Beaver Builder WordPress Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu

0 936

WordPress siteniz için güçlü bir sayfa oluşturucu mu arıyorsunuz? Beaver Builder , WordPress için popüler bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucusudur ve tam da aradığınız şey olabilir.

Bu Beaver Builder incelemesinde, özelliklerine, performansına ve kullanım kolaylığına göz atacağız.

Page Builder WordPress Eklentisi Nedir?

WordPress web siteniz için bir tema ararken , aklınızdakilere en yakın görünen bir tema satın alabilirsiniz . Özelleştirmek için temanın özelliklerine güvenmeniz gerekir.

Veya bir temayı tam olarak düşündüğünüz gibi çözmek için bir WordPress geliştiricisini işe alabilirsiniz. Bu pahalı olacak ve umduğunuz kadar iyi sonuç vermeyebilir.

Son olarak,  web sitenizi blok blok oluşturmak için bir  sayfa oluşturucu eklentisi kullanabilirsiniz. Bu size istediğiniz düzeni kullanma özgürlüğü verecektir. Farklı sayfalar için birden çok düzen kullanın, sitenizin herhangi bir yerinde kendi renklerinizi, stillerinizi ve içeriğinizi kullanın.

Çok sayıda sayfa oluşturucu eklentisi var. Bazılarını kullanmak çok zor, bazıları içine çok fazla şişmiş.

WordPress için mükemmel sayfa oluşturucu eklentisi , web sitenizi canlı modda oluşturmanıza izin vermelidir . Kullanımı hızlı ve kolay olmalıdır. Başka bir şey kullanmaya karar verirseniz, geride bir karışıklık bırakmamalıdır.

Bununla birlikte, Beaver Builder’ın kriterlerimize nasıl uyduğuna bir göz atalım.

Beaver Builder ile Tasarımları ve Düzenleri Kolayca Yaratın

İster bir WordPress acemi, isterse deneyimli bir profesyonel olun , Beaver Builder eklentisinin güçlü özelliklerini ve sezgiselliğini seveceksiniz .

Profesyonel web siteleri oluşturmak için kafa karıştırıcı kısa kodlarla asla koda dokunmak veya güreşmek zorunda kalmazsınız. Sürükle ve bırak özelliği ile aylarca değil, dakikalar içinde çarpıcı sayfalar oluşturabilirsiniz.

Beaver Builder’ın WordPress siteniz için çarpıcı sayfalar oluşturmayı nasıl kolaylaştıracağına bir göz atalım:

1. Seçebileceğiniz Yaratıcı Sayfa Şablonları Düzineleri

Beaver Builder WordPress Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu

Beaver Builder , 30’dan fazla çarpıcı sayfa şablonuyla birlikte gelir. Beaver Builder eklentisi tüm WordPress temalarında çalışır, böylece eklentiyi kullanmaya başlamak için favori temanızı değiştirmeniz gerekmez . WordPress temanızla herhangi bir uyumluluk sorunu bulursanız, arkadaş canlısı destek ekibine ulaşabilir ve sorunları çözebilirsiniz.

Duyarlı bir WordPress teması kullandığınız sürece, oluşturduğunuz tüm sayfalar% 100 duyarlı olacaktır; bu, tüm cihazlarda harika görünecekleri anlamına gelir.

Tüm Beaver Builder şablonlarını, gizli ücret talep etmeden, premium planlarınızın herhangi biriyle kullanabilirsiniz. Küçük işletmeler, e-Kitaplar, hukuk büroları ve daha fazlası için şablonlar bulabilirsiniz.

Ayrıca, iletişim sayfaları, bültene kaydolmalar, sayfalar, fiyatlandırma tabloları ve daha fazlası gibi birçok iç sayfa şablonunu da bulabilirsiniz.

Daha fazla zaman kazanmak için, eklenti ayrıca oluşturucuya sonsuz sayıda şablon kaydetmenize de izin verir. Benzer şekilde, hem ham hem de modülleri oluşturucuya kaydedebilirsiniz.

2. Kullanımı Kolay Sayfa Oluşturucu

Çoğu WordPress sayfası oluşturucusu, düzenleme sonrası ekranında çalışır. Kullanıcılar, sayfalarının neye benzeyeceğini tahmin etmek veya ayrı bir sekmede önizlemeyi başlatmak zorundadır.

Beaver Builder’ın kullanımı kolay ön yüz düzenleyicisiyle Önizleme ve canlı site arasında ileri geri geçiş yapmanız gerekmez. Ön uç düzenleyiciyi kullanmak için, WordPress sayfa düzenleyicinize gidin ve Beaver Builder sekmesini seçin.

Beaver Builder WordPress Sürükle ve Bırak Sayfa OluşturucuBu sizi WordPress sitenizin ön yüzüne yönlendirecektir. Ardından, sayfalarınızı ön uçta gerçek zamanlı olarak oluşturmaya ve özelleştirmeye başlayabilirsiniz.

Sayfa oluşturucu arayüzü, sağdaki araçlarla sayfanızın canlı önizlemesini gösterir. Sayfanızdaki herhangi bir yeri tıklayabilir ve o bölümü özelleştirmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca daha fazla satır, içerik bloğu, widget ve geçiş, akordeon, sekme vb. Gibi gelişmiş öğeler ekleyebilirsiniz.

Beaver Builder, bir WYSIWYG ortamında sayfanızı düzenlemenizi sağlayan canlı bir görsel düzenleyici ile birlikte gelir. Bu, WordPress için sayfa oluşturucu eklentisini kullanmanın inanılmaz derecede kolay olmasını sağlar.

Beaver Builder ayrıca kısa kodları ve widget’ları da destekler. Bu, sayfalarınızdaki Beaver Builder’ı
en sevdiğiniz WordPress eklentileriyle
 birlikte kullanabileceğiniz anlamına gelir .

3. İçeriğinizi Büyük Hassaslıkla Konumlandırın

Görüntüleri ve metni varsayılan WordPress sayfa düzenleyicinize yerleştirmek acı vericidir. Beaver Builder’ın ön uç sürükle ve bırak sayfa düzenleyicisiyle, içeriğinizi büyük bir hassasiyetle kolayca konumlandırabilirsiniz. Düzenlemeyi bitirdikten sonra, değişiklikleri doğrudan ön uçtan kaydedebilir veya en son yayınlanan duruma geri dönebilirsiniz.

4. İçeriğinizin Tamamen Kontrolünü Elde Edin

Beaver Builder, içeriğinizi kaybetmeden temanızı değiştirmenize olanak sağlar. Beaver Builder’ı kullanmayı bırakmaya karar verirseniz, içeriğiniz tekrar WordPress düzenleyicisine aktarılır.

5. Hem Eklenti Hem de Tema Olarak Mevcut

Beaver Builder hem eklenti hem de tema olarak kullanılabilir. Tema, ayarların ve işlevselliğin mükemmel bir dengesidir. Temanızı tıpkı sayfalarınızı düzenlerken özelleştirebilirsiniz.

Beaver Builder teması, WordPress özelleştiricisi ile canlı düzenlemeler yapmanızı sağlar. Tüm tema ayarlarınız özelleştiricide bulunabilir. Bu şekilde, tema ayarlarınızdaki değişikliklerden herhangi birini önizleyebilirsiniz.

Tema ayrıca çok çeşitli hazır ayarlarla birlikte geliyor. Bir düğmeye tıkladığınızda, hazır ayarlar, onlarca farklı stil oluşturmak için tema ayarlarını otomatik olarak günceller.

Beaver Builder, Geliştiricilerle Başlayanlar İçin Dost

Başlamak için yardıma ihtiyacı olan yeni başlayanlar, Beaver Builder’ı müthiş faydalı bulacaklar.

İstemci sitelerinde çalışan geliştiriciler, müşterilerin düzeninizi bozmasını engelleyen Editör Modu gibi geliştirici dostu özelliklerin keyfini çıkaracak. Geliştiriciler ayrıca özel widget’leri, kısa kodları da entegre edebilir  veya Beaver Builder’ın özel modül kazanını kullanabilir.

Oluşturduğunuz her düzen bir şablon olarak kaydedilebilir ve yeniden kullanılabilir. Ayrıca satırları ve modülleri kaydedebilir ve yeniden kullanabilirsiniz. Varsayılan WordPress alma / verme araçlarını kullanarak mizanpajlarınızı WordPress sitesinden diğerine de taşıyabilirsiniz.

Beaver Builder’da Güçlü Kullanıma Hazır Modüller

Modüller, sayfalarınıza ekleyebileceğiniz bloklar gibi çalışır. Beaver Builder, herhangi bir web sitesi oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız tüm temel modüllerle birlikte gelir.

 • Metin Düzenleyicisi – WordPress yayın düzenleyicisine benzer bir görsel metin düzenleyicisi ekler.
 • Video – Medya kütüphanesi, YouTube, Vimeo, vb. Videolardan ekler
 • Akordeon – Etkileşimli bir akordeon menüsü ekler. SSS veya Sorular ve Cevaplar sayfaları için ideal
 • Düğme – Bağlantılarla güzel düğmeler ekleyin
 • Eylem Çağrısı – İşlemlere hedefli çağrı ekler
 • Belirtme çizgisi – Farklı düzende harekete geçmeye benzer
 • İletişim Formu – Hızlı bir şekilde bir iletişim formu ekleyin.
 • İçerik Kaydırıcısı – Resim ve metin içeren güzel kaydırıcılar ekler
 • Sekmeler – Sekmelere içerik ekleyin
 • Sayı Sayacı – Güzel animasyonlu daireler, sayılar ve çubuk sayaçları ekler
 • Özel HTML – Özel HTML ve WordPress eklentisi kısa kodları ekler
 • Yazı Tipi Simgeleri – FontAwesome, Foundation ve Dashicons Kullanın
 • Harita – Google Haritalar’ı ekler
 • Atlıkarınca Gönderisi – Gönderilerinizden, sayfalarınızdan veya özel gönderim türlerinden güzel gönderim carousel’i ekler
 • Fiyatlandırma Tablosu Güzel fiyatlandırma tabloları ekler.
 • Sosyal Düğmeler Kullanıcıların içeriğinizi sosyal ağda kolayca paylaşmalarını sağlar
 • Görüşler – Çeşitli stil seçenekleriyle güzel referans kaymak yaratır
 • WooCommerce – Bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için basit sürükle ve bırak kullanarak ürünler ekleyin

Bu modül listesinin, modern web sitelerinin en sık kullanılan unsurlarını içerdiğini düşünüyoruz.

Beaver Builder için Fiyatlandırma ve Destek Seçenekleri

Piyasada bulunan çoğu WordPress sayfa oluşturucusunun aksine, Beaver Builder , eklentinin lite sürümünü resmi WordPress deposundan ücretsiz indirmenize izin verir.

Tüm premium özellikler için bir bütçeniz yoksa, Beaver Builder’ın lite versiyonuyla başlayabilirsiniz. Lite sürümü sınırlı özellikler ve destek ile birlikte geliyor.

Beaver Builder WordPress Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu

Beaver Builder’ın premium sürümü 3 farklı planda mevcuttur: Standard, Pro ve Agency. Tüm planlar, sayfa oluşturucuyu sınırsız siteler için kullanmanızı sağlar ve ayrıca bir yıl boyunca dünya standartlarında destek sunar.

Tek fark, Standart planın Beaver Builder temasıyla gelmemesidir . Pro planı tema ve çoklu site yeteneği ile gönderilir. Ajans planı size Pro planının tüm özelliklerini sunar. Ayrıca, oluşturucuyu beyaz etiketlemenizi sağlar. Bu şekilde, WordPress yönetici alanındaki Sayfa Oluşturucu ve Kunduz Oluşturucu kelimelerinin tüm örneklerini değiştirirken müşterileriniz için web siteleri oluşturabilirsiniz.

Buradaki farklı Beaver Builder fiyatlandırma planlarına bir göz atın:

 • Standart : 99 $
 • Pro : 199 $
 • Ajans : 399 $

Beaver Builder’ın WordPress için sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisinin kullanımı en kolay olduğuna inanıyoruz . Şüphesiz, varolan en çok indirilen WordPress sayfa oluşturucularından biridir ve her boyuttaki web siteleri için en uygun olanıdır. Kullanımı kolay kullanıcı arayüzü, herkesin yüksek oranda özelleştirilmiş bir WordPress web sitesi oluşturmasını kolaylaştırır. Bu, isteyebileceğiniz tüm güçlü sayfa oluşturma özellikleri ile birlikte geliyor.

 

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.