2019’un 8 En İyi Pinterest WordPress Eklentileri

0 1.324

Pinterest’i sosyal medya stratejinizin bir parçası olarak kullanmak ister misiniz? En popüler görsel arama motorlarından biri olan Pinterest, tonlarca ziyaretçiyi web sitenize çekmenize ve sonunda bunları potansiyel müşterilere dönüştürmenize yardımcı olabilir.

WordPress, Pinterest hesabınızı WordPress web sitenize tek bir satır kodlamadan entegre etmenize izin veren birçok eklenti sunar. Bu yazıda, kolaylıkla yapmanıza yardımcı olacak 8 en iyi WordPress Pinterest eklentisini oluşturduk.

Bunu yaparken, yalnızca işlevsellik, kullanım kolaylığı ve performans açısından en iyisi olduğunu düşündüklerimizi ekledik.

Öyleyse onları kontrol edelim.

1. Social Warfare

2019'un 8 En İyi Pinterest WordPress Eklentileri

Social Warfare , sosyal paylaşım düğmelerini web sitenize entegre etmenizi sağlayan önde gelen WordPress eklentilerinden biridir. Bu eklentiyi yükledikten sonra, Pinterest’e özgü resimlerin yüklenmesinin bu kadar kolay olmadığını fark edeceksiniz. Yalnızca Pinterest değil, bu eklenti web sitenizi 15 farklı sosyal ağ sitesine bağlamanıza izin verir.

Eklenti süper hafif ve süper hızlı performans sergiliyor. Ayrıca, içeriğinizi sosyal platformlarda paylaşma şekliniz üzerinde tam kontrol almanızı sağlar. Başlıkları, görüntüleri ve açıklamaları optimize edebilirsiniz.

Düğmelerinizi web sitenizin tarzına uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Eklenti 5000’den fazla farklı stil kombinasyonuna sahiptir.

Daha fazla paylaşım teşvik etmek için sosyal paylaşımlarınızı da görüntüleyebilirsiniz. Saymanızın ziyaretçilerinizle paylaşmak için çok düşük olduğunu düşünüyorsanız, önceden belirlenmiş bir sayıya ulaşana kadar gizleyebilirsiniz. Diğer birçok gelişmiş özelliğe sahip bu eklenti, işletmeniz için harika bir seçenek olabilir.

2. Easy Social Share Buttons

2019'un 8 En İyi Pinterest WordPress Eklentileri

Easy Social Share Buttons web sitenizin sosyal maruz maksimize etmek başka parlak eklentidir. Pinterest, Facebook, Twitter, Instagram veya başka bir platformda olsa da, bu eklenti sitenize paylaşım butonu eklemenin en kolay yolunu sunuyor.

İçeriğinize kolayca pin ekleyebilirsiniz ve ayrıca pinleriniz ve galerileriniz için optimize edilmiş görüntüler ekleyebilirsiniz. Bunlar daha sonra güzel ışık kutuları ve Pin düğmeleri ile eklenebilir. Hatta güzel Pin galerileri, optimize edilmiş pin tırnak işaretleri ve otomatik iğne düğmelerine sahiptir.

Ayrıca, web sitenizin performansını farklı sosyal sitelerdeki performansını izlemenizi sağlayan güçlü bir analitik araçla birlikte gelir. Kolay Sosyal Paylaşım Düğmeleri hafif bir eklentidir ve görüntülerinizi daha iyi sonuçlar almak için optimize etmenizi sağlar. Eklenti duyarlı, bu nedenle düğmeler, boyutlarına bakılmaksızın tüm cihazlarda harika görünüyor.

3. Pinterest to WordPress – WordPress Pinterest Gallery Plugin

2019'un 8 En İyi Pinterest WordPress Eklentileri

Pinterest’ten WordPress’e , Pinterest hesabınızı WordPress sitenize entegre etmek için harika bir çözüm. Pinterest panolarınızı ve Pinlerinizi web sitenizde sergilemenize izin verir. Pinterest galerilerinizin yüksekliğini, genişliğini ve dolgusunu ayarlamak için özelleştirme seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Ayrıca, web sitenizde ne görüntülemek istediğinizi tam olarak kontrol edebilirsiniz. Eklenti, web sitesinden gizlemek istediğiniz resimlerin işaretini kaldırma seçeneği sunar. Ayrıca iğnelerinizi birbirine bağlamanın iki yolu vardır. Açılır pencerelerde gösterebilir veya bunları doğrudan Pinterest hesabınıza bağlayabilirsiniz.

Bunun dışında sınırsız sayıda galeri oluşturabilir ve görüntüleyebilir, 30 farklı arka plan renginden birini seçebilir, galeri renginizi web sitenizle eşleştirmek için renk seçiciyi ve daha fazlasını kullanabilirsiniz.

4. GS Pinterest Portfolio

2019'un 8 En İyi Pinterest WordPress Eklentileri

GS Pinterest Profili , Pinterest pinlerinizi WordPress web sitenizde görüntülemek için kullanabileceğiniz duyarlı bir eklentidir. Bu eklentiyle, widget’larınızı istediğiniz yerde de dahil olmak üzere iğnelerinizi istediğiniz yerde görüntülemek için kısa kodları kullanabilirsiniz.

Bu eklenti , WordPress’in en son sürümleriyle ve Gutenberg bloklarıyla da uyumludur. GS Pinterest Profili ile Pinterest’teki herhangi bir kullanıcının pinlerini çekebilir ve istediğiniz panodaki pinleri görüntüleyebilirsiniz. Hatta 1 ila 6 aralığındaki satır ve sütun sayısını ekleme veya silme seçeneğiniz de vardır.

Eklentinin pro sürümü, her biri kendi stiline sahip 5 farklı tema ile geliyor. Kendi özel stilinizi kullanmak istiyorsanız, bunu özel CSS kullanarak da yapabilirsiniz. Eklenti kullanıcı dostudur ve kurulumu kolaydır. Ayrıca otomatik güncellemeler alır ve çok iyi belgelenmiştir.

5. TastyPins Pinterest Eklentisi

2019'un 8 En İyi Pinterest WordPress Eklentileri

Tasty Pins, resimlerinizi Pinterest için optimize etmenize olanak tanıyan çarpıcı bir diğer Pinterest dostu WordPress eklentisidir. Bu eklentiyi kullanarak kendi açıklamanızı yapabilir ve görüntüleri hashtag’ler, anahtar kelimeler vb. İle arama için optimize edilmiş hale getirebilirsiniz.

Belirli görüntüleri web sitenizden farenin basit bir tıklama ile gizlemek kolaydır. Hatta bazı resimlerin sabitlenmesini devre dışı bırakmanıza ve web sitenizde güvenli kalmasına izin verir. Kullanıcılarınızı gizli resimlerinizi sabitlemeye zorlayabilirsiniz.

Eklenti süper duyarlı ve tüm temalar ve eklentiler ile uyumludur. Sınırsız destek sunar, böylece hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmaz. Eklentiyi kullanırken bir sorunla karşılaşırsanız, sadece destek ekibiyle bağlantıya geçin, sorununuzu çözmenize yardımcı olurlar.

6. Monarch Social Media Sharing Plugin

2019'un 8 En İyi Pinterest WordPress Eklentileri

Monarch , şaşırtıcı özelliklerle dolu bir başka popüler sosyal paylaşım eklentisi. Bu eklenti size seçim için 35’ten fazla farklı sosyal ağ sunuyor. Aynı zamanda mükemmel kişiselleştirme seçenekleri de sunar, böylece paylaşım düğmelerinizi web sitenizin görünümüyle eşleştirebilirsiniz.

Paylaşma düğmelerinizi 5 farklı yere ekleyebilirsiniz. İçeriğinizin üstünde veya altında kayan bir çubukta, resimlerinizde ve videolarınızda, açılır pencerelerde ve otomatik girişlerde olabilir. Pop-up’lar ve uçmalar 6 farklı stilde.

Monarch gösterge paneli süper kullanıcı dostudur ve hem yeni hem de ileri düzey kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Ayrıca, analitik gösterge panosundaki hisse sayısını, takipçi ve beğeniyi de kontrol edebilirsiniz. Bu, web sitenizin nasıl performans gösterdiğini izlemenize yardımcı olur.

7. Shared Counts – Social Media Share Buttons

2019'un 8 En İyi Pinterest WordPress Eklentileri

Shared Counts , web sitenize güzel sosyal paylaşım eklentileri eklemenizi sağlayan ücretsiz bir WordPress eklentisidir. Eklenti, aralarından seçim yapabileceğiniz 8 farklı sosyal ağ platformu sunar. Ziyaretçilerinizi içeriğinizi paylaşmaya teşvik etmek için istediklerinizi seçebilir ve sitenize ekleyebilirsiniz.

Eklenti, düğmeleriniz için çeşitli stil seçenekleri sunar. Web sitesi tasarımınızı tamamlamak için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Eklenti zaten 4000’den fazla kullanıcı tarafından indirildi. Paylaşılan Sayımlarla, web sitenizin performansından asla ödün vermek zorunda kalmazsınız çünkü hız için güzel bir şekilde optimize edilmiştir.

8. Pinterest Pin It Button On Image Hover And Post

2019'un 8 En İyi Pinterest WordPress Eklentileri

Pinterest Pin’i deneyin Blog yazılarınızı, resimlerinizi, sayfalarınızı vb. Pinterest panonuza sabitlemek için bir eklenti. Eklenti ayarlarınızla pinlerinizi gösterebilir veya gizleyebilirsiniz. Eklenti, resimlerin üzerine geldiğinde görünen Pin IT düğmesini de etkinleştirmenize veya devre dışı bırakmanıza izin verir.

Pin It düğmesi, boyutu artırmak veya azaltmak için de özelleştirilebilir. Web sitenizin genel görünümüne uyacak şekilde rengini bile değiştirebilirsiniz. Daha fazla kişiye ulaşmak için, eklenti farklı dillere çevirmenize izin verir. Eklenti tüm modern temalar ve eklentilerle de uyumlu.

Bu eklenti ücretsiz olarak kullanılabilir. Ayrıca, süper duyarlı ve her ölçekteki cihazlarda iyi görünüyor. Öyleyse şimdi deneyin ve bu eklentiyi nasıl beğendiğinizi bize bildirin.

Bunlar, web sitenizi Pinterest hesabınızla entegre etmenize izin veren Pinterest Eklentileridir. Umarız bu yazıyı yararlı bulmuşsunuzdur. Bu listede belirtilmeyi hak ettiğini düşündüğünüz başka bir eklenti kullanıyorsanız, aşağıdaki yorumları bize bildirin.

 

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.