En İyi WordPress Otomotiv Temaları

0 1.148

Otomobil bayiliğiniz için yeni araç listeleme teması mı arıyorsunuz? Yeni bir iş kurmak ve doğru adım atmak mı istiyorsunuz? Büyük bilet ürünleri satmak için web sitenizin bir kısmına bakması gerektiğini anladınız mı? Tutkunuzu dünyayla paylaşmak için bir araba blogu başlatmak ister misiniz?

Bu sorulardan herhangi birine evet yanıtı verdiyseniz, bu gönderi tam size göre!

Bugün WordPress araba satıcısı temalarını tartışıyoruz. Otomobilleri, SUV’leri ve bildiğimiz ve sevdiğimiz birçok aracı sergilemek için özel olarak oluşturulmuş tasarımlar.

En iyi otomotiv WordPress temalarını bulmak için interneti araştırdık. Onları denedik, test ettik ve sadece layık gördüklerimizi listeledik.

Burada gördüğünüz bu, mevcut en iyi otomotiv WordPress temalarının bir listesi.

Herhangi bir türden bir otomotiv web sitesi kuruyorsanız, mükemmel temayı burada bulacaksınız!

Bir Otomobil Satıcısı WordPress Temasında Neler Aranmalı

Yekpare tekerleklerin ve marş kollarının ilk günlerinden beri arabalarla güçlü bir ilişkimiz var. Birçoğumuzun otomobillerimiz için hissettiği bu ilişki ve tutku, otomotiv WordPress temanıza yansıtılmalıdır.

Ayrıca güven inşa etmelisiniz. Arabalar, önemli öğelerdir ve önemli yatırım gerektirir. Otomobil endüstrisi, anında güveni teşvik edecek türden bir itibara sahip değil, bu yüzden onu oluşturmak için diğer endüstrilerden daha çok çalışmanız gerekiyor.

Güven oluşturmak web sitenizle başlar.

Web siteniz profesyonel görünüyorsa, işletmeniz profesyonel görünür. Web siteniz hisse senetlerinizi en iyi şekilde gösterebilirse, ziyaretçileriniz en iyisi olduğunuzu düşüneceklerdir.

Her ikisi de olumlu bir ilk izlenim yaratmaya yardımcı olabilir.

İdeal olarak, seçtiğiniz herhangi bir otomotiv WordPress teması aşağıdakilerden bazılarına sahip olmalıdır:

Profesyonel Kaliteli Tasarım

Her web sitesi profesyonel kalitede tasarımı hak eder , ancak ürün ne kadar pahalı olursa o kadar profesyonel görünmeniz gerekir. Büyük bilet veya araba gibi lüks ürünler satarken, kusursuz bir profesyonel personele sahip olmak, insanların böyle bir satın alma işlemi yapmalarına yardımcı olmak için gerekli güveni oluşturmaya başlamak için çok önemlidir.

Çekici Tipografi

Tipografi etrafında çok fazla psikoloji var ve bu, temaların yeterince dikkat etmediği bir şey. Bu listedeki temaların bazı harika varsayılan yazı tipleri sağladığını ve aynı zamanda bunları kendi markanıza uyacak şekilde özelleştirme fırsatı sunduğunu düşünüyoruz.

Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu Desteği

Artık web siteleri oluşturmak için HTML veya CSS öğrenmeye gerek yok. Sayfa oluşturucuların ortaya çıkışı, WordPress ve WordPress temalarının başına gelen en iyi şeylerden biridir.

Elementor , Brizy , Beaver Builder veya Gutenberg gibi sayfa oluşturucuları destekleyen herhangi bir temanın kullanılabilirliği vardır. Web sitenizi tasarlamadan kazandığınız zaman, hayatınızın başka bir yerinde daha iyi harcanabilir!

Arama ve Filtreleme İşlevleri

Arama ve filtreleme işlevleri, araba satıcısı WordPress temalarının önemli bir özelliğidir. Ne kadar çok hisse satarsanız, bu filtreler o kadar önemlidir.

Çoğu ziyaretçinin envanterinizin tamamına göz atacak zamanı veya sabrı yoktur, bu nedenle bir arama işlevine veya filtrelere sahip olmak, istediklerini hızlı ve verimli bir şekilde bulmalarına yardımcı olur.

Göz atmayı sevenler yine de yapabilir, ancak daha görev odaklı ziyaretçi de istediklerini elde edebilir.

VIN Kod Çözücü

Bir VIN kod çözücüsü , bazı araba satıcısı WordPress temalarının pakete dahil olduğu isteğe bağlı bir ekstradır. Bu, nerede ve ne zaman üretildiğini ve diğer yararlı bilgileri görmek için herhangi bir arabanın Araç Kimlik Numarasını açmanızı sağlayan bir araçtır.

Bazı ziyaretçiler bir VIN kod çözücü kullanmak isterken diğerleri rahatsız olmaz. Bu nedenle, bunu temel bir özellikten ziyade ek bir avantaj olarak görüyoruz.

En İyi Araba Satıcısı WordPress Temaları

 

1. Automotive

En İyi WordPress Otomotiv TemalarıAutomotive , bir araba satıcısı WordPress teması olarak oluşturulmuştur. İlgi uyandırmaya yardımcı olmak için güçlü görüntülere sahip koyu renkli kutulu bir tasarım kullanır. Cesur koyu ve kırmızı renkler oldukça erkeksi ancak olduğu gibi bırakılabilir veya çok daha geniş bir çekicilik için özelleştirilebilir.

Otomotiv, WordPress Özelleştirici uyumluluğu, kullanıcı gönderim formu öğesi, stoğu korumak için XML içe aktarma aracı, kullanıcı gönderimleri için bir araba pencere çıkartma aracı ve web sitenizden para kazanmak istiyorsanız PayPal entegrasyonu ile birlikte gelir.

Otomotiv Artıları:

 • Etkili renklerle güçlü tasarım
 • Araba bayileri için ideal VIN kod çözücü
 • Kullanıcı gönderme öğesi
 • WordPress Özelleştirici uyumluluğu

Otomotiv, güçlü bir araba satıcısı WordPress temasıdır. Arabaları önde ve merkezde sergiler, arama ve filtreleme araçlarına sahiptir ve başarılı olmak için geliştirmeniz gereken profesyonel kişiyi sağlar.

2. Car Clinic

En İyi WordPress Otomotiv Temaları

Car Clinic , araba tamiri ve servisi için çok şık bir tasarımdır. Rezervasyon formu ve üstte basit gezinme ile çekici bir başlık resmine sahip hafif, davetkar bir tasarım . Tanınmış bir otomobil markasını çok andırıyor, bu yüzden izleyicilerde iyi bir yankı uyandırmalıdır.

Araba Kliniği, kısa özelleştirme ve sayfa öğelerini ekleme ve çıkarma işi yapan Brizy sayfa oluşturucu için yapılmıştır . Bu mükemmel bir kurucu ve bu tema tam olarak neler yapabileceğini gösteriyor.

Car Clinic Artıları:

 • Güven oluşturmaya yardımcı olması gereken çok profesyonel tasarım
 • Hafif ve samimi demo tasarımı
 • Rezervasyon formu ön ve orta
 • Mükemmel Brizy oluşturucu ile çalışır

Car Clinic, gerçekten büyük otomobil üreticilerinden birinden gelmiş gibi görünen çok başarılı bir tasarımdır. Bu o kadar iyi.

3. Divi

En İyi WordPress Otomotiv TemalarıDivi , bir sonraki web siteniz için kullanılabilecek en iyi performans gösteren bir WordPress temasıdır. Hafiftir, kullanımı kolaydır, çoğu sayfa oluşturucuyla uyumludur, kendi Divi Builder’ına sahiptir ve neredeyse her ihtiyaca uyacak şekilde özelleştirilebilir.

Oldukça iyi çalışan arabaya özel bir tema var. Divi’yi temalarının kalitesinden ziyade potansiyeli nedeniyle öne çıkarıyoruz. Araba Kliniği ile karşılaştırıldığında, Divi’nin Araba Satıcısı demo şablonu kıyaslandığında soluk kalıyor. Ancak Divi’nin kendisi o kadar iyi ve o kadar iyi tasarlanmış ki, sabrınız varsa, istediğinizi inşa edebilirsiniz.

Divi’nin Artıları:

 • Çok esnek ve güçlü
 • Önde gelen sayfa oluşturucularla uyumlu
 • Kendi Divi Builder sayfa oluşturucusuna sahiptir
 • Tamamen duyarlı ve SEO dostu

Divi’yi potansiyeli ve temiz kodu ve özelleştirilebilirliği için demo şablonlarının kalitesinden daha fazla öne çıkarıyoruz. Yapı kalitesi açısından, sadece Astra’dan sonra ikinci sıradadır. Divi Builder’dan en iyi şekilde yararlanmak için zamanınız varsa, gerçekten özel bir şey yaratabilirsiniz.

4. Neve

En İyi WordPress Otomotiv TemalarıNeve , Divi’ye benzer. Bu diğer araba satıcısı WordPress temalarından bazılarının harika demo şablonlarına sahip olmayabilir, ancak ana tema ve potansiyeli mükemmel. Neve hafiftir, kullanımı kolaydır, hızlı yüklenir ve Elementor, Beaver, Brizy ve diğer sayfa oluşturucuları destekler.

Ayrıca, biri yukarıda gördüğünüz iki araç demo şablonuna sahiptir. Her ikisi de hafif, iyi tasarlanmış ve nişlerine uygun. Aradığımız profesyonel ilk izlenimi sağlamak için her ikisi de renkli ve beyaz alanı iyi kullanır.

Neve’nin Artıları:

 • Önde gelen sayfa oluşturucuların çoğunu destekler
 • Temalar hafiftir ve sayfaları hızlı bir şekilde yükler
 • Demo temalarında çok fazla esneklik
 • Tamamen duyarlı ve SEO dostu

Neve’nin Eksileri:

 • Demo şablonlarının tümü otomobil bayileri için uygun değildir

Neve güçlü, erişilebilir ve özelleştirmesi kolaydır. Demo şablonlarının size ait olması için biraz çalışılması gerekebilir, ancak temel ürün bir otomobil web sitesinin ihtiyaç duyduğu özelliklerin çoğunu sunar.

5. AutoMax

En İyi WordPress Otomotiv TemalarıAutoMax hafif ve havadar bir otomotiv WordPress temasıdır. Kutulu düzeni, sakin mavi renkleri ve modern tipografisi ile çok sayıda beyaz alana sahiptir . Solda arama filtreleri ve üstte bir seçim öğesi olan bir araba satıcısı teması olarak tasarlanmıştır. O da iyi çalışıyor.

Sayfanın ilerleyen kısımlarında görsellerin satılmasına izin verirken, tek tek araba sayfaları size ihtiyacınız olan tüm bilgileri ekleme şansı verir. AutoMax, WordPress Özelleştirici uyumluluğu, VIN kod çözücü, stok içe aktarma aracı ve diğer kullanışlı araçlarla birlikte gelir.

AutoMax’ın Artıları:

 • Hafif ve erişilebilir bayilik teması
 • Arama filtresi seçeneği
 • VIN kod çözücü ve stok içe aktarma araçları
 • WordPress Özelleştirici uyumluluğu

AutoMax’ın Eksileri:

 • Demo tasarımı biraz düzdür ve daha çekici hale getirmek için bazı süslemelerle yapılabilir.

AutoMax, çok yetkin bir bayi web sitesi oluşturabileceğiniz sağlam bir temeldir. Çekirdek tasarım çok iyi ve biz onu çok seviyoruz, ancak bazı ince ayarlar onu gerçekten öne çıkarabilir.

6. Technico

En İyi WordPress Otomotiv TemalarıTechnico aslında bir WordPress otomobil bayi teması olarak kurulmamıştır. Bununla birlikte, demoya hızlı bir bakış bile potansiyelini gösterir. Basit bir resim değişikliği, araç kiralama, servis, araba kiralama veya tamamen başka bir şey için iyi çalışmasını sağlayabilir. Ana tasarım o kadar iyi ki burada vurgulanmaya değer olduğunu düşündük.

Technico, standart bir iş şablonu olarak yapılandırılmıştır. Bir başlık kaydırıcısı , üst gezinme, servis bölümleri, fiyat bölümü ve daha fazlasını içerir. Görüntüleri iyi kullanır ve içerilenleri arabalara dönüştürmek çok profesyonel görünümlü bir web sitesi sağlar.

Bu yüzden burada.

Technico’nun Artıları:

 • Kolayca özelleştirilebilen harika çekirdek tasarım
 • Planlama, harita ve sosyal widget’larla birlikte gelir
 • Özelleştirme için sürükle ve bırak sayfa oluşturucu kullanır
 • Tema iyi kodlanmış ve hızlı yükleniyor

Technico’nun Eksileri:

 • Bayilik web sitesi olarak tasarlanmadığı için biraz çalışma gerektirecek

Technico, bu listeye dahil ettiğimiz, araba temalı demoları olmayan birkaç temadan biridir. Yine de kalite ve umarım onları öne çıkarma nedenimiz açıktır.

7. Otomobil Merkezi

En İyi WordPress Otomotiv TemalarıAutomobile Hub , asla ücretsiz olduğunu düşünmeyeceğiniz başka bir otomotiv WordPress temasıdır. Tamamlayıcı renkler, cesur modern yazı tipleri ve akıllı üst gezinme ile cesur bir görüntü başlığına sahiptir. Harika bir ilk izlenim yaratmak için ihtiyacınız olan tüm temel malzemeler.

Automobile Hub, araç tamiri ve servisi etrafında tasarlanmış dengeli bir sayfaya açılıyor. Beyaz, siyah ve kırmızının popüler kombinasyonunu ve bazı harika kaliteli görüntüleri kullanarak birinci sınıf bir his sunar.

Otomobil Merkezinin Artıları:

 • Etkili renklerle mükemmel tasarım
 • Sayfanın aşağısında büyük beyaz boşluk kullanımı
 • Arabalar için en çok gerekli sayfa öğelerini içerir
 • WooCommerce ile uyumlu

Otomobil Merkezinin Eksileri:

 • Ücretsiz sürüm, demo içeriği içermez

Automobile Hub, boşuna gerçekten iyi bir şey elde etmenin mükemmel bir örneğidir. Elbette web sitenizi oluşturmak için daha fazla işiniz olacak, ancak tema, bunu yapmakta hiç sorun yaşamamanız için yeterli kalitede.

9. Car Dealer

En İyi WordPress Otomotiv TemalarıCar Dealer , kutudan çıkar çıkmaz işe yarayabilecek lüks bir araba satıcısı WordPress temasıdır. Anında etki yaratan güçlü bir tasarım ve arabaları sergilemek için görüntüleri iyi kullanıyor. İçeriğin parlamasını sağlayan gölgeli arka plana sahip kutulu bir düzendir.

Araba Satıcısı, arama ve filtreler, mantıksal gezinme, çekici araba sayfaları ve renklerden tipografiye kadar istediğiniz her şeyi değiştirme fırsatını içerir. Tema aynı zamanda gerçekten küresel bir çekicilik için bir VIN kod çözücüyü, PayPal’ı, kullanıcı listeleme gönderilerini, çevirileri ve farklı para birimlerini destekler.

Araba Satıcısının Artıları:

 • Özellikle otomobil bayileri için güçlü tasarım
 • VIN kod çözücü öğesi
 • WordPress Özelleştirici uyumluluğu
 • Sayfalar hızlı yüklenir ve tamamen duyarlıdır

Araba Satıcısının Eksileri:

 • VIN kod çözücü yalnızca en pahalı seçenekte mevcuttur

Car Dealer, kutuda ihtiyacınız olabilecek her şeyi içeren güçlü bir otomotiv WordPress temasıdır. Makul fiyatlı, çekici ve araba gibi pahalı ürünler satarken ihtiyacınız olan profesyonelliği yansıtıyor.

9. İndigo

En İyi WordPress Otomotiv TemalarıIndigo , başlangıçta otomobiller için tasarlanmamış ancak onları kolayca destekleyebilecek temalardan bir diğeri. Bu, otomobiller, otomobil aksesuarları veya otomobille ilgili diğer ürünler için işe yarayabilecek bir yaşam tarzı ürünü demosudur. Temiz, çekici ve resimlerin hikayeyi anlatmasına izin veriyor , bu da arabalar için olduğu kadar yaşam tarzı için de işe yarayacak.

Indigo, harika bir sayfa dengesi ve sayfa boyunca hoş bir akış sağlayan dergi tarzı bir temadır. Arabalarla alakalı hale getirmek minimum özelleştirme gerektirir ve yerleşik özelleştirici yardımcı olacaktır. Tema aynı zamanda WooCommerce’i de destekler, böylece minimum çabayla doğrudan sitenizden satış yapabilirsiniz.

Indigo’nun Artıları:

 • Arabalar için işe yarayabilecek çekici modern tema
 • Demoyu dönüştürmeye yardımcı olacak esnek görsel özelleştirici
 • WooCommerce’i destekler
 • Tamamen duyarlı ve SEO dostu

Indigo’nun Eksileri:

 • Otomobil endüstrisiyle alakalı hale getirmek için bazı özelleştirme gerektirecek

Indigo, otomobil endüstrisi için iyi çalışabileceğini düşündüğümüz bir WordPress teması daha. Modern, iyi tasarlanmış, harika bir tipografiye sahip ve görüntülerin parlamasını sağlayan içerik. Bir temada aradığımız tüm nitelikler!

10. WP Otomotiv

En İyi WordPress Otomotiv TemalarıWP Automotive , etkilemek için tasarlanmış saf bir araba satıcısı WordPress temasıdır. Cesur başlık ve renk seçiminden emin düzene kadar, bu satış için oluşturulmuş bir temadır.

Tema, arama ve fiyat filtrelerini, bir ürün vitrini, isteğe bağlı içerik öğelerini ve bazı çekici grafikleri içerir. Değişiklik yapmak için WordPress Live Customizer’ı kullanır, WooCommerce’i destekler ve sayfaya daha fazla güç katmak için çeşitli destekleyici özelliklere sahiptir.

WP Automotive’in Artıları:

 • Araba satmak için ideal etkileyici tasarım
 • Arama ve fiyatlandırma filtresi mükemmel bir ektir
 • WooCommerce ve diğer eklentileri destekler
 • WordPress Live Customizer uyumluluğu

WP Automotive’in Eksileri:

 • Dokümantasyon daha iyi olabilirdi

WP Automotive, bir sonraki WordPress otomobil bayi temanız için güçlü bir adaydır. Güçlü, canlı ve çekici. Ayrıca, ziyaretçilerle güven oluşturmaya başlamaya yardımcı olmak için gereken profesyonel kişiyi sunar. Bu yüzden listemizde!

11. Auto Dealer

En İyi WordPress Otomotiv TemalarıAuto Dealer , bir otomotiv WordPress teması olarak mükemmel bir şekilde düşünülmüş bir şablondur. Ağırbaşlı olmasa da hafif, parlak ve etkileyici. Sayfayı eşitlemek için beyaz boşluk unsurları, güçlü görseller, mükemmel tipografi ve sayfada düzgün bir akış ile iyi tasarlanmıştır.

Auto Dealer, güçlü bir başlık kaydırıcısı, araç filtresi, ürün vitrin öğeleri, teklif bölümü, hizmetler ve siteniz için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Tema, WPBakery sayfa oluşturucu ile çalışır ve paketin bir parçası olarak Slider Revolution ile birlikte gelir.

Auto Dealer, Artıları:

 • Güçlü otomotiv WordPress teması
 • Hafif, parlak ve canlı
 • Arama filtrelerini içerir
 • Web sitenizi oluşturmak için birçok içerik bölümü

Auto Dealer, Eksileri:

 • Daha fazla sayfa oluşturucu desteği ile yapabilirdi

Auto Dealer, sağlam bir şablondur. Listemizdeki birçok kişiden biraz daha pahalıdır, ancak kendi otomobil satıcısı web sitenizi oluşturmak için ihtiyacınız olan hemen her şeyi sunar. Çok da güzel görünüyor!

12. CarListingEn İyi WordPress Otomotiv Temaları

CarListings , düz ve modern bir WordPress otomobil bayi temasıdır. Yerleşik filtreli çekici bir başlığı, altında çekici bir marka bölümü, üstte arama ve sayfanın aşağısında araba vitrin öğeleri vardır. Arkadaş canlısı mavi ve modern yazı tiplerinin yanı sıra, bu çok cana yakın bir tema.

Bu, ücretsiz bir WordPress araba satıcısı temasıdır, ancak buna bakmayı düşünmezsiniz. Bu, kurulumda sizin için biraz daha fazla çalışma anlamına gelir, ancak bileşenlerin çoğunun istediğiniz gibi kullanmanız için zaten orada olduğunu görebilirsiniz.

Araba Listelerinin Artıları:

 • Bedava
 • Harika tipografi ile güzel ve temiz tasarım
 • İyi sayfa dengesi ve renkler
 • Arama filtreleri dahil

Araba Listelerinin Eksileri:

 • Destek sınırlı olacak

Bu temanın ücretsiz olduğu düşünüldüğünde, tavsiye edilecek çok şey var. Hafif, renkli, modern ve normalde birinci sınıf bir temayla ilişkilendireceğimiz bir tasarım kalitesine sahip.

13. The Automobile Pro

En İyi WordPress Otomotiv TemalarıAutomobile Pro , araba kiralama, parça, aksesuar veya servis için ideal, canlı bir otomotiv WordPress temasıdır. Hafif, iyi tasarlanmış ve çekici. Arabanızın web sitesinden istediğiniz her şey.

Tema , hoş bir dokunuş olan ve efekt için sakin renkler ve kalın yazı tipleri kullanan yapışkan gezinme özelliğine sahiptir . WordPress Live Customizer’ı kullanır ve çoğu WordPress eklentisiyle uyumludur. Tema, sayfadaki içerik miktarına rağmen hızlı yükleniyor.

Automobile Pro’nun Artıları:

 • Etkili otomotiv teması
 • Hoş renkler ve yazı tipleri ile canlı tasarım
 • Hızlı yükleme sayfaları
 • WordPress Live Customizer uyumlu

Automobile Pro’nun Eksileri:

 • Daha geniş sayfa oluşturucu desteği güzel olabilir

Automobile Pro, otomobil endüstrisinde çalışan şirketler için mükemmeldir. Tema çekici, bir dizi içerik öğesi içeriyor ve hemen hemen her kullanım için ince ayar yapılabilecek kadar esnektir.

Araba satıcısı WordPress temaları, haberleri, temaları, blog temaları ve endüstrileri desteklemek için iyi bir şablon karışımı olduğunu düşünüyoruz. Listenin şu anda hak ettiğiniz kaliteyi ve özellikleri sunan en iyilerden bazılarını temsil ettiğine inanıyoruz.

Listemiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Hangi otomotiv WordPress temasını seçerdiniz? Aşağıda düşüncelerinizi paylaşın!

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.