2020’Nin En İyi 13 WordPress Haber ve Blog Temaları

0 892
Web siteniz için iyi bir Dergi WordPress teması mı arıyorsunuz?

İster kişisel bir blog ister büyük bir çevrimiçi dergi yayınlayın, bir dergi temasına sahip olmak, içeriğinizi çok yönlü düzenlerle benzersiz bir şekilde görüntülemenize yardımcı olur.

Bu makalede, en iyi WordPress dergisi temalarından bazılarının bir listesini derledik.

En İyi WordPress Dergi Temasını Seçme

WordPress dergi temaları, zengin içerikli web siteleri için harika çalışıyor. Okuyucuların ilgilendikleri doğru içeriği doğrudan ana sayfadan kolayca keşfetmelerine yardımcı olur.

Aşağıda, bir WordPress dergi temasında sıklıkla bulabileceğiniz bazı benzersiz özellikler bulunmaktadır.

  • Farklı sütun yapıları ve kategorilerinin birleşimi ile kolayca benzersiz bir ana sayfa tasarımı oluşturun
  • İçeriğinizden para kazanmak için banner reklam yerleşimi alanları
  • İçeriğinizi farklı bir şekilde görüntülemek için tonlarca farklı sayfa düzeni seçeneği

1. Ekstra

2020’Nin En İyi 13 WordPress Haber ve Blog TemalarıExtra , piyasadaki önde gelen WordPress tema merkezlerinden biri olan Elegant Themes tarafından sunulan en iyi WordPress dergisi temalarından biridir. Çok amaçlı bir tema olarak, herhangi bir niş sitesine mükemmel uyum sağlar. Ekstra, yazı ve sayfa oluşturmayı süper kolaylaştıran bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile gönderilir.

Esnek tasarımı sayesinde, sitenize farklı bir görünüm vermek için temaların herhangi bir bölümünü özelleştirebilirsiniz. Extra ile asla görünüşlerinden ödün vermek zorunda kalmayacaksınız. Önceden oluşturulmuş en şık düzenlerden bazılarını sunar, böylece sıfırdan başlamak zorunda kalmadan birini seçerek benzersiz bir tasarım oluşturabilirsiniz. Ana sayfa düzeni farklı sütun yapıları ve modülleri sunar.

2. Divi

2020’Nin En İyi 13 WordPress Haber ve Blog Temaları

Divi Extra gibi, bir dergi web sitesini kolayca oluşturmanıza yardımcı olan başka bir popüler çok amaçlı WordPress temasıdır. Şaşırtıcı görsel sayfa oluşturucu ile, sayfalarınızı ve yayınlarınızı düzenleyici ve önizleme arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan bir profesyonel gibi tasarlayabilirsiniz. Doğrudan sitede kullanıma hazır 40 güzel öğeniz var. Bunun hiç kodlamaya ihtiyacı yoktur.

Ayrıca tamamen özelleştirilebilir 800 çarpıcı önceden oluşturulmuş tasarımlar sunuyor. Renk, animasyon ve gezinme efektlerini, yazı tiplerini ve daha fazlasını değiştirmekten bu tema, istediğiniz görünüme sahip olmak için her şeyi yapmanızı sağlar. Toplu düzenleme, özellik sayesinde, öğeleri ayrı ayrı düzenlemeyerek zaman kazanabilirsiniz.

3. Astra

2020’Nin En İyi 13 WordPress Haber ve Blog TemalarıAstra , web sitenizi bir profesyonel gibi tasarlamanızı sağlayan hafif ve süper hızlı bir WordPress temasıdır. Tek bir kod satırı yazmadan, bu tema size gelişmiş özelliklerle dolu en şık tasarımı bulmak için en iyi çözümü sunar. Tema, WordPress’in en son sürümüyle uyumludur ve her türlü eklenti ile harika çalışır.

WooCommerce eklentisi ile sorunsuz entegrasyon sağladığı için dergi web sitenizde herhangi bir dijital veya fiziksel ürün satabilirsiniz. Erişiminizi genişletmek için, onu diğer dillere çevirme seçeneğiniz de vardır. Ayrıca, bu temayla sonsuz kaydırma, sosyal simge widget’ları, özel bir 404 sayfası ve çok daha fazlasını web sitenize ekleyebilirsiniz.

4. Soledad

2020’Nin En İyi 13 WordPress Haber ve Blog TemalarıSoledad , dergiler, haberler ve kişisel bloglar için özel olarak tasarlanmış çarpıcı bir WordPress temasıdır. Elementor sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile harika çalışıyor , herhangi bir kod yazmadan web sitesini özelleştirmenizi kolaylaştırıyor.

1000’lerin ana sayfa demoları ile tek tıklamayla bir web sitesi veya blog oluşturabilir ve hemen başlayabilirsiniz. Siteyi düzenlemek için WordPress canlı özelleştiricisinde ek seçeneklerle birlikte gelir.

5. Everest News

2020’Nin En İyi 13 WordPress Haber ve Blog TemalarıEverest News , tonlarca kişiselleştirme seçeneği ile gelen en iyi WordPress dergisi temalarından biridir. Everest News, Everest Themes tarafından yayınlanan bir temadır.

Hız, güvenlik ve çeviriye hazır Everest’in temel özelliklerinden bazıları. Daha hızlı görüntü oluşturma için tek tıklamayla demo içe aktarma, duyarlı kaydırıcı ve tembel yükleme ile birlikte gelir.

6. Hestia Pro

2020’Nin En İyi 13 WordPress Haber ve Blog TemalarıHestia Pro , çarpıcı özelliklere sahip, görsel olarak etkileyici, WooComerce için hazır bir WordPress temasıdır. Bu temayı kullanarak, görünüşü açısından web siteniz üzerinde tam kontrole sahip olabilirsiniz. Temanın her biti özelleştirilebilir ve kullanımı çok kolaydır. Hazır ana sayfa ve blog sayfası tasarımlarını doğrudan özelleştiricinin kendisinden değiştirebilirsiniz.

İstediğiniz sayfa oluşturucuları kullanma seçeneğiniz de vardır. Hestia’nın kusursuz entegrasyonu, işleri sizin için pürüzsüz ve kolay hale getirir. Kullanıcıların ilgisini çekmek için kaydırıcıyı veya video başlığını ekleyebilirsiniz. Ziyaretçilerin siteye daha uzun süre katılma şansını artırır.

7. Themify Magazine

2020’Nin En İyi 13 WordPress Haber ve Blog Temaları

Magazine Themify tarafından güzel bir WordPress dergi teması. Herhangi bir Themify temasında olduğu gibi, Dergi teması da sürükle bırak sayfa oluşturucu olan Themify Builder ile birlikte gelir.

İsterseniz, bir adım daha ileri gidebilir ve özel bir ön sayfa oluşturabilirsiniz. Ayrıca, kullanıcılarınızı en son yeni etkinlikler ve değişiklikler hakkında bilgilendirmek için Son Haberler bölümü ekleme seçenekleriniz de vardır. Tema videoları destekler ve sosyal paylaşımlara oldukça kolay izin verir.

8. iTheme2

2020’Nin En İyi 13 WordPress Haber ve Blog Temaları

iThemes , şaşırtıcı özelliklerle dolu parlak bir Mac tarzı WordPress temasıdır. Web sitenizi görsel olarak çarpıcı kılan akışkan ve duyarlı düzenini seveceksiniz. Tema gri ve siyah olmak üzere 2 farklı görünümle geliyor.

Arama kutusunu ve RSS simgesini istediğiniz gibi gösterebilir veya gizleyebilirsiniz. Diğer çoğu Themify teması gibi, bu da özel bir ön sayfa oluşturmanıza izin verir. Ayrıca özellikli yazı kaydırıcıları için harika seçeneklere sahiptir.

9. Zillah

2020’Nin En İyi 13 WordPress Haber ve Blog TemalarıZillah blogcular ve yazarlar için çarpıcı bir tema. Ayrıca dergi web sitelerinde harika görünüyor. Canlı özelleştirici, sitenizin tasarımında ince ayar yapmanıza yardımcı olur. Renklerini, yazı tiplerini değiştirmekten sitenizi öne çıkarmak için birçok seçeneğiniz vardır. İstediğiniz sayfa oluşturucuyu da entegre etmenizi sağlar. Diğer birçok temadan farklı olarak, yerleşik sayfa oluşturucuya bağlı kalmanız gerekmez.

Bu tema çeviriye hazırdır, böylece çok dilli bir blog’u kolayca oluşturabilirsiniz. Zillah, WordPress’in en son sürümleriyle uyumludur ve farklı tarayıcılarda sorunsuz bir şekilde çalışır.

10. Readable

2020’Nin En İyi 13 WordPress Haber ve Blog TemalarıReadable dergi web sitenize en uygun başka bir parlak tema. Tema inanılmaz bir özelleştirme seçeneği ile birlikte gelir ve tonlarca gelişmiş eklenti ile uyumludur. Temanızı başka bir dile çevirmekten, Glifonlar ve sosyal simgeler eklemeye kadar, bu tema kutudan çok şey yapmanıza olanak tanır.

Okunabilir duyarlı, yani her tür cihazda ve ekran boyutunda harika görünüyor. SEO için optimize edilmiştir, bu nedenle Google’da sıralama konusunda endişelenecek çok şey yoktur. Tema, Contact Form 7, Disqus, JetPack ve daha fazlası gibi eklentilerle uyumludur. Daha fazla eklenti ekleyerek işlevlerini genişletebilirsiniz.

11. OceanWP

2020’Nin En İyi 13 WordPress Haber ve Blog TemalarıOceanWP , dergi web sitenizi süper gelişmiş ve modern hale getirmek için harika seçeneklerle birlikte gelen çok amaçlı güzel bir WordPress temasıdır. Tema, tek bir tıklama ile kullanılmaya hazır çarpıcı demo içeriği ile birlikte gelir.

Hatta derginize bir mağaza ve kayan Sepete Ekle çubuğu ekleyebilir, düğmenizi her zaman ziyaretçilerinize görünür hale getirebilirsiniz. Daha iyi bir alışveriş deneyimi için, ziyaretçilerinizin ürünleri satın almadan önce yakınlaştırılmış bir görünümüne sahip olmalarını sağlayan Hızlı görünüm seçeneğini etkinleştirebilirsiniz.

Web sitenizin işlevselliğini artırmak için tema da tonlarca uzantı sunuyor.

12. NewsPaper

2020’Nin En İyi 13 WordPress Haber ve Blog TemalarıNewsPaper , çok fazla içeriğe sahip web sitelerinde harika görünen popüler ve duyarlı bir WordPress dergi temasıdır. Tema, farklı nişler için tasarlanmış 60+ profesyonel olarak tasarlanmış demo ile birlikte geliyor. Ayrıca, çarpıcı bir web sitesini kolayca oluşturmanıza izin veren 8 premium eklentiyle birlikte gelir.

Bu tema, esnek başlık oluşturucu sayesinde kolayca güzel başlıklar oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, herhangi bir tasarımcının isteyeceği eksiksiz araç takımı olan tagDivi bestecisine de sahipsiniz. Kaliteyi etkilemeden ana sayfada çok fazla içerik görüntüleyebilir.

13. Essence Pro

2020’Nin En İyi 13 WordPress Haber ve Blog Temaları

Essence Pro , içerik açısından zengin bir web sitesi için mükemmel bir seçenek olan inanılmaz bir WordPress temasıdır. Bir dergi teması arıyorsanız, bu sizin için en iyi seçenek olabilir. Kolay özelleştirme seçeneklerinden gelişmiş eklenti desteğine kadar, bu tema dergi temalı sitenizin ihtiyaç duyabileceği her şeye sahiptir.

Kapsamlı tema seçenekleriyle sitenizi birkaç dakika içinde kurabilirsiniz. Temadaki her şey özelleştirilebilir. Arka planı, rengi, tipografiyi, düzeni ve hatta başlığı değiştirebilirsiniz.

Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.