The7 Çok Amaçlı WordPress Tema İncelemesi

0 1.120

The7, Themeforest’te bulunan çok amaçlı ve duyarlı bir WordPress temasıdır. Mükemmel özelleştirme seçenekleri ile güçlü ve zengin özelliklere sahip bir tema. Bu The7 tema incelemesinde, özelliklerine ve esnekliğine göz atacağız.

The7 Çok Amaçlı WordPress Tema İncelemesiThe7 Tema Hakkında

The7 Theme , Ukrayna’nın Kiev kentinde bulunan bir WordPress geliştirme ajansı olan Dream-Team’in bir ürünüdür. Ekibimiz, 65 milyondan fazla kez satın alınan ve 2 milyon doların üzerinde satış yapan 24 öğeyle Themeforest’te güçlü bir portföyüne sahip.

The7 Theme bugüne kadarki en popüler ürün. 156.000’den fazla kez satıldı ve müşterilerden ve uzmanlardan çok iyi eleştiriler aldı. 7 teması, hemen her tür web sitesine uygun çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Kullanıcıların web sitelerinin her yönünü özelleştirebilmeleri için kullanım kolaylığı ve esnekliğe odaklanır.

The7 WordPress Temasının Özellikleri

The7 Teması büyük bir esneklik sunar, birinci sınıf bir WordPress temasından bekleyeceğiniz tüm özelliklerle birlikte gelir. The7 temasını piyasadaki diğer WordPress temaları arasında öne çıkaran özelliklerden bazılarına göz atmaya karar verdik.

WordPress’in en az bilgisi ile kolay kişiselleştirme söz konusu olduğunda The7’yi geride bırakabilecek bir tema yoktur. Siz harikasınız.

– Keleverk, Themeforest kullanıcısı

3 Tasarım Stilleri

The7 Çok Amaçlı WordPress Tema İncelemesi

The7 WordPress teması , kullanıcılara kutunun dışında bulunan üç tasarım stili ile birlikte geliyor. Her tasarım stili farklı bir görünüme sahiptir. WordPress temanızla çoklu temalara sahip olmak gibidir. Bu üç tasarım stili Malzeme tasarımı, Minimalist ve iOS 7 stilleridir. Kullanıcılar, aklında sahip olduklarına çok benzeyen birini seçebilirler.

Her tasarım stili tamamen özelleştirilebilir ve kullanıcılar hemen hemen her şeyi kolayca değiştirebilir. Kendi renklerinizi, arka planlarınızı, başlıklarınızı, yazı tiplerinizi vb. Kullanabilirsiniz. Bu kişiselleştirme esnekliği, kendi başınıza tamamen benzersiz tasarımlar oluşturmanıza olanak sağlar.

Her Tasarım Stili İçin 20 Farklı Kaplama

Söylediğimiz gibi, seçtiğiniz tasarım tarzındaki her şeyi özelleştirebilirsiniz. Her bir tasarımla birlikte yerleşik 20 farklı kaplamayı da kullanabilirsiniz. Bu, her tasarımın kutudan seçebileceğiniz 20 farklı renk ve düzen alabileceği anlamına gelir.

Görsel Düzen Oluşturucu Dahil

The7 Theme , WordPress için en güçlü düzen oluşturucu eklentilerinden biri olan Visual Composer ile birlikte geliyor. Sürükle ve bırak aracını kullanarak kendi sayfa düzenlerinizi oluşturmanıza olanak sağlar. Yeni kullanıcılar için bile kullanımı son derece kolaydır. WordPress temanızdaki görsel besteci ile kendi başınıza sınırsız düzen ve tasarımlar oluşturabilirsiniz. Prallax arka planlara, tam ekran videolara, kaydırıcılara, animasyonlara, harekete geçirme düğmelerine ve çok daha fazlasına sahip güçlü düzenler oluşturabilirsiniz.

Tema Ormanı temalarında yüzlerce $$$ harcadıktan sonra müşterim bunu projesinde kullanmamı istedi. Sevincime göre, bu tema çok daha fazla sunuldu ve Visual Composer 4 ile uyumlu bir şekilde, parmaklarınızın ucunda bulunan seçeneklerin ve kontrollerin sayısıyla oldukça bağımlılık yarattığım ölçüde sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

– WebJump, Themeforest kullanıcısı

Birlikte verilen Eklentiler

The7 Çok Amaçlı WordPress Tema İncelemesi

The7 teması , temanızla önceden paketlenmiş güçlü eklentilerden oluşan bir seçki ile birlikte gelir. Bu premium WordPress eklentilerinin toplam maliyeti 99 dolar civarında. Hepsini temanızla özgürleştiriyorsunuz.

 • Katmanlar kaymak
 • Devrim Kaymak
 • Duyarlı Fiyatlandırma ve Tabloları Karşılaştırma
 • Görsel Besteci
 • Görsel Besteci Ultimate Eklentileri

Elinizdeki bu güçlü eklentilerle, dakikalar içinde profesyonel web siteleri oluşturma gücüne sahip olursunuz.

Entegrasyonlar ve Uyumluluk

The7 Tema , kutudan çıkan birçok popüler WordPress eklentisini destekliyor. Yerçekimi Formları, Etkinlik Takvimi, Etkinlik Takvimi Pro, İletişim Formu 7, vb. İçin yerleşik stiller vardır.

WooCommerce için tam destekle birlikte gelir ve çevrimiçi mağazanızı kolayca ve hızlı bir şekilde kurmanızı sağlar. İşin iyi yanı, web sitenizin diğer bölümleri için mağazanızla aynı şeyi kullanabilmenizdir. 7 teması ayrıca bbPress ve WPML eklentilerini de destekliyor.

Çeşitli. Özellikler

Yukarıdaki The7 Temasının bazı temel özelliklerinden bahsettik. Ancak, bir özellikler ve seçeneklerin güç merkezidir. Bahsetmeye değer diğer özelliklerden bazıları:

 • 4 Başlık Düzenleri
 • Özel başlıklar ve sayfalar için başlıklar belirlemenizi sağlayan süslü başlıklar
 • 680+ Google Yazı Tipleri
 • Sınırsız arka planlar ve renkler
 • Duvar ızgara düzeni
 • Portföy yöneticisi
 • Görüşler
 • Eylem düğmelerine çağrı
 • Simge yazı tipleri
 • Lightbox, kaydırma çubuğu, metro ve ızgara düzenleriyle fotoğraf albümleri
 • Tercüme hazır
 • SEO için optimize edilmiştir
 • Ve daha fazlası

Belgeler ve Destek

Satış sonrası müşteri desteği, çevrimiçi bir şey satın alırken önemli bir faktördür. 7 Tema , 6 ay boyunca premium destek lisansı ile birlikte geliyor. Bu, lisans süresi boyunca temanız için ücretsiz yardım ve güncellemeler alacağınız anlamına gelir. Genişletilmiş destek lisansı satın alarak lisansınızı yenileyebilir veya premium desteği uzatabilirsiniz.

Dream-Team (The7 temasının geliştiricileri), kullanıcı forumları aracılığıyla müşteri desteği sağlıyor. WordPress ürünleri için uzun süredir destek sağlıyorlar, bu yüzden çok yetenekli uzmanlardan dünya standartlarında destek alacaksınız.

Bunun dışında bilgi tabanından elde edilebilecek kapsamlı belgeler bulunmaktadır. Temanızın her özelliği için adım adım talimat içeren ayrıntılı makaleleri var. Ayrıca, en sık karşılaşılan sorunların bazılarını çözmenize yardımcı olabilecek etkileşimli sorun gidericilere de sahiptir.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen bizi Twitter ve Facebook’ta takip edin. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıya bir yorum yazarak bize bildirin.

88%
İyi

Kusursuz Tema ve Sayfa Düzenleme Aracı

 • Özellikler
 • Performans
 • Kullanım Kolaylığı
 • Fiyatlandırma
 • Destek
Yorum

e-Posta adresiniz yayınlanmaz.