WordPress Divi Builder İçin En İyi 6 Divi Eklentisi

0 853
Site özelliklerinizi genişletmek için bazı iyi Divi eklentileri mi arıyorsunuz?

Divi teması ve Divi Builder eklentisiyle kesinlikle herhangi bir eklenti kullanabilmenize rağmen , Divi topluluğu özellikle Divi kullanıcıları için bazı eklentiler oluşturdu.

Bu makalede, web sitenizin özelliklerini ve işlevlerini genişletmenize izin veren en iyi Divi eklentilerinden bazılarını göstereceğiz.

1. PAGE BUILDER EVERYWHERE

WordPress Divi Builder İçin En İyi 6 Divi Eklentisi

Page Builder Everywhere , Divi Builder’ın üstünde çalışır . Önemli kod değişiklikleri olmadan özelleştirilemeyen alanlarda Divi kütüphanesinde kaydettiğiniz düzeni kullanmanızı sağlar.

Bu eklenti ile, Divi başlığınız, Divi altbilgileriniz veya kenar çubuklarınız dahil olmak üzere web sitenizdeki herhangi bir yeri özelleştirebilirsiniz. Özetle, bu eklenti Divi sayfa oluşturucunuzu bir web sitesi oluşturucusuna dönüştürür.

2. Divi Dashboard Welcome

WordPress Divi Builder İçin En İyi 6 Divi Eklentisi

Divi Dashboard Welcome , web sitelerinin gösterge panosunu kendileri ve kullanıcıları için özelleştirmek isteyen çok yazarlı bloglar ve ajanslar için harika bir eklentidir. Bu eklenti ile sitenizin karşılama ekranı üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz. Varsayılan Başlarken içeriğini markanız için özel olarak uyarlanmış bir mesajla değiştirmenize olanak tanır .

Bu eklenti ayrıca bir istemci destek merkezi, kullanıcılarınız için faydalı bağlantılar veya videolar oluşturmanıza ve çok daha fazlasını yapmanıza olanak tanır. Hatta sitenizdeki hizmetlerinizi ve ürünlerinizi satmak için bile kullanabilirsiniz.

3. Divi Footer Editor

WordPress Divi Builder İçin En İyi 6 Divi Eklentisi

Aspen Grove Studios tarafından Footer Editor , web siteniz için güzel altbilgiler oluşturmanızı sağlayan harika bir Divi eklentisidir.  Site genelinde bir altbilgi bölümü oluşturmak için kullanabilirsiniz . Altbilgi oluşturucu sayfa veya yayın düzenleyicisine benziyor.

Ardından web sitenizin altbilgisine kendi özel metninizi, kimlik bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizi veya diğer önemli bilgileri ekleyebilirsiniz.

4. Divi Overlays

WordPress Divi Builder İçin En İyi 6 Divi Eklentisi

Divi Overlays , dikkatinizi hak eden başka bir harika eklentidir. Bu eklenti ile Divi Builder’ı kullanarak güzel tam ekran bindirmeleri, pop-up’lar veya modals’ler oluşturabilirsiniz .

Kaplamalarınızı görsel olarak çarpıcı hale getirmek için metin bağlantılarını, Divi düğmelerini, görüntüleri ve diğer çeşitli modülleri de kullanabilirsiniz. Dönüşüm hedeflerinizi artırmak için zamanlanmış gecikme, kaydırma gecikmesi veya çıkış amacı gibi otomatik tetikleyicileri kullanmanıza olanak tanır .

5. Divi Ghoster

WordPress Divi Builder İçin En İyi 6 Divi Eklentisi

Divi Ghoster , Divi ve Extra web sitenizi beyaz etiketlemenizi sağlayan başka bir Aspen Grove Studio ürünüdür. İstemci web sitelerinde çalışan bir geliştiriciyseniz, bu eklentiyi siteyi oluşturmak için Divi teması kullandığınızı gizlemek için kullanabilirsiniz. En iyi yanı, Divi / Extra kaynak kodunuzu çevrimiçi tema dedektörleri için bile algılanamaz hale getirebilmenizdir.

Daha da iyisi, tüm Divi / Extra markalarını istediğiniz özel marka adı ve logosuyla anında değiştirebilirsiniz.

6. Divi Bars

WordPress Divi Builder İçin En İyi 6 Divi Eklentisi

Divi web sitenize bazı çekici kayar promosyon çubukları, bildirim çubukları, optin çubukları vb. Eklemek istiyorsanız Divi Bars sizin için mükemmel bir seçim olabilir . Bu eklenti özel yazı türlerini kullanır, böylece Divi Builder’ı kullanırken sınırsız promosyon çubukları oluşturabilirsiniz.

Divi çubuğu, yerleşimi seçmenize olanak tanır, kapat düğmesi özelleştirmesi üzerinde kontrol sağlar ve ayrıca tercih ettiğiniz e-posta pazarlama hizmetiyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir .

Bu kadar.  Bunlar, web sitenizin özelliklerini genişletmede yararlı bulabileceğiniz en iyi Divi eklentilerinden bazılarıdır.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.