma, dünyanın görmesi için web sitenizi kurmak için sunucu alanı kiraladığınız yerdir. Her ikisi de tek bir şirketten satın alınabilir ve çok pahalıya mal olmamalıdır.

WordPress Kurulumu

Bazı web barındırıcıları sizin için barındırma hizmetinize WordPress‘i otomatik olarak yükler. Bazıları, kendiniz yapmayı kolaylaştırmak için yazılım yükleyicileri sağlayacaktır. Her iki durumda da, video web sitenizi oluşturabilmeniz için tam olarak çalışan bir WordPress kopyasına ihtiyacınız olacak.

Bir WordPress Video Teması

WordPress teması, iyi görünmesi için sisteme eklediğiniz bir grafik katmanıdır. WordPress’in başlamanıza yardımcı olacak bazı temel temaları vardır, ancak yalnızca üçüncü taraf temaları eklediğinizde gerçekten canlanır.

Tema yüklemek çok basittir.

 1. Bu listeden bir WordPress video teması satın alın veya indirin
 2. WordPress web sitenize giriş yapın
 3. WordPress panosunun sol menüsünden Görünüm ve Temalar’ı seçin
 4. Yeni Ekle düğmesini seçin ve Yükle’yi seçin
 5. İndirdiğiniz tema dosyasını seçin ve WordPress’e yükleyin
 6. Düğme kullanılabilir olduğunda Etkinleştir’i seçin

Bu kadar!

Artık video web sitenizi nasıl kuracağınızı ve bir tema yükleyeceğinizi biliyorsunuz, size en iyi WordPress video temalarından bazılarını gösterelim.

En İyi WordPress Video Temaları 2021

Bu liste, denemeye değer WordPress video temaları olduğunu düşünüyoruz.

1. Publisher

2021'nin En İyi 13 WordPress Video Teması

Publisher teması, WordPress için oluşturulan en iyi ve en eksiksiz Video, Magazin, Haber, Blog ve Gazete tarzı site temasıdır.  Reklam alanı sağlayan birden çok şablonla birlikte gelir ve AdSense için %100 optimize edilmiştir.

Publisher teması, tema ile birlikte gelen 97’den fazla tam site paketinden birini kullanarak özelleştirme yapmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Özellikleri:

 • 97+ sayfa şablonu
 • SEO optimizasyonu
 • Hız optimizasyonu
 • Google AMP
 • Yazı tipleri ve metin stili
 • Görüntü kontrolleri ve efektleri
 • Arka plan resimleri
 • Video yerleştirme
 • Ve dahası…

2. Muzic and Video

2021'nin En İyi 13 WordPress Video TemasıMüzik ve Video, iki yarıdan oluşan bir WordPress video temasıdır. Bazı tasarımları gerçekten beğendik ve bazılarını gerçekten beğenmedik. Bununla birlikte, sitenin temelleri cilalı ve yeteneklidir, bu nedenle biraz eskimiş bir tasarıma dayanabiliriz. Nasıl göründüğünü her zaman değiştirebilirsiniz!

Bu, öne çıkan video bölümlerine, dokulu bir arka plana ve düğmeler için koyu pembe kontrast rengine sahip koyu dergi tarzı bir düzendir. Biraz eski bir tasarım ama daha çağdaş bir görünümle kolayca güncellenebilir.

Aksi takdirde, burada video web siteniz için ihtiyaç duyabileceğiniz her şey var.

3 . Tusant

2021'nin En İyi 13 WordPress Video TemasıTusant, videolar için eşit derecede iyi çalışabilecek bir podcast temasıdır. Anında etki yaratan satır içi başlık görüntüsü ve başlığı olan başka bir karanlık tema. Sayfa, entegre oynatıcı, küçük resim ve kısa açıklama ile tek bir sütun düzenine açılır.

Tasarım anında erişilebilir ve videoları tek bir tıklama ile doğrudan izleyiciye ulaştırır. Bu, katılım için büyük bir fark yaratabilir ve sizin lehinize çalışabilir. Burada çok iyi çalışmadığı için belki de yeşil vurgu rengini değiştirirdik.

4. Seos Themes

2021'nin En İyi 13 WordPress Video Teması
Seos Video, biraz farklı bir WordPress video temasıdır. Görünümü için değil, işlevi için öne çıkarıyoruz. Ücretsiz ve premium bir sürüm var ve her ikisi de tasarımda 1990’ları haykırıyor ama o kadar iyi çalışıyor ki onları burada öne çıkarmak zorunda kaldık. Bu temanın görünümünü dakikalar içinde değiştirebilirsiniz, siteyi sağlayan çerçeve çok daha uzun sürecektir.

Bu, gri arka plana, koyu gri içerik alanlarına ve altın/kahverengi yazı tiplerine sahip koyu bir temadır. Meraklı bir karışım ama demo ile birkaç saniye geçirin ve neden dahil ettiğimizi anlayın.

Site hızlı, kullanımı çok kolay ve bir video web sitesinden ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi içeriyor.

5. Vidiho

2021'nin En İyi 13 WordPress Video Teması

Vidiho, basit ama çok akıllı bir WordPress video temasıdır. Beyaz arka plana ve rahat bir his veren bir duvar ızgarasına açılmadan önce tam ekran video ve koyu arka plan ile açılır. Güzel bir kombinasyon ve iyi çalışan bir kombinasyon.

Basit fareyle üzerine gelme animasyonları çok etkilidir ve siz fareyle üzerine gelir gelmez net oynatma simgesi hemen görünür. Her ikisi de, demo web sitesini, eşit ölçülerde etkileşim kurması ve sergilemesi gereken bir kullanım zevki yapmak için birleştirir.

6. SKT Film Yapımcısı

2021'nin En İyi 13 WordPress Video TemasıSKT Filmmaker’ın ücretsiz ve premium bir sürümü mevcuttur. Renk ve görüntüleri iyi kullanan karakterli bir karanlık tema. Tasarım, çok sayıda görüntü, beyaz yazı tipi ve kırmızı kontrast rengi içeren koyu bir arka plan kullanır.

Bir vitrin, video blogu, dergi düzeni veya istediğiniz herhangi bir şey olarak kolayca yeniden yapılandırılabilen standart bir iş düzenine açılmadan önce güçlü bir başlıkla açılır.

Sayfanın ilerisinde, bu temanın tam olarak neler yapabileceğinin vitrinini görüyorsunuz ve bu çok fazla!

7. Bebek

2021'nin En İyi 13 WordPress Video TemasıBetube, yalnızca bir video portalı veya video blogu oluşturmak için tasarlanmış harika bir video WordPress temasıdır. Tek tıklamayla demo içe aktarma özelliğiyle, duyarlı video web sitenizi hemen kurabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca web sitenizi oluştururken on farklı ana sayfa tasarımı arasından seçim yapabilirsiniz.

İster WordPress gömmek videolar Youtube, Vimeo, hatta Dailymotion platformlardan? Betube bunu zahmetsizce yapmanızı sağlar. Ayrıca, formattan bağımsız olarak videoları yükleyebilir ve hızlı bir şekilde kendi kendinize barındırabilirsiniz.

8. VideoPlace

2021'nin En İyi 13 WordPress Video TemasıYouTube’a video yüklerseniz ancak özelleştirme ve para kazanma konusunda kendinizi sınırlı bulursanız, VideoPlace sizin için WordPress video temasıdır. Tamamen kullanılabilirlik açısından listemizde kendine yer bulan bir tema.

Karanlık WordPress video teması, Youtube’da başka türlü mümkün olmayan özelleştirmeler sunarken, işin çoğunu kendiniz yapmanız gerekecek. Çaba harcadığınız sürece, bu tema videolarınız için mükemmel bir vitrin olabilir.

9. EDigital

2021'nin En İyi 13 WordPress Video Teması

Çevrimiçi bir mağaza kurmak ve dijital ürünler satmak ister misiniz? EDigital, ses ve video dosyaları, eklentiler, stok fotoğraflar, yazılımlar, şablonlar, temalar ve çok daha fazlası gibi dijital her şeyi satabileceğiniz çok amaçlı bir WordPress temasıdır.

Bu ücretsiz tema, tüm mağazaya güç sağlayan Easy Digital Download eklentisiyle uyumludur . EDigital, SEO dostu ve tamamen duyarlı, SEO dostudur ve web sitenizin tüm cihazlarda harika görünmesini sağlar. Yerleşik bir özelleştirici ile sayfalarınızı tam istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

10. Pile

2021'nin En İyi 13 WordPress Video TemasıBir video portföy web sitesi için ideal olan Pile, hemen hemen her yaratıcı web sitesi için kullanılan harika bir WordPress temasıdır. Portföyünüzü sergileyin veya videoları gömün, Pile teması harika görünmelerini sağlar.

Pile’nin portföy ızgara aracını kullanarak, ister görseller ister videolar olsun portföyünüzü sergilemek için heyecan verici düzenler oluşturabilirsiniz. İndirilebilir dosyaları dahil etmek ister misiniz? Pile, ihtiyacınız olan araçlara sahip!

11. Ananya

2021'nin En İyi 13 WordPress Video TemasıAnanya, bir web sitesi oluşturma kolaylığı nedeniyle en iyi WordPress video temaları listemizde yer almaktadır. Tema kolayca özelleştirilebilir ve videolarınızı ve bloglarınızı kolayca sergilemek için bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Ananya, tamamen duyarlı bir WordPress temasıdır ve çeviriye hazırdır. Devasa kahraman alanı, bir tanıtım resmi veya bir video görüntülemek için kullanılabilir. Arka plan rengini, özel menüyü, sosyal medya simgelerini ve diğer seçenekleri özelleştirerek temayı daha da özelleştirebilirsiniz.

12. Satchmo

2021'nin En İyi 13 WordPress Video TemasıSatchmo, belirli bir stili olan birinci sınıf bir WordPress video temasıdır. Kontrast renk olarak kırmızı olan siyah beyaz bir temadır. İyi çalışıyor ve birçok niş üzerinde çalışabilecek kesin bir çekiciliği var.

Demo düzeni, altında küçük bir içerik alanı bulunan videoları ana hatlarıyla belirtmek için büyük bir ızgara kullanır. Videolarınızı öne çıkarmak için ideal bir fırsat. Satchmo, Elementor’u kullandığından, isterseniz inşa ve özelleştirmeyi değiştirmek basit olmalıdır.
13. Catch Wheels2021'nin En İyi 13 WordPress Video Teması

Catch Wheels’ın hem ücretsiz hem de premium bir sürümü vardır ve bir video web sitesi için mükemmel bir seçimdir. Premium demo, video da içerebilen tam ekran bir görüntü kaydırıcısıyla açılır. Çekiciliği artırmak için iyi bir yazı tipi karışımıyla görünümü oluşturmak için koyu tasarım ve döşemeler kullanır .

Demo web sitesi, bir dizi yerleşim seçeneğiyle tam olarak nelerin mümkün olduğunu gösterir. Video için son derece iyi çalışacakları için özellikle döşeme düzenlerini seviyoruz.

Ücretsiz demo çok benzer bir görünüme ve hisse sahip ancak bu kadar iyi görünmesi için daha fazla çalışmanız gerekecek.

WordPress Video Teması

Mevcut WordPress video temalarının genişliği ve kalitesi etkileyici. Mevcut olanlar arasında seçim yapmak gerçekten zordu ama buradaki 13 temanın en iyileri olduğunu düşünüyoruz.

Her ne amaçla olursa olsun kendi video web sitenizi planlıyorsanız, bunlardan birini kullanmaktan çok daha kötüsünü yapabilirsiniz!

Her biri esnektir, video ile uyumludur, tamamen duyarlıdır ve büyük değer sunar.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.