WordPress İçin WPLMS Online Eğitim ve Yönetim Sistemi Teması

0 1.042

e-Eğitim yani online öğrenme yönetimi portalınızı kurmak için bir WordPress eğitim teması mı arıyorsunuz? WPLMS Öğrenim Yönetim Sistemi, kursları, öğrencileri ve öğretmenleri yönetmek için güzel bir şekilde tasarlanmış bir e-öğrenme paketidir. Bu WPLMS Öğrenim Yönetim Sistemi incelemesinde, özelliklerini göstereceğiz ve ihtiyaçlarınız için doğru e-öğrenme WordPress teması olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacağız.

WordPress İçin WPLMS Online Eğitim ve Yönetim Sistemi TemasıWPLMS Online Eğitim ve Yönetim Sistemi Hakkında

WPLMS Learning Management System , ThemeForest tarafından WordPress için hazırlanan bir eğitim temasıdır. Envato Market’te harika bir portföy sunan VibeThemes’in bir projesi. Eğitim merkezleri, koçluk merkezleri, öğretmen akademisi ve öğrenci yönetim sistemi oluşturmanıza izin veren eksiksiz bir çevrimiçi eğitim paketidir.

Bu öğrenme yönetimi paketi, eğitim sisteminizi çevrimiçi hale getirmek için eksiksiz bir pakettir. WPLMS Öğrenim Yönetim Sistemi esnek ve ölçeklenebilirdir.

WPLMS Online Eğitim ve Yönetim Sisteminin Özellikleri

WPLMS Öğrenme Yönetim Sistemi çoklu tema tasarımları ile birlikte gelir. Bütün bu tasarımlar farklı ve şık. Tema, kurslarınızı ve kategorilerini ayarlamak için harika menü seçenekleriyle donatılmıştır.

Kursları ve diğer faydalı materyalleri görüntülemek için 4 sütun düzeni ayarlayabilirsiniz. Öğrencilerin ve öğretmenlerin hesaplarını çevrimiçi olarak eğitim sitenizde kurmalarını sağlayan eksiksiz bir yönetim sistemine sahiptir.

Temayı etkinleştirdikten sonra, eğitim portalını kontrol etmek için WordPress arka ucuna birden fazla özel yazı türü ekler.

Bu WordPress temasının çevrimiçi eğitim işiniz için uygun olup olmadığını görmek için WPLMS özelliklerini kontrol edelim.

WPLMS Online Eğitim ve Yönetim Sistemine Başlarken

WPLMS Eğitim Yönetim Sisteminin kurulması gerekiyor. Başlatma sayfasındaki talimatları adım adım izleyebilir ve WordPress ile eğitim portalınızı oluşturma sürecinde size yardımcı olacaktır.

WordPress İçin WPLMS Online Eğitim ve Yönetim Sistemi TemasıÇevrimiçi eğitim siteniz için birkaç genel tema ayarları:

 • Başlık: Logonuzu, favicon’unuzu eklemenizi, diğer başlık ayarlarını yönetmenizi, başlık içeriğini ve daha fazlasını sağlar.
 • Kenar Çubuğu Yöneticisi: Yeni kenar çubukları ekleyebilir, her sayfa için bir kenar çubuğu seçebilir ve kenar çubuğu ayarlarını içe veya dışa aktarabilirsiniz.
 • Kurs Yöneticisi: Ayarlar kurs sayfaları, yönetici izni, sınav kilitleme, atama kilitleme ve diğer talimatları içerir.
 • Yazı Tipi Yöneticisi: Bilgisayarınızdan Google yazı tipleri, canlı tema düzenleyici yazı tipleri ve özel yazı tipleri ekleyebilirsiniz.
 • Özelleştirici: WordPress varsayılan özelleştiricisi, tema ayarlarını özelleştirmek için kullanılabilir. Ayrıca, kişiselleştirici ayarlarınızı diğer WordPress kurulumlarından içe veya dışa aktarmanıza izin verir.
 • PageBuilder Manager: Örnek mizanpajları yönetmenizi ve diğer WordPress kurulumlarından mizanpajları almanızı veya vermenizi sağlar.
 • Altbilgi: Altbilgi ayarları üst altbilgi sütunları, alt altbilgi sütunları, altbilgi logosu ve telif hakkı metnini içerir.
 • Sosyal Bilgiler: Sosyal bilgiler bölümünde, sosyal simgeler ekleyebilir, simgeler yazabilir, sosyal simgeler üzerinde araç ipucunu etkinleştirebilir ve temada yerleşik paylaşım düğmelerini gösterebilirsiniz.
 • Çeşitli: Site bağlantılarını kilitleyebilir, sayfalara logo yönlendirmeleri ayarlayabilir, eğitmenler için varsayılan komisyon ayarlayabilir ve çevrimiçi eğitim temanız için daha kullanışlı ayarlar yapabilirsiniz.

LMS – Kurslar, Sertifikalar, Kısa Sınavlar

Tema, çevrimiçi eğitim sitenize kurslar, sertifikalar, sınavlar ve daha fazlasını ekleme seçeneği sunar. Eğitim merkezleri, koçluk merkezleri, kurumsal eğitim merkezleri, öğretmenler ve çevrimiçi eğitimle ilgili diğer kişiler için eksiksiz bir öğrenme yönetim sistemidir.

WPLMS , eğitmenler için bir komisyon oluşturmak, sertifika şablonları eklemek, ödemeler eklemek ve bir öğrenim yönetim sisteminin öğrenciler ve öğretmenlerle ilgilenmesi için daha kullanışlı özellikler sağlamak için geniş bir ayar yelpazesine sahiptir.

Öğretmenler, öğrenciler için eğitim portalındaki hesaplarından ödevler, sorular ve sınavlar düzenleyebilir. Öğrencilerin giriş yapmalarını ve sınavları çözmelerini, ödevleri teslim etmelerini ve soruları cevaplamalarını sağlar.

Diğer özellikler

 • Etkinlikler: Saat, tarih, mekan, yazar ve diğer detayları içeren profesyonel etkinlikler oluşturabilirsiniz. Bu etkinlikler çevrimiçi bir portalda izlenebilir. Olay kayıtları da arka uçta kaydedilecek.
 • Forumlar: Konularını tartışmak için çevrimiçi eğitim web sitesine forumlar ekleyebilirsiniz. Forumların cevapları izleyebilen ve yeni tartışmaları kontrol edebilen yaratıcı bir rolü var. Bu yaratıcının, forumlardaki tüm etkinliklere bakma erişimi var.
 • Pop-up’lar: Sitenizdeki tüm önemli bilgileri veya duyuruları görüntülemek için açılan pencereleri eklemeniz yeterlidir .
 • Görüşler: Öğrencilerinizden, eğitmenlerinizden ve eğitim portalınızın diğer kullanıcılarından alınan referansları manuel olarak ekleyin.

Belgeler ve Destek

Ayrıntılı belgeler sizi çevrimiçi eğitim web sitenizi kolayca ayarlamanızı sağlayan bir adım adım ilerletir. Kullanıcıların WPLMS Öğrenim Yönetim Sistemine kolayca başlamalarına yardımcı olan kullanışlı ekran görüntüleri ve videolar içerir .

Bu temayı indirmek için ThemeForest’deki WPLMS Learning Management System’i ziyaret etmeniz ve normal lisansını 64 $ ‘a satın almanız gerekir. İhtiyacınız kadar siteye kullanabilirsiniz.

Düzenli lisans, VibeThemes’in 6 aylık desteği, tema güncellemeleri ve daha fazlası ile birlikte geliyor. 19,50 $ ekleyerek desteği tam bir yıla uzatabilirsiniz.

WPLMS Learning Management System , WordPress için en iyi çevrimiçi eğitim temasıdır. Bu temayla çeşitli şablon seçenekleri göreceksiniz.

Eğitim web sitenizi sağlam ve esnek hale getiren bir dizi önerilen eklentiyle birlikte gelir. Kurulum birkaç dakika sürebilir, ancak kursları, öğrencileri ve öğretmenleri dahil edebileceğiniz eksiksiz bir çevrimiçi eğitim sistemi elde edeceksiniz.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.