KadenceWP: En İyi Ücretsiz WordPress Teması

Kadence: En İyi Ücretsiz WordPress Teması
0 1.093

Hafif, hızlı yüklenen ve basit bir WordPress teması mı arıyorsunuz? Öyleyse, birkaç dakika içinde şık bir web sitesi tasarlamanıza yardımcı olan yeni yüksek kaliteli özellikli tema hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. 2022’den bu Kadence tema incelemesini okuyabilirsiniz.

GeneratePress, Astra ve Ocean WP gibi hızlı yüklenen WordPress temalarıyla iyi bir şekilde karşılaştırır. Sizi en yeni çocuk Kadence temasıyla tanıştırayım.

Her gün çevrimiçi pazara binlerce yeni WordPress teması ekleniyor. Bu temalar arasında basit, hafif ve hızlı yüklenen bir tema bulmak kolay bir iş değil.

Siteniz için en iyi WordPress temasını ararken seçebileceğiniz yüzlerce seçenek vardır. Blogunuzun gereksinimlerine göre ücretsiz veya premium bir tema seçebilirsiniz. Tabii ki, bu WordPress kullanıcıları için gerçek oyun.

Kadence, hareket halindeyken herhangi bir web sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz çok amaçlı, duyarlı ve SEO dostu bir WordPress temasıdır. Son derece özelleştirilebilir ve tonlarca kullanışlı özellik ile birlikte gelir.

En son HTML5 ve CSS3 teknolojisiyle oluşturulmuş basit, hafif ve hızlı yüklenen bir WordPress temasıdır. Bu tema, olağanüstü bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Bir web sitesi geliştirirken ihtiyaç duyacağınız tüm temel özellikleri içerir ve en iyi desteklerden bazılarıyla birlikte gelir.

Kadence Paketi, Kadence tema yaratıcıları tarafından sunulan eksiksiz bir pakettir. Paket içerisinde 1 adet tema ve 16 adet eklenti bulunmaktadır. Kadence teması, tümü tek bir tıklamayla demo içeriğiyle içe aktarılabilen 30’dan fazla başlangıç ​​şablonuyla birlikte gelir.

Ultra hızlı Kadence WordPress Tema 2022’nin incelemesini görelim.

KadenceWP Ücretsiz Sürüm özellikleri

WordPress tema pazarında binlerce ücretsiz tema mevcuttur. Ama Kadance en iyilerinden biri ve diğerlerinden sıyrılıyor. Tema hafiftir ve her sayfanın hızlı yüklenmesine yardımcı olur.

KadenceWP free , hiçbir ücretsiz temada bulunmayan daha fazla tasarım ve özelleştirme özelliği ile birlikte gelir.

Kadence teması iki versiyonda mevcuttur. Ücretsiz sürüm sınırlı özelliklerle birlikte gelir, ancak çoğu kullanıcının gereksinimlerini karşılar.

Tema ayarları

Kadence temasını ücretsiz WordPress dizininden ( Görünüm > Temalar ) yükledikten sonra, Görünüm sekmesinin altında Kadence bağlantısını bulacaksınız . Buna tıkladığınızda, ücretsiz sürümdeki ayarlarda altı farklı bölüm alacaksınız. Onlar.

 • Küresel Renkler
 • markalaşma
 • tipografi
 • Başlık Düzeni
 • Sayfa düzeni
 • Alt bilgi Düzeni
KadenceWP: En İyi Ücretsiz WordPress Teması

a. Global Renk Skalası

KadenceWP: En İyi Ücretsiz WordPress Teması

Kadence teması içermeyen sürüm, tema ayarları denetleyicisi.

Kadence, hemen hemen tüm diğer ücretsiz temalardan daha geniş bir renk seçeneği yelpazesi sunar. Ayrıca arka plan rengini, içerik arka plan rengini, bağlantı rengini ve diğerlerini seçerek sitenizin tamamı için tam renkli bir şema tasarlayabilirsiniz.

Renk düzeni ayarlarıyla iki vurgu rengi, birkaç metin rengi ve arka plan rengi seçebilirsiniz. Önceden hazırlanmış renk paletlerinden seçim yapabilir veya herhangi bir ayrı rengi değiştirerek, nihai kontrole sahip olabilirsiniz.

Global renk seçenekleri önemli bir değere sahiptir. Web siteniz için tüm renkleri CSS gereksinimi olmadan yalnızca birkaç dakika içinde ayarlayabilirsiniz.

B. Logo ve Site Bilgisi Yönetimi

KadenceWP: En İyi Ücretsiz WordPress Teması

Ambleminizi nasıl göstereceğini ve burada tek başına mı yoksa web sitenizin adı ve sloganı metniyle mi görüntüleneceğini seçeceksiniz.

KadenceWP: En İyi Ücretsiz WordPress Teması

C. Site yazı tipi seçeneği

Gövde metni yazı tipi (Google Fonts’tan) ve h1-h6 ve içerik haritaları başlıklarının tümü, tipografi seçeneklerinde özelleştirilebilir. Her yazı tipini boyut ve ağırlık açısından özelleştirebilir.

D. Header – Üst Bilgi Tasarımı

KadenceWP: En İyi Ücretsiz WordPress Teması

Kadence’in başlık düzeni konfigürasyonları paneli daha büyük bir anlaşma. Ücretsiz tema bile size başlık düzenini ve tasarımını değiştirme olanağı verirken, profesyonel sürüm daha fazla seçenek sunar.

Ayarlar için genel ve tasarım olmak üzere iki sekme mevcuttur. Genel sekmesinde başlıkta istediğiniz öğeleri kontrol edebilirsiniz. Bir öğeyi görünmesini istediğiniz yere sürükleyip bırakın.

Tasarım sekmesinde başlık arka plan rengini (masaüstü, tablet ve cep telefonu) ve mobil başlığa geçiş noktasını değiştirebilirsiniz.

Genel sekmesinde bir öğeye tıklarsanız, size ekstra seçenekler sunar. Örneğin, “birincil gezinme” üzerine tıklayarak menünün düzeni ve tasarımıyla ilgili seçenekleri değiştirebilirsiniz. Çoğunlukla, bu bileşenler için şaşırabileceğiniz çok sayıda seçeneğiniz var.

e. Sayfa düzeni

KadenceWP: En İyi Ücretsiz WordPress Teması

Sayfa düzeni ayarlarını kullanarak standart sayfa düzeni olarak kullanılan özel bir şablon oluşturabilirsiniz. Sayfa başlığı, sayfa genişliği, kenar çubuğunun görünmesini isteyip istemediğiniz, konum, öne çıkan resimler, yorumlar ve diğer hususlar sizin kontrolünüz altında olacaktır.

Sayfa düzeni ayarlarının genel ve tasarım sekmeleri, başlık düzeniyle aynıdır.

F. Footer – Alt bilgi Düzeni

KadenceWP: En İyi Ücretsiz WordPress Teması

Alt bilgide görünen bileşenler ve bu bileşenlerin tasarımı sizin kontrolünüz altında olacaktır. Tasarım sekmesini, öğeleri basitçe sürükleyip yerine bıraktıktan sonra nasıl görüneceğini değiştirmek için kullanabilirsiniz.

Ek Özelleştirme Seçenekleri

Özelleştiricide daha fazla ayara erişebilirsiniz (Görünüm > Özelleştir’i seçin), yukarıda bahsedilen altı bölüme Kadence ön ayarları aracılığıyla erişilebilir.

Yukarıda tartışılan sayfa tasarımı seçeneklerine çok benzer şekilde, temel blog yazısı tasarımını buradan değiştirebilirsiniz. Ayrıca arşivlerin ve arama sonuçlarının düzenini ve tasarımını özelleştirebilirsiniz.

Genel olarak, ücretsiz Kadence temasının kişiselleştirme ve tasarım ayarları, ücretli bir temayla alacağınızın çok üzerindedir. Pek çok tüketici için fazlasıyla yeterli olacak ve ancak Kadence Pro ile yapabileceklerinizle uyuşmuyor. Bu nedenle, en azından, profesyonel sürümü satın almadan önce Kadence’i örneklemenize olanak tanır.

Başlangıç ​​şablonları

Kadence’i kurup etkinleştirdiğinizde, ücretsiz başlangıç ​​şablonlarına sahip bir eklenti yüklemeniz istenecektir. Bu şablonlar, sınırsız değişiklik olanakları gibi sitenizi kurma sürecini hızlandırır ve basitleştirir ve ücretsiz bir tema veya eklentiden beklediğinizin ötesine geçer.

Ayarlara, Görünüm > Kadence > Başlangıç ​​Şablonları aracılığıyla, Başlangıç ​​Şablonları be Kadence WP eklentisini yükledikten sonra erişilebilir. Hemen bir inşaatçı seçeceksiniz. Standart Gutenberg’i veya oldukça popüler olan Elementor eklentisini kullanabilirsiniz. Bu demo için Gutenberg kullanacağım.

KadenceWP: En İyi Ücretsiz WordPress Teması

Oluşturucunuzu seçtikten sonra seçebileceğiniz şablonları size gösterecektir. Şu anda her biri farklı türde bir şirket veya web sitesi için oluşturulmuş dokuz farklı başlangıç ​​tasarımı mevcut.

Bir tema seçtiğinizde, aralarından seçim yapabileceğiniz renk şeması ve yazı tipi ailesi gibi çeşitli seçenekleriniz vardır.

Ücretsiz Kadence Blocks eklentisi yüklü olmadığı için şablonu içe aktardığımda eklentinin kurulacağını bildirdi. Tek bir sayfayı veya web sitesinin tamamını içe aktarabilirsiniz.

İçe aktarma işlemini başlatmak yalnızca bir dakikanızı alır ve ardından web siteniz hazır ve sizi bekliyor olacak. Tüm gerekli sayfalar, menüler, özelleştirme ayarları ve hatta resimler bu seçeneğe dahildir (sitenin tamamını seçtiyseniz).

Bunu gözden geçirecek ve bu noktada metni ve görüntüleri gerektiği gibi ayarlayacaksınız. Büyük bir zaman tasarrufu olabilir!

Kadence Blokları Eklentisi

Kadence Blocks eklentisini ücretsiz olarak alabilir, ancak premium sürümü (isteğe bağlı) kullanmak istiyorsanız, Kadence ile aynıdır. Eklentinin ücretsiz sürümünün sınırlı olsa bile sunacağı çok şey var.

KadenceWP: En İyi Ücretsiz WordPress Teması

Ücretsiz sürümle kullanabileceğiniz bloklar şunları içerir:

 • Satır düzeni
 • Sekmeler
 • İçindekiler
 • Gelişmiş düğme
 • Gelişmiş başlık
 • Gelişmiş galeri
 • Simge
 • Simge listesi
 • Bilgi kutusu
 • Akordeon
 • referanslar
 • Form

Ücretsiz sürümle, sayfalarınızın ve gönderilerinizin düzenlenmesi ve tasarımı konusunda mutlak özgürlüğe sahipsiniz. Son olarak, daha önce Gutenberg editörünü kullandıysanız son derece rahat olacaktır. Yeni bir sayfa oluşturucuyu sıfırdan öğrenmeye kıyasla, öğrenme eğrisi kısadır.

Profesyonel sürüm, ücretsiz sürümdeki her şeyi ve ayrıca aşağıdaki blokları içerir:

 • Görüntü bindirme
 • Izgara/atlıkarınca sonrası
 • Ürün karusel
 • Bölünmüş içerik
 • kalıcı
 • Video açılır penceresi
 • Gelişmiş Kaydırıcı
 • Kullanıcı bilgisi
 • Profesyonel Galeri Eklentileri
 • ProCountdown Eklentileri
 • Profesyonel Form Eklentileri
KadenceWP: En İyi Ücretsiz WordPress Teması

Sayfalarınızın düzenini kontrol etmek için satır düzeni bloğu güçlüdür. Bir satır yerleşim bloğu eklerken sütun sayısını seçebilir ve tasarım öğelerini etkileyebilirsiniz.

Kadence Blocks için, web sitelerinizi hızlı bir şekilde oluşturmak için kullanabileceğiniz kullanıma hazır yapı taşları sağlayan önceden oluşturulmuş bir kitaplık da mevcuttur.

Kadence Pro‘nun Başka Hangi Özellikleri Var?

Kadence’in pro sürümünü satın alırsanız hangi ek özellikleri elde edersiniz? Ücretsiz Kadence teması ve Kadence Blocks eklentisi o kadar çok şey içeriyor ki sizi meraklandırıyor.

Kadence Pro, özet olarak ücretsiz temanın yeteneklerini genişletir. Ücretsiz temayla grileşen profesyonel eklentilere artık Kadence ayarlarını incelerken Kadence Pro ile erişilebilir.

Kadence Pro’nun ücretsiz temadaki seçenekleri nasıl geliştirdiğine dair bir örnek olarak mevcut başlık öğelerine bir göz atın. Herhangi bir profesyonel eklentiyi etkinleştirmek için aşağıdaki düğmeyi açın.

Ücretsiz temanın başlık düzeni ayarlarına ek olarak, profesyonel sürüm başlığınızda kullanabileceğiniz 19 ekstra bileşen içerir.

a. Başlık Eklentileri:

20 yeni başlık öğesi sayesinde birinci sınıf bir başlık oluşturun. Aşağıdakiler bazı eklentilerdir:

 • Hesap Simgesi
 • Temas Elemanları
 • bölücüler
 • Arama çubuğu
 • Ekstra Düğmeler
 • Kaydırmalı panel ile geçiş yap
 • Widget alanı
 • Ekstra HTML alanları

B. Kancalı Elemanlar:

Koşullu olarak ve belirli bir zaman çerçevesi içinde sitenizin herhangi bir yerine bloklar veya sayfa oluşturucu içeriği ekleyin.

 • Herhangi bir yerde göster
 • Yalnızca belirli kullanıcılara göster
 • Hedeflenen Yerleşim
 • Belirli Bir Tarihte Sona Erme
 • Özel bir 404 Sayfası Oluşturun
 • Üst bilgiyi veya alt bilgiyi değiştirin

C. Nihai Menü:

Mega alt menüler, vurgu etiketleri, simgeler ve daha fazlası için menü seçenekleri.

 • Menü öğesi etiketinizde bir simge kullanın.
 • Çok Sütunlu Açılır Menüler Oluşturun
 • Açılanlar için Özel İçerik Kullanın.
 • Açılanlar için Özel Arka Plan

D. Sabit Elemanlar:

Sayfanıza sabitlenmiş içeriğe izin vermek için çengelli öğeleri genişletir.

 • Sabit Alt bilgiler
 • Sabit Bannerlar
 • Cihaza göre göster

e. Üst bilgi/Alt bilgi Komut Dosyaları:

Üst bilgi ve alt bilgi komut dosyaları eklemek için özelleştiriciye seçenekler ekleyin.

 • Başlık Komut Dosyaları
 • Gövde Komut Dosyalarını Açtıktan Sonra
 • Alt bilgi Komut Dosyaları

F. WooCommerce Eklentisi:

WooCommerce mağazaları için özelleştiriciye yeni seçenekler ekler.

 • Ürün eklendiğinde Yan Sepeti Otomatik Aç
 • Bloklar veya Sayfa Oluşturucu ile oluşturulmuş Özel Mağaza sayfası
 • Mağaza Geçiş Widget Alanı
 • Ajax Tek ürün sayfası için sepete ekle

Ayrıca çarpıcı bir devasa menü, çok sütunlu açılır menüler, özel arka plana sahip açılır menüler oluşturabilir veya ekstra menü seçeneklerini etkinleştirerek menünüze simgeler ekleyebilirsiniz.

E-ticaret web siteleri için WooCommerce özelleştirici içinde size ekstra özelleştirme seçenekleri sunan WooCommerce eklentisini seveceksiniz.

Profesyonel yükseltme de dahil olmak üzere web sitenize koşullu olarak ekleyebilirsiniz. Değişkenleri filtreleyebilir, bu özellikleri belirli kullanıcılara gösterebilir ve diğer yönleri sayfa veya gönderi türüne göre düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca, bu özelliklere ek olarak bir yıllık destek ve güncellemeler alacaksınız (ve bahsedilmeyen birkaç tane daha).

Kadence WordPress teması nasıl kurulur?

Kadence, duyarlı, çok amaçlı bir WordPress temasıdır. İki versiyonda mevcuttur. Ücretsiz tema, normal kullanıcılar için gerekli olan kullanışlı özelliklerin çoğunu kapsar. Premium sürüm, tasarımı daha kullanışlı hale getirmek için sınırsız özellikler sunar. Kadence temasını yüklemek için işte basit adımlar.

 • Blogunuza veya web sitenize erişmek için WordPress hesabınıza giriş yapın.
 • Ardından sol sütundan Görünüm > Temalar’ı seçin.
 • KadenceWP: En İyi Ücretsiz WordPress TemasıŞimdi Yeni Ekle sekmesine tıklayın
 • Tema arama çubuğuna Kadence terimini yazın.
 • Şimdi Yükle düğmesine tıklayın ve yüklü temayı etkinleştirin.

Kurulumu bitirdikten sonra Görünüm > Özelleştir kısmından tema özelleştirmeye başlayabilirsiniz .

Web siteleri oluşturmak için en iyi WordPress temaları nelerdir?

WordPress, web siteleri oluşturmak için popüler bir platformdur ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok harika WordPress teması vardır. En popüler WordPress temalarından bazıları Shopify, Nike ve Uber’dir.

 • Shopify, WordPress üzerine kurulu popüler bir e-ticaret platformudur ve nedenini görmek kolaydır. Tema, Shopify için özel olarak tasarlanmıştır ve özel ödeme süreçleri, ürün incelemeleri ve daha fazlası gibi özellikler içerir.
 • Nike, sporla ilgili web siteleri için popüler bir temadır ve canlı istatistikler, etkinlik takvimleri ve daha fazlası gibi özelliklere sahiptir.
 • Uber, çevrimiçi işletmeler için popüler bir temadır ve sosyal medya entegrasyonu, müşteri referansları ve daha fazlası gibi özellikler içerir.
 • Kadence, çok amaçlı bir tasarıma sahip bir başka önemli WordPress temasıdır.

Uygun WordPress temasını seçmek, web sitenizin profesyonel ve modern görünmesini sağlayabilir. İşletmenize ve hedeflerinize uygun bir tema seçmek önemlidir.

Temalar hem ücretsiz hem de premium sürümlerde mevcuttur, bu nedenle hangisinin sizin için doğru olduğuna karar vermek önemlidir.

Kadence Tema alternatifleri

Bu bölüm, Kadence Pro temasını diğer WP temalarıyla karşılaştıracaktır. Size fikir vermesi umuduyla hem hızlı hem de popüler olan temalardan bahsedeceğim ve her bir temanın faydalarını ve dezavantajlarını paylaşarak her birine adil bir sallama vereceğim.

a. Kadence Teması Vs Astra Teması

Başlangıç ​​şablonlarının sayısıyla Astra teması, Kadence’i hemen yener. Aynı zamanda çok sayıda sayfa oluşturma kaynağı ile birlikte gelir. Erdemlerine rağmen, bu tema belirli özelliklerden yoksundur. Düğmelerin, arka planların ve yazı tiplerinin renklerini hızla değiştirmenize olanak tanıyan, küresel olarak bağlantılı bir renk paletinden yoksundur. Web sitenizin tamamında anında değişiklik yapmanızı sağlar.

Kadence Pro, bu eksik işlevsellik olmadan sitenizin her bir öğesini manuel olarak değiştirmenizi imkansız hale getirir. Zamandan ve emekten tasarruf sağlar ve ayrıca web sitenizin renklerinin tutarlı kalmasını sağlar. 2022 için olmazsa olmaz bir özellik, global renk paletidir.

Sahip olmadıkları bir diğer özellik de üst bilgi ve alt bilgi oluşturucudur. Yalnızca üç olası başlık düzeni olduğundan, bu konu oldukça sınırlayıcıdır.

Ayrıca, WordPress blok oluşturucu, Astro özel düzenleri veya öğeleri oluşturamaz. Belirlenmiş bir kancalama alanı yoktur, ek çizgi kancası yoktur ve süresi dolan ayar veya cihaz görünümleri de yoktur.

B. Kadence Theme vs GeneratePress

GeneratePress’in yaratıcıları olağanüstü! Her zaman başlangıç ​​şablonlarına geri dönüyorum. GeneratePress’ arayüzü ise bana eski görünüyor. Renk paleti dünya çapında bağlantı, cihaz görünümü geliştirmeleri, özel kancalar, ayar öğeleri ve süresi dolmuş ayarlar yoktur.

C. Kadence Tema Vs Neve

Neve için başlık oluşturucu belki de grubun en iyisidir ve başlığı olan tek kişidir. Ayrıca, heyecan verici bir özellik olan bir sayfa başlığı oluşturucu alanına sahiptir. Hesap öğesi, ekstra başlık eklentileri, genel olarak bağlantılı renk paleti ve sabit öğeler, Kadence’in sahip olduğu ve bu temada bulunmayan özelliklerdir.

D. Kadence Theme vs OceanWP

Sektördeki en popüler konulardan biri OceanWP. Kadence Pro’nun bu makalede açıklanan temel özellikleri sizi hiçbir şekilde rahatsız etmiyorsa, bu tema sizin için harika olurdu. Bence biraz modası geçmiş. Kullanıcı arayüzü güncel trendlere ayak uyduramıyor ve düzenli olarak demo kayıtları yayınlamıyorlar.

Özelleştirme olanakları bir karmakarışık gibi görünüyor. Onunla yaptığım bir hız testine göre, bu tema da kutudan üç kat daha ağır. Ancak, burada listelediğim her şey değişime açık. Bu temanın yaratıcısı gelecekte ek özellikler ekleyebilir veya güncellemeler yapabilir.

e. Kadence Teması Vs Merhaba teması

Elementor Pro bunu bir tema olarak içerir ve yalnızca sayfa oluşturucunun premium sürümünü satın alan kişiler bunu kullanabilir. İnsanlar benim dışımda bu temayı tavsiye ediyor ve basitçe onu seçmek, Elementor’un sunmak için üçüncü taraf eklenti entegrasyonlarına güvendiği anlamına geliyor.

WooCommerce ve Learn Dash için bir tane oluşturmalarına rağmen, hepsini oluşturmak için kaynaklara sahip değiller. Web siteniz için çözümler sunmak için birçok eklentiye ihtiyacınız olacak. İhtiyacınız olan her şeyi içeren bir temaya sahip olmak tercih edilir ve Kadence Pro aynı yeteneklere sahip değildir.

Sıkça Sorulan Sorular ( SSS )

 1. Kadance teması nedir?

  Kadence, Kadencewp.com ekibi tarafından geliştirilen bir temadır ve web sitenizde barındırıldığında sitenin nasıl görüneceğini görselleştirmenize yardımcı olmak için birden fazla demo sayfasıyla birlikte gelir. Özel gereksinimlerinizi karşılamak için bu demoları hızlı bir şekilde düzenleyebilir, ardından bir veya iki örnek sayfa için HTML kodunu ve diğer tüm kodlanmış verileri dışa aktarabilirsiniz. Böylece, gelecekteki düzenleme işi, sadece metin düzenleme yazılımını kullanarak sizin için çok daha kolay olacak; kodlamayı öğrenmek zorunda bile kalmayacaksın.

 2. Kadence temasının ana özellikleri nelerdir?

  Kadence, herhangi bir işletme, portföy veya blog sitesi için uygun, temiz ve modern bir tasarıma sahip, Tamamen Duyarlı, Mobil İlk WordPress Temasıdır. Hızlı bir şekilde ısmarlama sayfalar oluşturmak için tam özellikli bir sürükle ve bırak oluşturucu içerir; Google Haritalar entegrasyonu, konumunuzu site haritalarınıza eklemeyi ve kullanıcılara yerinize giden rotalar vermeyi kolaylaştırır; Sitenizin tam olarak istediğiniz gibi görünmesi için istediğiniz kadar renk ve yazı tipi kullanabilirsiniz; Kullanımı kolay kaydırıcılar ve düğmeler içeren çok esnek seçenekler paneli sayesinde yönetici alanından ayrılmadan web sitenizdeki her şeyi kontrol edebilirsiniz. Yerleşik Widget ve Eklenti Kitaplığımızı kullanarak özel Widget’lar, Ticari Seçenekler (Reklam) blokları, Sosyal Medya Entegrasyonu ve çok daha fazlasını kolayca ekleyebilirsiniz.

 3. Kadence Blocks eklentisi nedir?

  Kadence Blocks, Kadencewp.com ekibi tarafından geliştirilen premium bir WordPress eklentisidir ve web sitenize ekstra içerik, işlevsellik ve stil eklemek için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar. Sürükle ve bırak oluşturuculu, kullanımı kolay bir içerik yönetim sistemi içerir, böylece hızlı bir şekilde özel sayfalar oluşturabilirsiniz; Google Haritalar desteği güncellendi, böylece ziyaretçileriniz nerede olduğunuzu görebilir; Sitenizi tasarlarken daha fazla esneklik için sınırsız renk ve yazı tipi; Yönetici alanından ayrılmadan web sitenizdeki her şeyi kolayca kontrol edebilmeniz için kullanımı kolay kaydırıcılara ve düğmelere sahip süper esnek seçenekler paneli; Sitenizin işlevselliğini ve stilini genişletmek için Özel Widget’lar ve Eklenti Kitaplığı.

 4. Kadence teması SEO için iyi mi?

  Evet. SEO düşünülerek tasarlanmıştır, bu da arama motorlarının web sitenizi Google sonuçlarının ilk sayfasında üst sıralarda yer alması için harika bir tema haline getirir. Kadence, benzersiz destek sistemi ve web sitelerinde ücretsiz olarak sunulan açık belgeler gibi diğer temaların genellikle ihmal ettiği veya dikkate almadığı birçok faktörü etkiler. Bu, potansiyel müşterilerin, canlı demoyu kullanarak kendileri için bir tema seçmeden önce her öğenin hangi işlevleri sunduğunu görebilecekleri anlamına gelir.

 5. Kadence teması Elementor ile çalışır mı?

  Evet. Kadence teması, Elementor ve diğer popüler WordPress akordeon eklentileriyle uyumludur. Ayrıca, web sitenizde öne çıkan içerik, menüler, kaydırıcılar veya diğer özellikleri hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmak için ücretsiz kadence blokları eklentisini de kullanabilirsiniz.

 6. Kadence profesyoneline ihtiyacım var mı?

  Hayır, bir Kadance teması kullanmak için bir Kadance profesyoneline ihtiyacınız yok. Ancak, tema önizlemesi ve Özel Alanlar için destek gibi profesyonel eklenti tarafından sunulan bazı ek özelliklere erişmek istiyorsanız, onu satın almanız gerekir.

 7. En iyi WordPress tema tasarımı nedir? 

  WordPress temaları söz konusu olduğunda karar verebileceğiniz birçok seçenek vardır. Ancak, hepsi eşit yaratılmamıştır. En kötü WordPress temalarından bazıları web sitenize zarar verebilir ve hatta güvenlik sorunlarına neden olabilir. En iyi WordPress tema tasarımı şık, modern ve kullanımı kolaydır. Ayrıca tüm cihazlarda iyi görünecek şekilde duyarlı olmalı ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmesi kolay olmalıdır. Ayrıca, kolayca içerik ekleyip değiştirebilmeniz için seçtiğiniz temanın çok çeşitli özelliklere sahip olduğundan emin olun. Ek olarak, temayı ihtiyaçlarınıza göre daha fazla özelleştirebilmeniz ve kişiselleştirebilmeniz için temanın ücretsiz ve premium bir eklenti olarak mevcut olduğundan emin olun.
  Son olarak, mükemmel olanı bulana kadar farklı temaları denemekten korkmayın.

Kadence teması incelemesiyle ilgili son sözler

Tema geliştiricileri, mevcut binlerce WordPress teması arasında öne çıkan bir şey oluşturmakta zorlanıyor. Kadence ise beklentileri aşan ve benzersiz hale gelen temalardan biri.

2007’den beri WordPress kullanıyorum ve ücretsiz temalar genellikle kalitesiz olsa da nadiren kullanırım. Bununla birlikte, Kadence kolayca en iyi tasarlanmış ve çekici ücretsiz temadır.

Mevcut özelleştirme seçenekleri, belirli premium temaların yetenekleriyle rekabet edecek.

Kadence’in ücretsiz sürümü birçok kullanıcı için fazlasıyla yeterli olacaktır, ancak birkaç freemium teklifi ücretsiz formda çok kısıtlı işlevsellik sunsa da (tam işlevsellik istiyorsanız sizi yükseltmeye zorlar).

Kadence Blocks eklentisinde de aynı sorun var. Ayrıca, başlangıç ​​şablonları da aynı derecede harikadır ve ücretsiz olarak indirilebilirler.

Kadence’in ücretsiz sürümü çok mükemmel olduğu için sizi ödemeye ikna etmek uzun zaman alabilir. Profesyonel yardım isteyeceğiniz veya buna ihtiyaç duyacağınız zaman, ona erişmek göz önünde bulundurulması gereken önemli bir faktördür.

Ek yetenekler isteyen kullanıcılar, mevcut eklenti yetenekleri nedeniyle pro tema ve Kadence Blocks Pro’yu kullanma masrafını da haklı çıkarabilir.

Tema çok iyi tasarlanmış ve birçok özelliğe sahip, bu da onu herhangi bir WordPress sitesi için harika kılıyor. Buna ek olarak, Kadence Blocks eklentisi deneyime daha da fazla değer katıyor.

Özetlemek gerekirse, profesyonel web siteleri oluşturmak için kullanabileceğiniz birçok harika WordPress teması vardır. İşletmenize ve hedeflerinize uygun bir tema seçmek önemlidir ve mükemmel olanı bulana kadar farklı parçaları denemeniz de önerilir.

100%

Kadence WP Tema

Kadence Theme, şimdiye kadar piyasaya sürülen en zengin özelliklere sahip ücretsiz WordPress teması!

 • Kullanım kolaylığı
 • Destek
 • Tema Özelleştirme
 • Fiyat
 • Kadence Blocks Eklenti

Kadence genel olarak harika bir tema. Beğenip beğenmediğinizi test etmek için ücretsiz sürümle kolayca başlayabilir ve ardından bu premium özelliklerden bazılarına ihtiyacınız olduğunu keşfettiğinizde ücretli sürüme yükseltebilirsiniz.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.