Opencart Journal 3 Tema İncelemesi

0 1.627

Journal, şimdiye kadar Dünyada en çok satan OpenCart temasıdır.

Olağanüstü özelliklerle entegre edilmiştir ve en özelleştirilebilir tasarımları sunar.

İşte bu temanın birinci sınıf özelliklerinden bazıları.

  • Satış: 26,854
  • OpenCart ile uyumlu: OpenCart 3.0.2.x, OpenCart 3.0.1.x, OpenCart 3.0.0.x, OpenCart 2.3.0.x
  • Fiyat: 59 $

Öne çıkan özellikler:

  • Çeşitli tasarım araçları: OpenCart arayüzünüzü, bu temanın sunduğu araçlarla tek bir kod satırı olmadan büyük ölçüde özelleştirebilirsiniz. Mağazanıza içe aktarmak için önceden tasarlanmış çeşitli seçenekler vardır, daha sonra gerektiğinde özelleştirebilirsiniz. Gelişmiş sayfa oluşturucu, herhangi bir sayfada satırlar, sütunlar ve modüller ile aklınıza gelebilecek tüm düzenleri oluşturmanıza yardımcı olur. Bunun yanı sıra, bloklar ve sekmelerle çeşitli özel konumlarda herhangi bir ürün sayfasına herhangi bir HTML içeriği ekleyebilirsiniz.
  • Tek Sayfalık Ödeme: Dergi yöneticisine entegre edilmiş, tamamen özelleştirilebilir hızlı ödeme.
  • Performans araçları: Tema, önbelleğe alma, statik varlıklar vb. Gibi birçok gelişmiş performans aracı içerir.
  • Filtreleme modülü: Bu, ürünleri Fiyat, Kategori, Marka, Seçenekler ve Niteliklere göre filtreleyebilen gelişmiş bir Ajax ürün filtreleme sistemidir.
  • Özel Modüller: Pop-up’lar, bildirimler, başlık bildirimleri, altta sabit menüler dahildir.

Ürün Özel Bilgileri (Modül: Ürün Sekmeleri)

Opencart Journal 3 Tema İncelemesi

Bu, ürünleri ekstra bilgilerle etiketleyebilme konusunda ezber bozan bir özelliktir. Bu, gönderi bilgileri, özel teklifler, özellikler ve müşteriyi mağazanızdan satın almaya teşvik edebileceğini düşündüğünüz diğer bilgileri eklemek için kullanılabilir.

Bunlar, sağ taraftaki fiyatın önüne veya arkasına, ürün resimlerinin altına veya sayfanın alt kısmına özel sekmeler olarak eklenebilir .

İçeriğiniz bir Başlık (kalın ilk satır), isteğe bağlı bir simge ve isteğe bağlı bir html içerik alanı (kalın çizginin altında) ile eklenir. Bu, ürünlerinize her tür içeriği eklemeniz için size bolca esneklik sağlar.

Bunlar tüm ürünlere, stokta olmayan ürünlere, tekil ürünlere, belirli bir kategorideki ürünlere veya belirli bir markanın ürünlerine etiketlenebilir.

Gelişmiş Izgara

Opencart Journal 3 Tema İncelemesi

Bu özellik, sıradan bir sayfayı özel bir şeye dönüştürerek, genellikle pahalı bir özel tasarım için ayrılmış, görsel olarak çekici bir düzen oluşturur.

Bu modül, mevcut Revolution kaydırıcı modüllerinizi ve banner modüllerinizi, ziyaretçilerinizi gerçekten etkileyebilecek ve hemen çıkma oranınızı düşürecek karma bir düzende birleştirerek oluşturulur.

Bir düzen oluşturmanın yolu, ihtiyacınız olan istenen efekti oluşturmak için belirli yükseklik ve genişlikler atanabilen sütun ve satırlardır.

Sağdaki örnek görüntüde, ilki ve sonuncusu% 25 genişlikte afişler ve orta sütun% 50 geniş devir kaydırıcısı olmak üzere 3 sütun kullandılar. Daha sonra ilk ve sonuncuyu her biri% 50 yükseklikte iki sıraya böldüler ve orta% 100 yükseklikte bir sıra.

Revolution kaydırıcı modülündeki arka plan videosunu da kullanarak size daha fazla esneklik sağlayabilirsiniz.

Düzenli Olarak Güncelleme

Şimdi bu abartılamaz, yaratıcı tarafından sürdürülen bir temayı seçmek hayati derecede önemlidir. Bu platformda bir iş kuruyorsanız, muhtemelen yol boyunca birçok özelleştirme, yıllarca çalışma ve ona yatırılan çok para ile sonuçlanacaksınız.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.